• Crusades1986
    10.1k
    Ako shvati da ovakav status, prvenstveno mislim na igrački, neće imati nigdje drugdje osim u Dinamu, mislim da mu je sve jasno.
  • Izet Hajrović
    1.3k
    HUNS je provodio ispitivanje igrača i trenera SHNL te su oni odabrali najbolje igrače u raznim kategorijama. U kategoriji najboljeg igrača Hrvatske odabrani su Luka Modrić, Joško Gvardiol i Bruno Petković. Nismo svijesni kakvu veličinu imamo u svojim redovima.

    https://www.facebook.com/share/p/oETsJyiTQqJVxh3G/
  • Ludovic IX
    5.9k
    Nije da nije bio vani.. istina, mladji i lošiji neg je sad ali zna da tamo nije med i mlijeko. tamo će jednu utakmicu odigrat loše di mu neće niti jedan dribling proći i već će bit na tapeti. drugu odigra loše i završi na klupi
  • jedan u nizu
    6.7k
    Netko je pisao da moramo razumjeti i Brunu, da moze otici vani i sa par mil vise brisati suze ako treba.
    Ja nekako sumnjam da on moze vani zaraditi nekoliko miliona po sezoni.
    Rekao bih da su mu 2-2,5mil po sezoni max, sto zbog godina (jbg u najboljim je godinama ali klubovima je to investicija oko koje racunaju) sto zbog toga sto nije igrao u vecim klubovima (da, znam, nema veceg kluba od dinama ...). Da li je zbog pola milje, ili milje eura isplativo otici negdje gdje nisi Bog, gdje ce zbog nonsalancije mozda prosjediti pola sezone na klupiz to ce on odluciti. A ja mislim da on to nece napraviti.
    Jedan Oršić je realno bio zapazeniji od Petka, zabijao golove englezima, hattrick Tottenhamu i sl, pa mu je sljedeci klub bio engleski klub koji se bori za ostanak.

    Btw jel postoji info na koju placu je otisao Oršić?

    Da Petko ode u Real, Barcu, Milan ili Bayern, mislim da mu nitko nebi zamjerio. Ali njegovi realni transferi su klubovi poput turaka, Atalante, Wolsfburga i Crystal Palacea.
  • Captain America
    14.8k
    Btw jel postoji info na koju placu je otisao Oršić?jedan u nizu

    2670000 eura bruto prema Capologyu.
  • Marley
    1.1k
    Za razliku od drugih igraca, mislim da njemu privatna situacija jaaako puno utjece na to zasto jos nije otisao. I zasto mozda i nece. Ja se lovim za tu slamku spasa.
  • Teofil Kateran
    972
    Nadajmo se da se gospođi Ivi nigdje ne ide.
  • Marley
    1.1k
    nije to bas tako jednostavno. Kompliciranije je od toga jel se njoj ide ili ne ide. Ako me kuzis sto mislim. A pametnom i dobrom decku kao sto je Bruno, to vjerojatno igra veliku ulogu.
  • Ali
    2k

    I jos bih nadodao da je treći strijelac ECL iako je propustio 3 utakmice radi ozljede u kojima smo uzeli kako si rekao 0 bodova.

    Veliki igrac za velike utakmice !
  • scooniepenn
    2.1k

    Nije stvar ide li se gospođi Ivi, već ide li se njenoj i Jerkovoj djeci odnosno ide li se njoj bez svoja 2 sina. Njima se ne ide, a ni Jerku se ne sviđa ideja da oni idu negdje.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Znaci Jerko i Iva drze kljuceve Bruninog ostanka :grin:
  • Marley
    1.1k
    A mislim, mozemo se mi sad ovdje zafrkavat s tim, ali...

    Jel za ocekivat da Bruno ode i ostavi dijete i zenu?
    Ili da Iva ode i ostavi dvoje djece (nijedna normalna majka to nece napraviti, a Iva stvarno drzi do djece).
    Bi li Jerko trebao biti ok s time da odvedu njegovu djecu?
    A nisu ni djeca vise mala, pa se valjda i njih nesto treba pitati.

    Nekad imam osjecaj kao da pojedinci zive u igrici, a ne u stvarnom zivotu, pa to ne kuze.
    Probajte stavit sebe u tu poziciju. Nije sve do ponude/ugovora/place itd.
  • Droljo
    5.8k
    Treba vidjeti jel iva pere ljetnu robu i kofere lufta na balkonu :lol:
  • Brusa
    952
    ta priča postaje sve žalosnija i žalosnija svaki dan...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.