• miro
    3.6k
    Korda je najmanji egoist tamo, pa i odaje dojam najobjektivnijeg, ali mislim da i Topić i Joža znaju znanje. Samo kaj mrvicu previše važnosti daju nekim statističkim pokazateljima, ali to je samo moje mišljenje. Fali im jedan Dinamovac za ravnotežu
  • rioda
    3.5k
    Kad ovo čitam, čini mi se da sam blagoslovljen što ne pratim nijedan taj podcast, ne znam kako se tko od njih zove ni išta drugo.
  • GaijiZG
    872

    Nebitno je da li pohvali. Čovjek organski mrzi Dinamo, neovisno o Dinamovim uspjesima. To što ne znaš čitat ljude tvoja stvar.
  • Majki2111
    2.8k
    Ne slažem se
  • GaijiZG
    872


    Pa tvoje neslaganje ne negira Topićevu mržnju prema Dinamu. A da ne pričam koliki su apologeti Torcide. Cijelu sezonu su opravdavali orjunaški narativ o tome da ih se krade i prakticki su zagovarali nerede Torcide. Niti jednu osudu Torcide nisu imali do famoznog uletavanja na teren kad su se malo ipak ukakili, ali i ta "kritika" je bila reda radi.
  • vjeko1701
    6.2k
    A kažem, sve je to stvar kaj tko voli/traži. Ja razumijem ljude koji više vole osobnost ali razumijem i one kojima je draža čišća analitika. Meni osobno oboje zna biti zanimljivo i većinom biram prema gostu/temi a ne toliko prema stilu.
  • Dzgšb
    353
    https://www.facebook.com/share/p/1Uq3gKekRSo43Trj/?mibextid=qi2Omg Balkan deda vam je taj ,sam sebi lajka lik fuj:lol:
  • mali M
    4.1k
    A kažem, sve je to stvar kaj tko voli/traži. Ja razumijem ljude koji više vole osobnost ali razumijem i one kojima je draža čišća analitika.vjeko1701

    Za dobar podcast je bitna karizma vodotelja, ako je voditelj nema onda nije za tu vrstu medija. Podcast je specifična platforma pogotovo od kad je prešao i na vizualnu sliku, nemožeš na njemu čitati monotono što piše u udžbeniku i onda se čuditi zašto ne šljaka.

    Meni osobno oboje zna biti zanimljivo i većinom biram prema gostu/temi a ne toliko prema stilu.vjeko1701

    Pa naravno da ću recimo gledati Globana u dosadnom podcastu jer me on zanima, samo će mi biti teže slušati voditelja. I naravno da me zanimaju i analitički podaci, ali ne ako ih voditelj čita kao da mu je dosta života...

    Ponavljam, ovdje pričamo o podcastu kao mediju, a ne o preferiranoj temi o kojoj volimo slušati.
  • Chess96
    184
    Večeras Brekalo u Inkubatoru, ako Stjelja bude konkretan sa pitanjima moglo bi bit zanimljivo.
  • vjeko1701
    6.2k
    Al opet kažem da je tako tebi. Meni zbilja nije potrebna neka posebna karizma. Uostalom, ekipa s tribine mi zna biti simpa a od svih podcasta koje sam gledao, od njih redovno dobijem najviše zanimljivih informacija.

    Podcast je u šuštini čovjek ili grupa ljudi pred mikrofonom i kamerom. To je njegova forma. Sve ostalo je stvar ukusa gledatelja.
  • Juznjak
    3.3k
    ako Stjelja bude konkretan sa pitanjimaChess96

    Neće.
    Bila je zanimljiva scena sa Stjeljom na proslavi naslova. Prolazim kraj njega na trgu i meni nakon xy piva palo na pamet mu kažem da bude subjektivniji i tako ja njega potapšam po ramenu i kažem mu i on mi odgovori nešto u stilu “ma ne moram se ja nikom dokazivat, znaju svi da sam ja Dinamovac bla, bla”. :rofl:
  • mali M
    4.1k
    Podcast je u šuštini čovjek ili grupa ljudi pred mikrofonom i kamerom. To je njegova forma. Sve ostalo je stvar ukusa gledatelja.vjeko1701

    Nogomet je u suštini grupa ljudi koja ganja loptu. Kvaliteta i ostalo je stvar ukusa gledatelja...
    Baš bedasto razmišljanje... pa normalno da ćemo rađe gledati čim kvalitetniji nogomet nego grupu pijanaca koji napucavaju gumenjaču..

    ovdje pričamo o podcastu i što je potrebno za uspješnost te vrste medija. Naravno da ima podcasta koji su zadovoljni i sa svojom polukvalitenom formom i bitniji im je vlastiti probitak od podcasta, pa ih briga kako sve to zajedno izgleda. Šta se onda žalite na komentatore na televiziji, pa to su samo čovjek i mikrofon.
  • Paggini
    10.9k
    Stjelja bude konkretan sa pitanjima moglo bi bit zanimljivoChess96

    Stjelja će pitat "šta je to bilo s odlaskom u hajduk", brekalo će biti pun samoapologetije i opravdavanja, a stjelja će sve to razumit i imat empatiju i bit će mu to ok što je otišao dolje.

    ljigavac
  • vjeko1701
    6.2k
    Ne, nogomet je igra ljudi koj ganjaju loptu, al netko preferira pragmatični nogomet na rezultat, netko lepršavi nogomet "ugodan oku". Stil i kvaliteta nije ista stvar.

    Analogija ti nije na mjestu jer mješaš stvar subjektivnog ukusa i stvar objektivne kvalitete.

    Kvaliteta podcasta je u stvarima poput zvuka, slike...itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.