• NORTE
    9k
    Zna li netko "popis" (nazovimo ga tako) zemalja u kojima se može na tribine bez cijepljenja/testiranja itd.znajdatevolimja

    U Poljskoj na stadione može 50% kapaciteta najnormalnije bez ikakvog ograničenja ulaska, ostatak kapaciteta s covid potvrdom, tako je bila najava pred ovu sezonu. Gosti vjerojatno ista stvar, mogu praktički ispuniti gostujući sektor.

    Legia je na europskoj tekmi imala preko 90% punu tribinu!

    Na superkupu nekakvih 60% ispunjenu tribinu, a gosti skoro cijelu.
    0d5zuvqm9jhnh0s9.jpg
    pud7lfqhlbe4djue.jpg

    Srbija i Bugarska nemaju nikakava ograničenja, ulaze svi kao i prije, dok Rusija također pušta gledatelje ali mislim smanjeni kapacitet (za covid potvrde nisam siguran).
  • Stihl
    3k
    Mislim da i u BIH isto nemaju nikakvih ograničenja, ali nek to potvrdi ekipa koja je od tamo, oni bolje znaju.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    za euro tekme su trebale covid potvrde, a za ligu ovisi od kantona do kantona, ali sad je valjda kod svih "najnormalnije".

    Pecara je za hercegovacki derbi bila ispunjena skoro cijela, kako i domaćih tako i gostujućih na južnoj trbini. Svi ostali stadioni išlo se najnormanije, jedino gostovanja izuzev na Pecari, nisam siguran da se može ić bilo gdje, al za to me nemoj držat za riječ.
  • Neki tip
    19k
    Pecara je za hercegovacki derbi bila ispunjena skoro cijela, kako i domaćih tako i gostujućih na južnoj trbini. Svi ostali stadioni išlo se najnormanije, jedino gostovanja izuzev na Pecari, nisam siguran da se može ić bilo gdje, al za to me nemoj držat za riječ.Navijač Dinama

    Dakle, na Pecaru se moglo, ali na ostale se išlo najnormalnije..

    Jedino gostovanja (što s njima?) izuzev na Pecari.

    Ne može se na gostovanja, pretpostavljam, ako se na Pecaru moglo, a na ostalima je drugačije, a ujedno i "najnormalnije". Premda je na Pecar očito sve bilo normalno pa nisam zicer što je na drugima drugačije, a ujedno i najnormalnije.

    Međutim, ipak nisi siguran da se može bilo gdje.

    Za koju riječ, dragi Navijač, da te se drži.. jer malo koju sam razumio.. :monkey:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pazi.. :rofl:

    Moglo se na svaku domaću tribinu najnormalnije, bez covid potvrda i zajebancija, dok se na gostujuću moglo na Pecaru, u Široki. Za ostale, izuzev Pecare nisam siguran, jer do koji dan se ko smije na stadion, tko ne, je odlučivao svaki kanton za sebe, između ostalog.
  • Neki tip
    19k
    pazio.. i puno je bolje :wink: :lol:
  • znajdatevolimja
    155
    Zapravo manji broj zemalja nego što sam mislio.. Imao sam osjećaj da smo jedni od rijetkih kojima stadioni nisu otvoreni (mislim bez ikakve potražnje potvrda itd.) . Naravno, u nekim zemljama sezona još nije niti počela pa i to igra neku ulogu pretpostavljam..
  • znajdatevolimja
    155
    Božinović najavio nove mjere za sportske događaje.. pa nije valjda da će sad ograničiti i broj cijepljenih i negativnih na utakmicama :lol:
  • xavier
    11.1k
    Božinović najavio nove mjere za sportske događaje.. pa nije valjda da će sad ograničiti i broj cijepljenih i negativnih na utakmicama :lol:znajdatevolimja

    Da, treba još otežati život ovima koji žele pogledati utakmicu jer 2.000 ljudi koji sjede razmaknuti na otvorenom stadionu za 30.000 ljudi je problem...za to vrijeme za trgovačke centre (koji su zatvoreni prostori) nema nikakvih restrikcija. Zvuči baš logično...
  • NORTE
    9k
    Možda će ublažiti mjere za stadione.
  • NORTE
    9k
    Možda će ublažiti mjere za stadione.NORTE
    Savez najavio besplatne testove za navijače na našim stadionima. Srećom nama je naš klub na vrijeme omogućio test po povlaštenoj cijeni!
  • jp23
    2.2k
    Ima li link za potvrdu ovog?
  • Neki tip
    19k
    Kustić izjavio, imaš po svim medijima
  • jp23
    2.2k
    Vidio sam sad u drugoj temi izjavu da se radi na tome da se to osigura, ali hvala!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.