• mrgud
    95
    Prije ulaska u LP cijena je i mogla biti 20 milja,ali ulaskom u LP ta cijena ne može biti ista.Normalno da talijani forsiraju jer znaju da će na zimu cijena narasti možda i na 30 milja.Zato su toliku plaču i ponudili Baturini kako bi izvršio pritisak na upravu.I tu će se vidjeti jel ova uprava ima muda i odbiti žabare ili ćemo se vratiti na postavke kad je Glava prodavao prije LP
  • Dinaminjo
    929
    Ja bih radije izgubio 10m nego ga sad prodao.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Jedina mi je sumnja onaj crni iz Augsburga.. igra 10ku kao Baturina, inače ne bi vjerovao da će otići... možda su znali pa zato i dovode tog crnca
  • vjeko1701
    7.9k
    Al najgora mi je bojazan da će mu cijena past. Pa nek mu i padne ako mi sa njim ostvarimo jednu pobjedu više u LP nego bez njega, bit ćemo barem na 0 a profitirat će svi ostali segmenti kluba.

    Drugo, Bati, ako ikad ovo dođe do tebe, ajde daj cijeni samog sebe malo više. Fiorentina? Evo ja vjerujem da si igrač za puno veće stvari i da iz Dinama i reprezentacije možeš direktno tamo.
  • Georg Koch
    4.5k
    Mislim da je Martin i vise nego zadužio ovaj klub.Miro Vugrinec

    Svaka cast Miro tebi, postujem ja tebe, ali meni je to presmijesno za reci.
    Da, Baturina je zaduzio klub.
    Da, Dinamo njemu nije nista dao, ni odrastanje, ni 10ku jako rano, ni priliku za profesionalnost, ni trpljenje losih momenata kojih je bome bilo, ni sazrijevanje, ni dolazak u repku, ni europska natjecanja, nista.

    Dosta je meni vise guranje tema svi su zaduzili klub.
    Svi su zaduzili, a nikoga mi nismo zaduzili!

    Volim Martina, postujem, ali ajmo pocet cjeniti sami sebe, klub i sve sto dajemo godinama.
  • Krulek
    440

    Zbog 3,5 mil. eura godišnje. Mladi se polakome na lovu, ne razmišljajući o ostalom, da je Fiorentina samo prosječan talijanski klub , a Dinamo igra u LP.
  • Jurki
    11.6k
    Ako je Fiorentini Baturina tolko bitan i ako ga tolko zele... nek pljunu 35 milja ili fuck off. Vrlo jednostavno.
  • Crni86
    3.5k
    I da se razumijemo (ako uopce u ovome ima istine) ako se transfer dogodi, nije baturina kriv. Nece baturina branit interese dinama, uprava i IO moraju braniti interes kluba.
  • Bernard
    514
    Sad ide scenarij Dinamo prihvaća al Fiorentina ne šalje papire do ponoći(čitaj slučaj Drekalo) da nam ga metnu.
    Šalim se naravno.
    Martin je poluga ovog novog modernog Dinama i čisto mi je besmislena prodaja dok smo financijski posloženi a u europi si u izlogu sljedećih 8 tekmi.
  • Hnlovac
    1k
    Ovo je sve tak glupo

    Jučer lagano zdrijeb, protivnici ok, puni smo ko brod, ovi se svi raspadaju samo mi idemo naprijed , do kraja tjedna obaramo rekord clanova. U isto vrijeme sva konkurencija se raspada. Toliko smiren i neopterecen nisam bio od jeseni 2019.

    Danas mi nije ni do cega. Briga me i za broj članova, želim samo da Baturina ostane. Ponajviše zato što bi to bio dokaz da je klub krenuo ja stepenicu više a ne HNL + kaj bude bude u Europi

    Iskreno se bojim najcrnjeg ishoda ali me tješi da sam uzasan prognozer jer sam prvo "izgubio kuću" na okladi da Osijek razbija Rijeku a onda spusio 30 eura par dana kasnije jer sam stavio na Qarabag. Nadam se da fulavam i danas
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Uopce ne vidim razloga za paniku. Klub ponudi svoje uvjete igracu ako on pristane ide se dalje u pregovore. Ako je istina da je Fiorentina ponudila 3,5M € to nebi nijedan nas igrac odbio. Sad je samo stvar u tome kako se igrac ponasa prema svom klubu. Recimo Ivanusec bi vjerojatno plakao i molio da ide dok za Baturinu vjerujem da mu je svejedno za tom ponudom. On je svoje uvjete prihvatio pa ako se Fiorentina moze dogovorit sa Dinamom on ide,ako ne vjerujem da ce nastaviti jos jace.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    01.09. Rijeka - Dinamo 0:6, Baturina
  • Crni86
    3.5k
    Klub ponudi svoje uvjete igracu ako on pristane ide se dalje u pregovore. Ako je istina da je Fiorentina ponudila 3,5M €BBB Mataa998

    Nema sta klub kontaktirat igraca bez naseg dopustenja. Isto je protivno fifinom pravilniku i kaznjivo.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    U teoriji da u praksi ne.
  • rioda
    4.8k
    Problem je u tome što je zabranjena takva praksa. Slijed događaja mora biti obrnut: ponuda - klub prihvati - pregovori s igračem.

    Jasno da to ne ide baš tako u realnom svijetu jer menadžeri vješto zaobilaze klub u tom procesu i pokušavaju ga dovesti pred gotov čin.

    Mislim da Baturina ostaje, ali na ovom primjeru se može vidjeti kako to funkcionira. Menadžeru je interes provizija, u ovom slučaju prilično visoka, šapne igraču da će dobiti 3,5 milijuna eura godišnje, ovaj želi otići iako ponuda za klub nije zadovoljavajuća, a do toga ne bi došlo da se sve radi po propisima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions