• gledatelj
    358
    Zašto ekipa ovdje kmeci, kad moram tako reć, jer neke podcaste vode hajdukovci? Pa ako te nešto zanima onda to gledaš/slušaš, a ako ne onda ne.
    Ili još veća glupost da nema ni jednog dinamovca, a najpopularniji hr podcast vode Stjelja i Mara dinamovci. Nezz kaj je Brkić. Uostalom i Rale je veliki dinamovac, ali vodi nogometni dio inkubatora.
    Postoji i podcast 24/8 di su dinamovci i Dinamove teme pa eto pretplatite se i lajkajte im da se izdignu pa će bit popularniji.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Jak dinamovac Stjelja, nakon Petkove izjave za Jarnija dobije unutar središnjeg Dnevnika dio za sebe u stilu pokojnog Mislava Bage i iz naftalina izvuče onog pavijana Balića da istrese svoje frustracije ponizno ga slušajući... isto tako Jakiru na presici kaže kako je mislio da ćemo lagano ispasti od Betisa...


    Ne gledam Tribinu, ali mogu si misliti kakvi su onda ti Korde, Topići i ostali antidinamovci ako je ovaj "dinamovac"???
  • The Undertaker
    4.6k
    Ja gledam Tribinu relativno često i Topić i Korda nisu antidinamovci. Dapače, o Dinamu imaj bolje mišljenje nego dosta ljudi ovdje. Vrlo objektivni, koliko se to može biti. Topić je u doba najveće hajdučke euforije govorio da misli da će Dinamo biti prvak dok su ovdje bile karmine.
  • vjeko1701
    6.2k
    Nekima pašu podcasti "e čuj stari ovo je bilo top" a nekima više analitički. Na svakome je da bira. Nije svaki navijač Hajduka automatski antihrvat ili antidinamovac. Naravno da nikada nije apsolutno objektivan ali može se cijeniti očiti trud da bude onoliko kolko je moguće.

    Evo, meni ovi s 8/24 ne sjedaju nikako, posebno odkad im je Lesinar bio cjenjeni gost.
  • Majki2111
    2.8k
    Ne bih reko. Topić kada primjeti neršto dobro uvijek pohjvali. A i da jesu protiv Dinama, neka su. A nisu.
  • Majki2111
    2.8k
    Upravo to. Potpis. Slažem se. :up: :up: :100: :100:
  • mali M
    4.1k
    Nekima pašu podcasti "e čuj stari ovo je bilo top" a nekima više analitički. Na svakome je da bira.vjeko1701

    ma kužim kaj govoriš i meni isto Stjelja često ide na jetra jer je sa svima na "e, kralju" , ali ja više volim kada voditelj podcasta ima karizmu, pa makar bio analitičan i tema bila o nakupljanju prašine u teško dostupnim kutevima. Mislim da je to bitno. Isto kako svatko tko završi faks nemože biti profesor jer nema taj talent prenašanja znanja nego više zakomplicira učenicima nego pojasni. Nešto kao i što svaki vrhunski nogometaš nemora biti da će postati vrhunski trener. Mora imati ono nešto. A podcasti su relativno novo tržište kod nas i evo Tribina postoji već kolko veli Majki, 7 godina, i oni su zauzeli svoju poziciju ali jednostavno nisu zanimljivi. Mogu bit zanimljivi podaci koje govore, ali voditeljski duo, trio, qatro, kolko već su baš baš loši za ovakav format i forsiraju. Podcast i je zanimljiv jer ti dopušta da na svoj način prilaziš nekoj temi, da budeš autentičan.. ovo njihovo je forsanje i fali ono nešto. A to se dobi karizmom
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Ja gledam Tribinu relativno često i Topić i Korda nisu antidinamovci. Dapače, o Dinamu imaj bolje mišljenje nego dosta ljudi ovdje. Vrlo objektivni, koliko se to može biti. Topić je u doba najveće hajdučke euforije govorio da misli da će Dinamo biti prvak dok su ovdje bile karmine.The Undertaker

    Mislio sam da je jasno da ne mislim ništa loše o njima jer ih i ne gledam pa ne mogu imati takvo mišljenje... sigurno je da se trude biti objektivni jer da nije tako ne bi ovoliko ni trajali... samo se naživciram na spomen dinamovca Stjelje...
  • čovjekjogurt
    135
    Na Tribini korektno komentiraju nogomet i događanja na zelenom terenu ali su podmukli kad su u pitanju događanja van terena i kada je u pitanju suđenje.

    Na primjer kada Hajduk ima kolo za kolom izvanredno suđenje onda šute ili tek u jednoj rečenici spomenu kako je suđenje u ligi općenito loše. Kada se nakon 20 kola dogodi jedna greška u korist Dinama onda Topić održi monolog od pola sata gdje priča o sucima, Soudanijevom penalu, Vrsaljkovoj ruci, Širiću itd.

    Isto tako vrlo često komentiraju dinamove veze sa politikom, medijski utjecaj Dinama, mutne poslove ali tokom silnih godina niti jednom nisu spomenuli Lukšu koji je HDZ-ovac, Hajdukove mutne poslove niti medijsku moć Hajduka koja je daleko jača nego dinamova. Tako na kvaran način kroje mišljenje manje upućenih ljudi koji i dalje misle da je Dinamo lopovski klub.
  • serbus
    3.8k
    Uostalom i Rale je veliki dinamovac,/quote]

    Jel to onaj koji je bio kod Mamića dole i gledao ga kao zlatno tele. Ako je to veliki dinamovac onda mi je drago da sam mali dinamovac.
    gledatelj
  • Fićo1986
    1k
    Moje misljenje o tribini kao podcastu je kao da dva tri baletana pricaju o nogometu.... stalno zavlačenje i razmisljanje i izmisljanje tople vode i glumljenje nekih nogometnih eksperta,imam osjecaj da svi nisu 2 puta dotaknuli loptu u zivotu
  • serbus
    3.8k


    Tribina dok su se pisale analize je bila mješavina svega od ultrasa, analitičara, kibica svih vrsta naroda koji su imali potrebu nešto napisati nakon tekmi. Onda se raspala a ostali samo pametni ko Ivković i njegovi vazali koje može podjebavati kao "desni" , korda.
  • doubletrouble
    1.1k
    dok s druge strane imaš neke od HRT-ovih stručnjaka koji su tu istu loptu dotaknuli nešto više puta u životu od ovih s Tribine i dobiješ ovo:
  • Paggini
    10.9k
    Topić je u doba najveće hajdučke euforije govorio da misli da će Dinamo biti prvak dok su ovdje bile karmineThe Undertaker

    Topićevo "dinamo ce biti prvak" je jako često imalo notu cinizma, odnosno prikrivene implikacije da će suci malo tu i tamo gurnuti, novci koje dinamo ima će doći na svoje.

    Pričao je on "dinamo ima najkvalitetniju ekipu", ali se uvijek kad su se suci spominjali uvijeno apostrofirala cinjenica da se gura jedan klub.

    Objektivno bih nazvao njihovo komentiranje utakmice, ali ne bih nikako zvao objektivnim njihovo komentiranje opce situacije u nogometu i uloge koju Dinamo ima u njemu...
  • Nino Bule
    12.1k
    Korda je za mihu pojam objektivnosti, ne mogu oni u istu recenicu, korda kad i iskritizira nesto znam da dolazi iz ok pozicije a ne frustracija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.