• hardek
    2.8k
    Napisao sam na kraju prošle sezone u nepopularna mišljenja da je ovo ljeto idealan trenutak za rastanak sa Brunom. Popljuvalo me...

    Napadač sa kojim ne možeš igrat presing, guši protok lopte i nema ga u 16 metara. Ali, ali, ali Bruno nam je donio u prvenstvo... Poanta je u tome, sa napadačem drugačijeg profila možda nebi ni bili u situaciji da ganjamo 15 pobjeda zaredom da bi osvojili prvenstvo.

    Daleko od toga da mu nisam zahvalan na svemu, ali treba znati prepoznati trenutak kad je optimalno vrijeme za rastanak i tu jednostavno nema mjesta emocijama. Sad ćemo ponovno biti taoci Brune i čekati da vidimo na koju je nogu ustao taj dan
  • serbus
    4.1k
    Najmanje je Petko za pedra. Ovo je Jakiru škola od GG blokirao je Petku primanje leđima odmah su bila dva tri Hajdukova igrača oko njega a nismo imali plan b što ako Petko ne može primiti loptu leđima ?
  • miro
    4.4k
    To je i meni čudno, znači 3-4 puta Petko prima loptu, gradi se i odjednom su 4 igrača Hajduka oko njega. I da nijednom nije uspio odigrati loptu na stranu ili u prostor...šteta
  • Zagi
    7.6k
    Ovo je Jakiru škola od GG blokirao je Petku primanje leđima odmah su bila dva tri Hajdukova igrača oko njega a nismo imali plan b što ako Petko ne može primiti loptu leđima ?serbus

    Ali to je toliko jednostavno. Jedino kaj Petko u tim situacijama treba napraviti je jednostavan potvrdni pas iz prve i cijeli teren se otvara.
    To je ujedno i jedino dodavanje koje Petko ne može niti koncipirati.
  • medvescak90
    43
    Onda to nebi bio Bruno Petkovic
  • hardek
    2.8k
    Nije da ne može, ne želi. Tu leži problem.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ona peta na 8 metara ili kaj je bilo kad je mogao pucati me totalno ubila u pojam. Jebote ne moraš svaki put izvoditi neki kurac i drkati po lopti.
  • NitkoBitan
    17k
    Mora pimplat po lopti kao da jedini na terenu kuzi igru.
  • Dudu9
    812
    Petkov problem je kompliciranje primi loptu i umjesto dodavanja ide u dribling na 40metara, gubi loptu bezveze, najbolji je bio dok je samo glavom prebacivao Oršiću, dok igra jednostavno odličan je, kad kreni drkati po lopti je katastrofa, mislim da je vrijeme da sjedne na klupu nek malo razmisli
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bjelica bi ga odavno poslao na klupu da malo promisli.
  • Zagi
    7.6k
    To kaj on ne želi se na terenu manifestira kao da to ne može.
    Ne dogodi se . Znam ja kaj ti želiš reći ali...
  • NitkoBitan
    17k
    Nadam se da mu je ovo posljednja sezona u Dinamu jer svake godine igra sve gore i bezvoljnije. Sorry ali je tako. Njegov govor na Trgu sami olaksava moj stav, a bome i stav na terenu na derbiju. Kapetan si Dinama na Maksimiru a ti cakulas sa suparnickim igracima dok se oni izlezavaju i kradu vrijeme, ma ne znam kaj rec... Valjda odrzava pozitivne odnose izmedu juga i sjevera, covjek u zivotnoj misiji koju nitko ne kuzi kao ni njegovo pimplanje po lopti.

    Taman da sam rjesi Bayern opet cu pisat isto jer je jednostavno nema konstantu ni ucinak koji je potreban Dinamu na poziciji devetke. Zadnja sezona, arrivederci. Osim ako je spreman biti na klupi u sto sumnjam, opce je poznato da konkurencija njemu nije dovedena zbog mira u svlacionici. Kakav Kulenovic, prosjecan igrac ciju smo formu cekali godinama i pitanje je dana/tjedna kada ce ispast iz nje.
  • MarK
    621
    Nevjerojatno je koliko je postao slab u duelu. Svaki kontakt on pada, jednostavno ne može istrpjeti igrača na leđima i odložiti loptu. Prije je dobivao puno zračnih duela. Sada rijetko koji. Odraz u skoku slab. Ne mogu vjerovati da je tako propao sa 30 godina. Izdovoljio se on Dinama, Hnla, trofeja i nogometa. Ne bi me začudilo da ode u mirovinu kroz godinu dvije
  • Maxova dijagonala
    143
    Petko se zasitio Dinama i hnla to se jednostavno vidi na njemu. Imam osjecaj da i svojom pojavom guši našeg najboljeg igrača Baturinu ulaskom u njegove koridore... mislim da je vrijeme za modernu špicu,ubojicu u 16m,igrača tipa Mierez ili Saldanha.
  • Endeavour
    571
    Zar nije čovjek potpisao novi ugovor na sveopće naše oduševljenje prije par tjedana?
    Ovdje kao da sam ušao u neki paralelan svemir. Od sezone bez poraza i najboljeg transfer roka, do tjeranja našeg najboljeg igrača.

    Čovjek je jučer odigrao kao i uvijek. Iako je bio okružen minimalno dvojicom uspio se nekoliko puta lijepo okrenuti i proigrati dalje. U prvom poluvremenu smo imali 3-4 situacije 3 na 3 zbog njegovih proigravanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.