• Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    S obzirom na to koliko ljudi radi u klubu nije cudno da netko nekoga zna iznutra....
  • duksy
    59
    Kladim se da barem 50% ljudi ovdje na forumu zna nekoga u klubu, a ako i znaju nešto iznutra, neće svatko pisati na nekom forumu.
    Ja sam jednom izletio na sportnetu, pa je bilo blizu da ovaj moj najebe.
    Od tada, samo lagano.
  • Majki2111
    2.6k
    Svi su ostavili super dojam kada sam ih upoznao u Osijeku. Apsolutno sam za da se podružimo još koji puta. Bilo piće ne ko ili neko veće druženje.
  • masacusec
    3.1k
    Kladim se da barem 50% ljudi ovdje na forumu zna nekoga u klubu,duksy

    Evo ja osobno površno poznajem samo jednu osobu koja radi u klubu, no dovoljno da mogu iz toga zaključiti da je riječ o vrlo neinteligentnoj, instruiranoj i zadojenoj osobi kojoj je životni uzor, ne moram govoriti tko. :vomit:
  • Majki2111
    2.6k
    Baš sam sad privatno pričao s Zonašem jednim pa je bila tema o mojem dojmu. Kak me ekipa s Pampasa koja me upoznala tamo doživila? Kakav je prvi dojam bio? Pucajte iskreno ko što sam ja ovdje svaki put.

    Normalan i prosječan, jel tako?
  • Infinity
    15.2k
    Normalan i prosječan, jel tako?Majki2111

    Nemoj nametati odgovore.
  • Neki tip
    19.1k


    Toliko si toga već bio otkrio o sebi na forumu da smo znali tko si, odnosno kako se zoveš i kako izgledaš, ali smo komentirali da si dosta visok, odnosno viši nego što smo mislili da jesi. :smile:

    Sigurno stršiš u tramvaju pa te zato gospođe primjećuju. :cool:
  • Droljo
    4.8k
    Normalan i prosječan, jel takoMajki2111

    Jel bi htio biti takav? Zamisli bruke da te neko procijeni kao nenormalnog i iznad prosjeka...
    Definiraj normalan
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Joj, skroz vuces razgovor u krivom smjeru. Nitko nije mislio da nije normalan :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    186 sam visok. :roll:
    Smatram se prosječnim i normalnim.
  • Neki tip
    19.1k
    186 sam visok. :roll:Majki2111

    Pa nije stvar u tome da si ne znam kak visok, tu smo visinom uostalom, nego smo mislili da si niži iz nekog razloga.

    Isto kak si ti mislio da izgledam ko "neki striček" pa ti je dojam uživo bio dosta drugačiji. Nema tu nekog objašnjenja, da sad ne mozgaš par dana zašto smo to mislili.
  • Majki2111
    2.6k
    Daaaaa. Da. Kužim sve. :up:
  • NitkoBitan
    11.9k
    nego smo mislili da si niži iz nekog razloga.Neki tip

    Razlog
  • Majki2111
    2.6k
    Promašio si skroz. :sweat: Doduše od ovog makijavelizam mi se ne čini loša filozofija. Ne mislim da je to nešto nužno loše.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Promašio si skroz.Majki2111

    Osvrnuo sam se na ono kaj je Neki tip napisao. Ljudi su mislili da si "malo cudniji" zbog tvojih upisa na forumu i to svjesno/nesvjesno povezali sa tvojom visinom. Kako clanak kaze, evolucijski razlozi haha.

    Mozes ti biti cudan i bez problema sa visinom :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.