• Neki tip
    19.1k
    Ajde pošalji u DMImamo Dinamo

    Što da ti pošaljem?

    Mislio sam da se obojica zajebavamo, kad ti ozbiljno shvatio ovo s Jungom?
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Mislio sam da se obojica zajebavamo, kad ti ozbiljno shvatio ovo s Jungom?Neki tip

    Ma ne, ali pretpostavio sam da nisi išao potrošit pola sata svog vremena za pisanje onih pitanja, pa sam pretpostavio da si isao po nekoj sabloni
  • Neki tip
    19.1k


    Krivo si pretpostavio, potrošio sam svoje vrijeme. :smile:

    Zapravo, ne potrošio, već kvalitetno uložio u razlikovanje 2 forumaša! :strong:

    Ne baš pola sata, jer mi ne treba toliko za smisliti par pitanja i natipkati one bezvezarije, a trebao mi je neki odmor za mozak.

    Bacio pogled na Zonu, vidio negdje po stoti put da ste vas dvojica nešto lajkali jedan za drugim i sinulo mi kako sam to već puno puta vidio i kako vas "ne razlikujem" na način kako sam uvodno bio napisao.

    I začas natipkao.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Bacio pogled na Zonu, vidio negdje po stoti put da ste vas dvojica nešto lajkali jedan za drugim i sinulo mi kako sam to već puno puta vidio i kako vas "ne razlikujem" na način kako sam uvodno bio napisao.Neki tip

    Način na koji ti pišeš je stvarno fascinantan, baš je užitak čitati sve kaj napišeš

    Nego, sa sam pretpostavio da si našao nekakav ovakav "test karaktera" https://atma.hr/psiho-test/
    i preuredio ga
  • Neki tip
    19.1k


    Ma kakav test karaktera na onakvim pitanjima? :smile:

    To je Majki zabrijao da sam vam procjenjivao karakter pa kak se kod njega nikad ne zna jel stvarno to misli ili trola (znam, znam Majki da ne trolaš), odgovorio sam mu zajebavajući se ovo s Jungom.. a onda i vi nastavili s pitanjima o upitniku pa i ja nastavio s Jungom i "analizama". :)

    Dakle, čista zajebancija.. nema nikakve analize nit sam vam na temelju 10ak dvojbi na razini igre A ili B procjenjivao karakter, nit bih si uzeo za pravo procjenjivati nečiji karakter na forumu na temelju pitanja koja sam bezveze izmislio čisto da vas "razlikujem".
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ma kakav test karaktera na onakvim pitanjima?Neki tip

    Pogledaj ona pitanja. Reci mi jel ozbiljno misliš da ono ima veze s testom karaktera?
    Edit: nisam siguran jel se iščitava na koja mislim. Ova: https://atma.hr/psiho-test/

    To je Majki zabrijao da sam vam procjenjivao karakter pa kak se kod njega nikad ne zna jel stvarno to misli ili trola (znam, znam Majki da ne trolaš), odgovorio sam mu zajebavajući se ovo s Jungom.. a onda i vi nastavili s pitanjima o upitniku pa i ja nastavio s Jungom i "analizama". :)Neki tip

    Ma ne. Sigurno je Jung pisao o Seinfeldu
    Išao sam s pretpostavkom da si negdje na internetu našao ovakve pizdarije i preokrenuo pitanja
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    poštujem sve zonaše i sviđa mi se dosta njih, ne želim izdvojiti nikoga po objavama, ali svakako bi pohvalio administratore za vođenje, ažuriranje i nadgledanje zone. To je lavovski posao koga većina nije svjesna stoga A+ ocjena za sve naše drage admine

    poz, gm
  • Neki tip
    19.1k


    :up: Sve jasno, razumijemo se.
  • Neki tip
    19.1k
    poštujem sve zonaše i sviđa mi se dosta njih, ne želim izdvojiti nikoga po objavama, ali svakako bi pohvalio administratore za vođenje, ažuriranje i nadgledanje zone. To je lavovski posao koga većina nije svjesna stoga A+ ocjena za sve naše drage admineGražvydas Mikulėnas

    Kakva ulizica, užas. :lol: Zamišljam te na novom poslu.

    Dođe Mikulenas na novo radno mjesto i pitaju ga nakon 3 mjeseca kako je.

    A Gražvydas veli:

    "Kolege su svi ok, ali posebno bih pohvalio naše šefove, direktore, ljudi nisu ni svjesni koliko oni napora ulažu da ova naša firma raste i napreduje. Svi su vrhunski!"

    :snicker:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    hahahah

    morao sam to istaknuti jer sam kao mlađi bio dost geekast, igrao razne igre, vodio klanove, bio u tim organizacijskim strukturama, i to stvaro ubije pun kurac sati na dan

    poslovno sam danas isto u višem menadžmentu, ali to radim za novce, pa ima smisla. sve ostalo gdje ljudi lupaju svoje sate znači veliko srce i beskompromisnost :) zato sam to htio naglasiti
  • Neki tip
    19.1k


    Ma sve jasno, zajebavam se, po dosadašnjim objavama pretpostavio da ćeš shvatit bez durenja. :wink:
  • Oluja
    3.6k
    A Gražvydas veli:

    "Kolege su svi ok, ali posebno bih pohvalio naše šefove, direktore, ljudi nisu ni svjesni koliko oni napora ulažu da ova naša firma raste i napreduje. Svi su vrhunski!"
    Neki tip

    Jos samo fali- oduvijek sam sanjao da cu raditi u ovako kvalitetnoj firmi s izrazito kvalitetnim vodstvom, a posebno mi je drago sto sam bas ovdje jer je ovo najbolje od najboljega.
  • Droljo
    4.8k
    Ja bih izdvojio sve naše insajdere koji su se pojavili unazad tjedan dva. Posebno vugu
  • nemapredaje
    1.9k


    80% svih njih je jedna osoba
  • plavi devet
    152
    napisao je prvi za Stojkovicevo koljeno, napisao je prvi za broj koji će Vidović nositi, napisao prvi za Bartola Barišića. Očito nešto zna, a ako će imati ovakve prave info ne vidim problem da ih napiše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.