• sebenico
    552
    Baturina ne smije ići iz kluba ispod 20 milijuna čistih za klub + bonusi. Dakle, ako ima pravo na 20% transfera, minimalno treba biti 24 milijuna. Sve ostalo bi bila sramota, ali imamo sada pametne ljude u upravi i sigurno će dobro pregovarati.
  • Keyser Soze
    10k
    O tome piše Dimarzio, a ne Alen Lesički tak da je normalno da su ljudi zabrinuti.
  • CUCAK
    158
    pa ako čovjek baš odmalena navija za fiorentinu, sretno mu
  • don
    5.5k
    Baturina ne želi iz Dinama i neće otić.. smirite se, udarate na najjače od sinoć..
  • GOAT
    1.2k

    Vecina komentara koje ostavljaju navijači Leedsa su nevjerica da imaju tolike novce
  • Crni86
    3.5k
    imao je priliku jucer skender rec da bati ostaje, a ne poslat nekakavu dvosmislenu poruku gda treba vidjet dal se podudaraju planovi dinama i batija….

    Isto tako klub moze vrlo lako reagirati i sve negirati i zastiti igraca i sebe, ako je ovo sve laz.
  • prefontaine
    315
    Upravo to. Na jednostavno pitanje dopredsjednik je mogao jednostavno i odgovorit. Tipa "Martin je pod ugovorom još 4 godine, ušli smo u LP i prodaje neće biti osim ako to bude ponuda koja se ne smije odbiti". A onako dvosmisleno odgovoriti...ne znam, samo je pobudio sumnje da se ipak nešto veliko dešava iza zatvorenih vrata.
  • NKDZ86
    1.4k
    čekaj malo, kaže boss, nismo dobili ponudu od 20 mil, ok hvala Bogu, ostaješ u klubu, nejdeš ispod toga ni u chelasea, jedino tribina pa sjedi do 2028 na njoj, koji vam je, dobili sad 40 mil e, strašno.
    ispod 25 mil nigdje i nikad!
    ako bati inzistira oke frende, ponuda nije dobra, kad dođe ideš, ako se ne slažeš, biraj tribinu
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Vecina komentara koje ostavljaju navijači Leedsa su nevjerica da imaju tolike novceGOAT

    Pumpamo cijenu preko Leedsa :grin:
  • Crni86
    3.5k
    Ja bi samo volio da prestanemo sa ovim narativima da je nas neko zaduzio. Ovo je cisto poslovni odnos. Svaki igrac sukladno svojem ugovoru zaraduje jako dobar novac, cak izvrstan. Znaci ne igra besplatno, nije u tamnici kao neki rob, nije da nam je nesto poklonio i sl. Nas nitko nije zaduzio nit orsa, nit ivanusec, nit petko, nit baturina, nit livi. Neki decki od njih jesu legende naseg kluba, al im se nismo zaduzili nicimeeee jer su zaradili jako jako dobar novac igrajuci za nas. Imali su odlicne uvjete, igrali najjace svjetsko klupsko natjecanje, izborili su pozive u repku i sl.

    Tako da prestanite vise sa ikakvim zaduzivanjem i pravdanje ikakvog transfera kako smo se mi netkom zaduzili zato jer je pazi odradivao ugovor koji je vlastorucno potpisao.
  • Keyser Soze
    10k
    da je nas neko zaduzioCrni86

    Više je Dinamo dao Baturini nego on Dinamu, isto tako Dinamo je "stvorio" Petkovića, Oršića, Olma. Neki od njih to znaju cijeniti, neki ne.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ja bi samo volio da prestanemo sa ovim narativima da je nas neko zaduzio.Crni86

    Slažem se. Klubove igrači zadužuju ako odbijaju bolje i kvalitetnije ponude da bi ostali u njima. Tipa Totti u Romi. I to ne "odbio sam puno bolju punudu, ali iz Saudijske Arabije" nego zaista bolje ponude. Za sve ostalo nitko nikome nije ništa dužan.
  • Schpatz
    473


    Da, ali isto tak je Skender izjavio da imaju odredenu cifru ispod koje ce sve ponude biti odbijene i da se nece uopce razmatrat ali da je taj iznos poslovna tajna i da nece taj iznos komunicirat prema javnosti.

    Tek nakon toga je izjavio da se planovi Dinama i Baturine moraju podudarat.

    Kaj meni, prevedeno znaci, da prvo mora doc zadovoljavajuca ponuda u klub, taj iznos koji je poslovna tajna i tek ce se onda pricat s Baturinom i njegovim planovima za buducnost i kaj je najbolje za njega i klub.
  • Georginho
    134
    Mislim da nakon ulaska u LP jednostavno nema opravdanja za prodaju Baturine u ovom trenu. Zamjenu koja mu je makar do koljena - nemamo. Ajmo se lijepo pokefati u LP, zaraditi bolove, dodatnu lovu, razveseliti navijače... a onda na zimu prodaja ako ne izborimo proljeće u europi.
  • Crni86
    3.5k
    niti to za mene nije zaduzivanje jer nece on odbit tu ponudu zato jer eto romi to treba. Odbit ce ju zato jer ima obitelj koja uziva u gradu, tu je bog, igra vrhunski nogomet i vjerojatno zaraduje novac koji ce ga osigurati do kraja zivota, a vjerojatno i duze ako pametno sa njim raspolaze. Kao i mi svi, isto tako i nogometasi traze da im budu zadovoljeni svi aspekti zivota kako bi presli negdje. Pa onda ako ja npr odbijem neku bolju ponudu od druge firme jer tu mi je ekipa super, tu sve znam i ne zelim promjenu, meni se moja firma nije zaduzila jer ja imamo jako dobre razloge zasto cu odbit nesto vecu placu i bolju firmu.

    Sve te odluke za ostancima su privatne naravi, a ne zato jer neko nesto ide poklonit klubu pa ga je samim time zaduzio.

    Meni je zaduzivanje kluba evo santi cazorla koji je doso za 0 eura igrat za svoj djecacki klub u znj ligu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions