• Juznjak
    3.3k

    Hahahaha a i da jes, ide mi na živce to što kad je najviše trebalo dobrih analiza on bi dolazio tamo i na sve ostajao suzdržan ili bi stao u obranu igrača Rijeke ako bi rekao netko nešto protiv njih.


    Pa da svi jasno i glasno kažu da su Dinamovci ovi bi se brzo smirili. Upravo zbog toga što svi šute se oni ponašaju tako kako se ponašaju.
  • gledatelj
    350
    Joža nije dinamovac, ali nebitno. Pa normalno da kad radiš za klub nećeš komentirat neke stvari i radis u okviru svojim mogućnosti. Meni su oni ok u nekim stvarima, a u nekim pretjeru, Topić najvise. Ali jbga ako te nešto ne zanima onda ne gledaš i to je to
  • Juznjak
    3.3k
    Pa normalno da kad radiš za klub nećeš komentirat neke stvari i radis u okviru svojim mogućnosti.gledatelj

    Za nešto što ljudi žele čut od njih, taj okvir mu je jednostavno bio previše uzak. Ako se zna da će se nakon 33. kola 90% emisije komentirat utakmica Rijeka-Dinamo, onda ti nemaš što tamo dolazit i da gledatelji od tebe jedino slušaju da je Rijeka bila puno puno bolja ali je eto izgubila, ali ništa više ne smiješ reć jer se igra i kup ubrzo pa da kao ne otkriješ nešto. Bitno da se na svaku kritiku digao na zadnje noge i ponavljao kao papagaj da je Rijeka u potpunosti nadigrala Dinamo i da je on preponosan na igrače. Jednostavno to nema smisla.
    Da se razumijemo, iako sam ja sad tu pun kritika i meni su oni u globalu skroz okej i poslušam ih često.
  • emilperska
    4.4k
    Joza je na jednom podcastu se hvalio da je clan NH..

    To je sve zadojeno tamo i istinski mrzi Dinamo..

    Hajduk nikad nece bit prvak!!
  • gledatelj
    350
    Rijeka mu daje plaću, jbga ne bi ni ti po svom šefu kenjao. A radi tako jer je u kompi sa njima, radi i tehničke stvari i sve.
  • vjeko1701
    6.1k
    Joza je na jednom podcastu se hvalio da je clan NH..emilperska

    Onda ispravak, očito nije Dinamovac
  • Majki2111
    2.8k
    Ma ne treba mi nikakv Dinamovac tamo. Dobri su mi ovaki. Dapače. Volim kad je tak druga perspektiva.
  • GaijiZG
    853


    NIje problem što nisu Dinamovci, nego što su antidinamovci, osim Korde možda. Topić organski ne podnosi Dinamo, i kao takvi glume neku objektivnost. Da ne pričam na kakvom antihrvatskom portalu radi.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Još kad bi u studio doveli nekog Dinamovca, gdje bi im bio kraj. Ali čak ni Zizi ne smije reć da je Dinamovac jer bi se Topić vjerojatno naljutio i ne bi više radio s njima.Juznjak

    Nije da ne smije, pa neče ga Korda i Topić istući, nego se iz nekog razloga srami i ne želi.

    Btw antihrvatski portal kakav god bio je imao neke sjajne članke o Dinamu, ali dobro neću narušavati narativ.
  • Paggini
    10.5k
    Jako je jednostavna logika iza svega toga.

    Uvriježilo se mišljenje da su svi portali i novinari bili plaćeni od glavatog zločinca, pa se stvorila potreba za alternativnim portalima koji neće biti plaćeni od glavatog zločinca, pa je tu došao Telesport a i Tribina u neko isto vrijeme, sa dosta sličnim profilom pisanja i mišljenja.

    Oni su se busali u prsa činjenicom da su "neovisni", što je u prijevodu značilo da nisu smjeli prikazivati ikakvu pretjeranu emocionalnu naklonost Dinamu jer bi to značilo da su podržavatelji kriminala, zločina i svega lošeg u Hrvatskom nogometu. Oni će napomenuti da je Dinamo moćan, da igra dobro, da ovo, da ono - ali iskazati neku ljubav ih odma diskreditira, ako je gledati tu Telesport portali logiku.

    Ta patologija se precrtala na sve te novinare i analitičare, koji možda potiho spomenu da su dinamovci, ali odmah napomenu iza toga da je to kriminalna hobotnica, HNS lopovi, suci...

    Ljubić jedini otvoreno govori i navija za Dinamo, unatoč svim tim štakorima koji ga napadaju i u komentarima i u inboxu. Imao sam tu "privilegiju" da čitam neke od prijetnji koje mu ti tovari šalju, zato njemu svaka čast što ne odustaje od onoga što je.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Zanimljivo kako svi znamo da je Dinamo ogroman, kako vuče hrvatski nogomet i da je šampion.

    Ali se zato bolje i popularnije u Hrvatskoj deklarirati kao dugogodišnji navijač FK Sarajeva, a ne tog istog Dinama.

    Što ti je moć medijske manipulacije i kreiranja narativa.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ljubić jedini otvoreno govori i navija za Dinamo, unatoč svim tim štakorima koji ga napadaju i u komentarima i u inboxu. Imao sam tu "privilegiju" da čitam neke od prijetnji koje mu ti tovari šalju, zato njemu svaka čast što ne odustaje od onoga što je.Paggini

    Ja se s tobom slažem i čini mi se da to sad ide na bolje, kako raste i poboljšava se atmosfera u klubu i oko kluba. S druge strane oni su agresivni uvijek bili i sada im dosta argumenata nestaje iz ruku, ali s druge strane na internetu ima svakakve ekipe i Topić i ekipa isto tak dobijaju svakakve poruke. Svi koji se bave tim poslom se s takvim stvarima nose.

    Isto tak, na primjeru jednog novinara kojeg bolje ne spominjati i još njih par, ima ih još koji su ili na platnom spisku glave ili bar tako pišu. A onda imaš one koji samo pišu o tome koga će se prodati i za koliko. Jednom rječju tu je potreban jedan kakti reset i osvježavanje na sceni.
  • Paggini
    10.5k
    Ali se zato bolje i popularnije u Hrvatskoj deklarirati kao dugogodišnji navijač FK Sarajeva, a ne tog istog Dinama.Tongo Doumbia

    Hahaha, ne znam na koga se referiraš, jel Pečanac možda, koji je pisao prije na Telesportu, a sad piše ljevicarske bljuzgotine i "bori" se protiv Izraela?

    Ali da, i moćnost i dominacija Dinama je stvorila taj narativ neke "plemenite, poštene borbe" malih klubova da sruše to monolitno zlo, ta neka ljigava i jeftina romantika.

    A ti mali, pošteni klubovi su praonica novca JNK Hajduk, mafijaška močvara i ugarska staja NK Eszek i Miškovićev privatni poligon NK Rijeka.

    Bože me sačuvaj takvog poštenja malih, poštenih klubova. :)

    Kad bi se narativ malo promijenio, kad bi se netko od tih portala usudio gurati temu "Otkud Hajduku sve te pare? Sta se dogadja u NH? Zasto je Hajduk dionicko drustvo a nitko ne smije kupiti dionice?" dosta toga bi isplivalo.

    Ali doseg tih hrabrih, istrazivackih novinara je "DINAMO JE ZLO HNS LOPOVI" narativ. Jer znaju da nece imati apsolutno nikakve posljedice za to, a i pase da im se daje prostor i relevantnost za sirenje tih bljuzgotina.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Ma bubnuo sam primjer, ali toga baš ima..
  • mali M
    4.1k
    Uf nemogu ja Tribinu probaviti.. baš su mi monotoni i dosadni.. imaju tu i tamo koji dobar podkast al meni je 19/20 loših i gasim nakon 15 min jer nemogu više sluašati... neugodne tišine, interne fore i neobjektivnost.. nemrem ja to.. kužim da nekima to sjeda i simpa im je taj format i ekipa, al meni su kriminalni.. Meni su oni dokaz da moraš imati i nekakvu karizmu za takav javni medij, a ne samo monotono čitanje statistike i analitike i dobacivanje neke interne forice na koju se prvih par sekundi zaborave smijati i onda prvo pojasne da se moraju smijati.. ma ono...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.