• NORTE
    9k
    Sturm Graz i Hansa Rostock su ovaj vikend imali krcate navijačke tribine. Austrijanci daju besplatno testiranje, za Njemačku ne znam.
  • über alles
    1.4k
    Bio sam u Grazu jucer, tam se ne nose maske uopce u zatvorenim prostorima osim tam di se sluzi hrana.

    Ak nisi cijepljen u kaficu mozes bit 15 min(da popijes kavu ajmo rec)I to je jedina restrikcija koji sam promjetio ,al sudeci po kolicini ljudi u kaficima oni imaju visoku stopu procijeplienosti I prakticki zive normalan zivot.
  • ZGBhoy
    1.7k
    u Njemačkoj imaš pravo na besplatno testiranje i to nađeš na svakom čošku, to je ovdje biznis pošt Država plaća 18€ za svaki Test
  • marcio amoroso
    31.9k

    Em dobiju 18 eura po testu, em još lažu i pišu ljude koji se uopće nisu testirali. Već su neki u zatvorima završili zbog toga.
  • Stihl
    3k

    Ak nisi cijepljen u kaficu mozes bit 15 min
    Gore ti je takvo pravilo bilo i prije korone, nema sjedenja i citanja novina sat vremena sa jednom kavom ko npr.kod nas(jedino ak dodes u birtiju di su naši vlasnici). Ak neces vise nista pit, 15 minuta imas fore i nakon toga aj bok hehe. To mi je prije par godina jedan poznanik pričal, otisel delat u Austriju i sad dode za Uskrs tu i tak pitam ga kak je gore, veli on "sjednem ja na kavu uzeo novine kad ono veli konobarica 15min i to je to ak neces nista vise pit haha, a Isusa ti ja sam mislio da sam kod "Mare" (birtija di idemo), pa cu sjedit sat vremena hahahah"
  • Eduardo
    17.2k
    FC Bayern, together with the City of Munich, is offering visitors to the Allianz Arena the opportunity to be vaccinated against COVID-19. At Wednesday’s friendly against Borussia Mönchengladbach (kick-off 18:00 CEST) as well as the ‘Allianz FC Bayern Team Presentation’ on Wednesday 4 August, there will be a mobile vaccination bus on the walkway outside the Allianz Arena, for which no appointment is necessary.

    Please note that this vaccination does not act as proof of your status (tested, vaccinated or recovered) for entry to the stadium, as the required level of protection only comes into effect 15 days after the second dose.
    — Bayern Munchen
  • znajdatevolimja
    155
    Ima li itko iskustva sa ovim organiziranim testiranjima i izdavanjem covid potvrda za nas maloljetnike..vidim da je u informacijama za utakmicu protiv rijeke kako maloljetnici imaju posebne uvjete za izdavanje potvrde..
  • Eduardo
    17.2k
    Glasgow Rangers potvrdio kako se kapacitet Ibrox stadiona vraća u funkciju u svom punom kapacitetu, već u utorak protiv Malmöa.

    We cannot wait to hear you roaring, from the stands of Ibrox Park.

    Celtic, također.
  • NORTE
    9k
    Dakle od 1.9. vladin stožer dozvoljava posluživanje ljudi u zatvorenim dijelovima kafića.

    Istovremeno za otvorene stadione je potrebna covid potvrda?!
  • NORTE
    9k
    Nevjerojatno da jedni Rusi koji zapravo nisu ni zatvarali stadione i imaju i vlastito cjepivo, nakon godinu i pol od početka pandemije puste samo 30% kapaciteta, dok mi u istoj skupini sad imamo 100% kapacitet. Nemaju covid potvrde kao Eu?
  • NORTE
    9k
    Bayern smanjuje covid-kapacitet stadiona na 25%, a pokrajina najavljuje zatvaranje stadiona.
  • NORTE
    9k
    Kakvo je stanje i najave za navijače na stadionima u Njemačkoj? U slučaju da izvučemo Leipzig ili Bvb.
  • Keyser Soze
    8k
    Vidio sam da je Bayern protiv Barcelone igrao bez gledatelja, a Borussia mislim da je mogla 25% kapaciteta stadiona, loše vijesti.
  • gio
    107
    a Leipzig bez gledatelja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.