• Paggini
    74.5k


    Pa ovo je dosta dobar deal, ako je istina.
  • E46
    2k
    Koji teski trashtalk od clanka, pa takve poslove nije ni Mamic mogao sklopiti kad je drmao klubom. To je 98% neistine.
  • FrenchMontana
    1.5k
    Tiago Dantas? Ističe mu ugovor na ljeto. Ja bi njega kontaktirao da vidimo kako stoji, dobar igrač.
  • E46
    2k
    Bas je bio jako jeftin, za te pare se mogao kupit puno bolji stoper ali rekoh mislite sta ocete.
  • E46
    2k
    Sta je tocno laz? Hoces rec da nije svaku utakmicu sukrivac ili krivac za gol ili to da ipak ima 5 od 5 tocnih dugih lopti a ne 3 od 5?
  • Yovitssa
    941
    Tiago Dantas? Ističe mu ugovor na ljeto. Ja bi njega kontaktirao da vidimo kako stoji, dobar igračFrenchMontana

    I meni je isto palo na pamet. Jako dobar igrač, ali bojim se da iza isteka ugovora ima još nekih klauzula. Da nije baš besplatan igrač kojega se može dovesti za 6 mjeseci, a početi pregovore već danas. Uostalom, zato je i igrač s takvom reputacijom i potpisao za Osijek. Odlaskom Bote možda su se nama povećale šanse, ali mišljenja sam da on cilja malo dalje od HNL-a...
  • Danko
    2.7k

    Daj se ne blamiraj, pa jedan rakitić ima 50% točnih dugih lopti, pa o čemu pričaš ti?
  • Mali Zeus
    20k
    Ne kuzim tu mrznju prema Bernaueru.Rijetko jeftin a koristan stoper.On je najmanji problem.Kastrator iz zasjede

    Mediji stvore narativ i dio ekipe popuši.
  • Dinaminjo
    1.8k


    Ima 26 nastupa u hnlu od toga u 12 utakmica Dinamo nije primio gol

    Dakle u barem 50% utakmica ne moze biti niti krivac niti sukrivac za gol
  • Brusa
    3.7k
    sve je laž što si napisao i ti to znaš isto tako. Neću ti ni odgovarati detaljnije, da ne spamamo temu, niti tvoje laži zaslužuju detaljnije odgovore.
  • Kaktus Car
    1k
    Neki se baš uhvate nekih igrača bezveze. Bernauer je za Dinamove prilike čisto solidna rotacijska opcija. Zna igrati s loptom, daje sve od sebe, djeluje sretan i zadovoljan ovdje s rolom koju ima u klubu.

    Svaki klub mora imati i takve igrače. Ne možeš imati 22 prvotimca, jer se nogomet igra s 11 igrača. Nije realno očekivati da će rotacijski igrači biti jednako dobri kao prvotimci ni u puno bogatijim klubovima.
  • Noel
    17.6k
    Bernauer je po svojim dobrim karakteristikama igrač za Lige petice bez jebemti. To je pokazao u Europi već i prošle i ove godine. Njegova je nesreća kaj ima blackout u sekundi i fali mu fizičke snage. Njegova još jedna nesreća je kaj je doveden iz Ligue 2. Kad su plaćeni novinari krenuli sa tom šprehom stvorila se šprdancija kako Dinamo dovodi igrače iz druge francuske lige iako je Bernauer jedini koji je doveden od tamo. Zbog te stvari Bernauer ne nosi jednu etiketu nego njih 10.
  • Bosskovitz
    19.8k
    Pitanje - jel nismo uzeli Mbukua, a Augsburg ima buy back opciju? Moguće da sam krivo shvatio...Paggini

    Izgleda da sam ja krivo skopčao, ali i dalje ostaje kao jedan od upitnika za na ljeto.

    Vidim vec da je par forumaša napisalo slično nesto.Stvarno se nadam da ukoliko igramo pa makar i EL te prodamo Baturinu što je sigurno rekao bi,nema potrebe da prodajemo Sučića.Praskaton

    Nisam išao u smjeru toga treba li ga se ili ne treba prodati, samo objektivna procjena: bio je (prema medijski napisima) na rubu odlaska pred kraj prošlog roka, u međuvremenu je bio dobar u HNL-u i LP, igrao sve tekme za repku do ozljede i TM mu je dignuo procjenu s 3 na 12 milijuna eura. Kao drugi najvrjedniji igrač u momčadi i 21-godišnji reprezentativac, neminovno je uz Baturinu prime target u Dinamu i potencijal za to da naprosto dođe neka ponuda koja se teško može odbiti je velik. Možeš zadržati igrača kad dođe Como s 10 milijuna eura, al kaj ak dođe neka Borussia s 20+ milijuna?

    Ne kažem da ga nužno treba pustiti u tom slučaju, ali definitivno ne možemo reći da će sigurno igrati ovdje i sljedeće sezone.
  • Sibirski plavac
    7.5k
    šprdancija kako Dinamo dovodi igrače iz druge francuske ligeNoel

    I neizostavni "dolazi lik iz momčadi koja je SEDMA u drugoj francuskoj ligi."
    Fun fact- taj isti klub iz kojeg je došao se danas bori za ulazak u ligue 1. :rofl:
  • keppi
    468
    Rade li danas ove klinike za liječničke preglede ili su možda spojile godišnji s Tri kralja, a mi neka lijepo čekamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.