• SjevernaStrana
    1.3k
    "Ee disi Joža buraz kaj ima"
  • bluepower86
    853
    Morate shvatit da se voditelj svada s gostima nebi im vise nitko dolazio u podcast,on je tu da procita pitanje ne da se prepir s gostom.Ratko je to vrlo dobro objasnio,nije da podrzavam taj stav ali s poslovne strane(njihove)vrlo logican.
  • Kreten
    103
    Tak je, ja sam par puta postavio dobra pitanja koja su bila upućena gostima sa dosta likeova i sam su ignorirana jer su bila malo provokativna.
  • GaijiZG
    901
    Stjelja je i van podkasta dupelizac
  • Olmic
    3.2k
    bas odvratan lik.
  • GaijiZG
    901


    Svojedobno je rekao da bi svi trebali klečati za BLM, teški jazavac.
  • Kermit
    60
    Ako ništa drugo, Q&A ima potencijala....ako nece rezati....
  • Olmic
    3.2k
    Danas kad Brekalo zaplace kaze ispricavam se , bara me zacarao crnom magijom, ja bi doma
  • marcio amoroso
    34k

    Ostati će govno za sva vremena šta god da kaže.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Vidim da je Lovric trebao bit gost ali je odustao, valjda nakon sto je vidio sekciju pitanja :lol:
  • mali M
    4.1k
    Kvaliteta podcasta je u stvarima poput zvuka, slike...itd.vjeko1701

    ma slika i zvuk su mi tako nebitni ako si dosadan i smaraš svojim bedastoćama. Kvaliteta podcasta nije samo u slici i zvuku nego i u osobi koja ga vodi. Ti svodiš kvalitetu na tehnološki dio. Kako svaki student nemora i nije i dobar profesor, tako i svaka šuša sa "kvalitenom slikom i zvukom" nije dobar voditelj. Ovdje je tema podcast, a ti svodiš sve na kvalitetu slova koja čitaju. Onda su brate mili u krivom mediju, neka pišu u novinama pa je tamo svejedno kakav imaju stav, dal imaju karizme, dal im je komunikacija na razini. Opet se vraćaš na to da tebe zanima analitika i statistika, ali to ovdje nije tema. Joe Rogan može čitati i telefonski imenik i bit će ga zanimljivo za slušati zbog njegovog načina vođenja i njegove osobnosti. Da BITNO je za podcast tko ga vodi, a ne samo da su zanimljivi tekstovi koje čitaju...
  • vjeko1701
    6.3k
    Ali ti uzimaš svoje preduvjete kaj je tebi dobar voditelj i to uzimaš kao jedino ispravno. Opet dolazimo na isto razilaženje u stavu kojeg smo imali nedavno.

    Tehničku kvalitetu sam spomenuo jer si ti povukao paralelu s lošim ili dobrim nogometom. U toj analogiji, upravo je objektivna tehnička kvaliteta bolja usporedba sa objektivno dobrim/lošim nogometom a ne subjektivni dojam.

    Ja se slažem da je dobar voditelj bitan za dobar podcast. Ja se slažem da dobar voditelj mora biti zabavan i kvalitetan sugovornik. Samo ti i ja nemamo iste parametre za to.

    Evo meni je ekipa s tribine zabavna i kvalitetna sa svojim sadržajem. Jedino mi Joža nije baš nešto jer mi prečesto zna biti nekako "plačljiv"...ili odaje nekakvu deprimirajuću vibru. Al on je ionako više lik iza tehnike a ne glavni voditelj.

    Topić, Korda i Zizi su mi svo troje zabavni svako na svoj način i uz to znaju biti jako informativni i analitični kaj mi odgovara. Primarno Topić i Korda, Zizi je tu više radi anegdota i da bi dao manje analitičan pogled.

    Znaju vaditi i dosta zanimljive statistike kojima često razbijaju neke mitove (kao što je bilo s kraja prošle sezone kada su izvadili statistiku koliko prekršaja svaka momčad mora napraviti da bi dobila žuti karton). Tako nešto nikad neću dobiti od nijednog drugog podcasta koji se bavi HNLom.

    Tebi su dosadni i monotoni. To je legitimno mišljenje. Al ak su tebi, ne znači da su svima. Ti tražiš nešto u podcastu, drugi ljudi traže nešto drugo. Oboje imamo pravo odabrati kaj nam odgovara.
  • mali M
    4.1k
    slažemo se.. sve si rekao. u biti sam i ja ušao u dubiozu i ti nastavio i zapetljali na kraju. Zapravo sam samo htio reć da je za VIDEO podcast jedna od najbitnijih stavki kvalitetan voditelj, a otišli smo u preferencije, ja prvi. u glavnom slažem se s tobom.
  • Sajla
    4.3k
    tu ste se našli civilizirano komunicirati, pa kaj vi mislite kakav je ovo forum?! ;)
  • vjeko1701
    6.3k
    Avangarda...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.