• Big Daddy
    1.1k
    Smiri hormone malo. Za taj izraz „srati“ kojeg sam u sljedecim komentarima obrazlozio. Malo manje bahacenja, nisam ga nikakvim pogrdnin imenima nazvao, kao masa drugih ljudi, smiri zivce, idi izjebi nesto.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne brini se ti za mene, jako si osjetljiv na riječ "srati" za lika koji u komentarima (a bilo ih je poprilično) nepotrebno blati Petka. Nemoj gaditi temu, drži se komentiranja, ne vrijeđaj, a kad te netko prozove za uvrede onda nemoj kmečati. Jednostavno je. Ove fore sa "izjebi" nešto mi dosta govore o tvojoj razini
  • Big Daddy
    1.1k
    Jesi nabrijan, zbilja se vidi da ti nekaj fali, jbg kaj cu ti ja kad je kriza. A ako ti moje misljenje smeta, isto lijepo proseci, to je moje misljenje kao i mase Dinamovaca, a ja za razliku od mnogih, ne nazivam ga nikakvim pogrdnim imenima, nego argumentirano obrazlozim svoje misljenje. Lik koci dinamovu igru i to je slucaj vec dugo vremena. Odigra svaku valjda desetu dobro i to je nesto kaj svakog od nas ljuti jer znamo da moze. Ide svakomna zivce kad bira tekme i ne djeluje zainteresirano, a kad ima svoj dan, pomete ih sve. Pogledaj malo bomje kaj sam napisao, nikada nisam dolazio na stadion nekoga vrijedjati kao sto ima ekipe, pogotovo prije na istoku, ali cu svoje misljenje reci o igracu koji puno vise moze, a to pokaze svaku desetu tekmu.
  • ShanKu
    733
    Sutra nakon utakmice se bude analizirala njegova statistika, dueli, osvojeni dueli, ukradene lopte, šutevi... sretan mu rođendan uz gol/asistenciju sutra :fire:
  • Big Daddy
    1.1k
    Nitko sretniji od mene, al to je za neke malo prekomplicirano za shvatiti.
  • don
    5.5k


    igrač koji vrti i izvrti 4 igrača Milana koja su ga okružili, asistira za gol na velikom San Siru sigurno nije uteg.

    čovjek može svaku utakmicu riješit 1 potezom, bio to Belupo ili Real Madrid.

    IMG-3675.jpg
  • Krulek
    440

    Što je važnije , da on vrti nekoliko igrača ili da Dinamo dobije utakmicu? Ja sam uvijek za ovo drugo, a on nek vrti na Kutiji šibica.
  • don
    5.5k
    a šta inače vrti samo kad gubimo? nije nam donio najvažniji gol prošle godine na poljudu? da ne spominjem ostale
  • Captain America
    17.6k
    Ikono, sretan rođendan. Želim ti da ušutkaš pljuvače po ko zna koji put za 28 sati :heart:
  • tp1997
    262
    Je, i tad ga je donio jer je radio ono što napadač treba raditi. Primio loptu, okrenuo se, opalio, i zabio. Bez talasanja, bez malonogometnih pizdarija.

    Stvar s tim njegovim genijalnim potezima je naprosto zakon velikih brojeva. Kad apsolutno svaki put, ili skoro svaki, umjesto da odigraš rezonski i jednostavno, ti izmišljaš nekakve poteze, tu i tamo će ti po zakonu vjerojatnosti proći, i onda ćeš biti genije kojeg treba čekati do prve sljedeće takve situacije.

    Ti potezi kojima je rješavao utakmice često ne bi ni bili potrebni jer bi Dinamo odavno riješio utakmicu da su bekovi i krila imali centarfora koji će ispratiti centaršut.

    Ja bih bio najsretniji da mi čovjek sutra igrom začepi usta i oriba jezik sapunom, ali nažalost mi se čini da je u fazi da igra samo za sebe i za potez, i trenutno je štetan za ekipu, usprkos svim ranijim zaslugama.
  • don
    5.5k
    Stvar s tim njegovim genijalnim potezima je naprosto zakon velikih brojeva. Kad apsolutno svaki put, ili skoro svaki, umjesto da odigraš rezonski i jednostavno, ti izmišljaš nekakve poteze, tu i tamo će ti po zakonu vjerojatnosti proći, i onda ćeš biti genije kojeg treba čekati do prve sljedeće takve situacije.tp1997

    Hahahah pa po tebi onda svatko može bit igrač, po zakonu velikih brojeva.. :rofl:

    jel Brazil bio zakon velikih brojeva nakon ulaska sa klupe? Nizozemska?

    daj ne pišite gluposti, Bruno je najbolji hrvatski napadač kada je u formi, trenutno to nije i prvi sam za to da ga se vadi kad se vidi da ga ne ide, ali pisat ovakve teorije zavjere da je tu zbog nekakvog zakona velikih brojeva je smiješno.

    Di je zakon velikih brojeva drugim napadačima? a da, šteta..
  • tp1997
    262
    Pa gdje sam ja rekao da Petković nema talent, da nema tehniku? Namjerno iskrivljuješ komentar - nije poanta da je čovjek neki panj koji pojma nema o nogometu pa mu tu i tamo prođe, jer nije niti to tvrdim, poanta je da forsira svaki put istu stvar nevezano koliko je to suvislo za ekipu, i da, nekad će mu onda to i proći, što ne znači da to treba raditi svaki Božji put.

    Brazil i Nizozemsku mi je drago što spominješ, jer se uklapaju u isti kalup kao i ta utakmica na Poljudu. Dobio loptu, opalio po golu bez kompliciranja, zabio. Ove sezone radi sve suprotno od toga.

    Da Petković ima volje i želje i inače tako žrtvovati svoju potrebu za malim nogometom i jogom bonito, a ne svake prijestupne, nitko sretniji od mene.
  • don
    5.5k
    Pa gdje sam ja rekao da Petković nema talent, da nema tehniku? Namjerno iskrivljuješ komentar - nije poanta da je čovjek neki panj koji pojma nema o nogometu pa mu tu i tamo prođe, poanta je da forsira svaki put istu stvar nevezano koliko je to suvislo za ekipu, i da, nekad će mu onda to i proći, što ne znači da to treba raditi svaki Božji put.tp1997

    ne iskrivljujem već ti iskrivljuješ njegovu karijeru u Dinamu. Bruno u 80% utakmica u kojima običnim gledateljima bude loš, je zapravo bio dobar jer je odvlačio igrače i otvarao prostor drugima ali to prosječan gledatelj nogometne igre ne može skužiti.

    poanta je da forsira svaki put istu stvar nevezano koliko je to suvislo za ekipu, i da, nekad će mu onda to i proći, što ne znači da to treba raditi svaki Božji put.tp1997

    to možeš reći doslovno za svakog igrača na svijetu.. koju on to stvar forsira? forsira građenje lopte i odlaganje drugim igračima, u zadnje ga vrijeme ne ide, i šta onda??

    po tvom zakonu velikih brojeva, Nevistić je užasan golman... primao svaki šut po golu u prošloj sezoni i onda mu se pred kraj vratilo, jer eto, po zakonu velikih brojeva.
    od davno nisam čuo goru teoriju zavjere.
  • tp1997
    262
    Ne mora u svakoj kontri usporavati igru, isprobavati nekakve sitne driblinge, igrati petom bez rezona, probijati trojicu umjesto da doda...itd. itd., da bi odvlačio igrače. Uostalom, za odvlačenje igrača i otvaranje koridora je mnogo važnije kako se igrač kreće bez lopte nego što radi jednom kad ima loptu u nogama.

    Gotovo sve Petkovićeve velike utakmice za Dinamo i Hrvatsku su bile one kada je radio što radi klasičan napadač tog profila - par dodira i šut po golu, praćenje i utrčavanje na centaršut realizacija bez kompliciranja, ili brz prijenos lopte suigraču. PAOK doma - dovoljno visoko postavljen da ukrade loptu za prvi gol, ispratio dubinski pas za drugi. Chelsea vani - ispratio centaršut, gol glavom. Šahtar doma - ispratio centaršut i zabio, brzo i bez talasanja odložio Ivanušecu za 2-1. Hajduk vani u ožujku obje tekme - primio loptu, par dodira, šut po golu. Brazil i Nizozemska isto. Primjera ima još.

    Ono što sad radi nema veze s formom, jer tebe ne tjera loša forma da odigraš petu, ne tjera te loša forma da staneš i driblaš umjesto da dodaš, a ne tjera te ni da izigravaš Pirla na centru. On je možda pritom i u lošoj formi, ali forma ne određuje način na koji igraš. To određuje voljni moment, a on je trenutno u svojoj mr. Hyde fazi kada bi radije igrao za sebe nego za ekipu. I zato treba na hlađenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.