• Praskaton
    2.3k
    Ma nema šanse da ode u Fiorentinu.S konja na magarca reklo bi se.Pametan je Martin momak.

    Liga prvaka,dobra ekipa vidi se da uživaju,trofeji u Hnl-u.Uvjeren sam da ostaje
  • Ico
    1
    A koga dovesti ako on i ode
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    I to u neki mutavi klub!?Big Daddy

    Hajmo, smirit tenzije. Fiorentina je igrala već dvaput finale Konferencijske lige, uvjerili smo se i mi prošle sezone kako je natjecanje ozbiljno i jako, pogotovo u knock-out fazi. S druge strane, standradni klub treće najjače lige svijeta.
  • Giovanni86
    119
    odakle ti ta informacija? Nemoj vjerovat medijima
  • Petar86
    884
    Ja vjerujem u nase vodstvo da su svjesni u kakvoj smo situaciji i da nece doci do prodaje
  • hardek
    2.8k
    Meni samo nije jasno gdje to Fiorentina vidi Baturinu. Ljudi igraju 3-4-3 sa 2 centralna vezna, Martin to ne može igrati. Ne vidim Italiju kao najbolju destinaciju za Martin, on treba gledati prema Bundesligi i Španjolskoj.
  • Petar86
    884
    Martin je generacijski talent i sad se odjednom pojavljuje sumnja da ce biti los u LP sto ce dovesti do pada cijene

    Ako u njega ne mozemo vjerovati u koga cemo
  • Bosskovitz
    11.7k
    Po meni je sasvim izvjesno da ga za najmanje 20 možemo i u zimu i na ljeto prodatiscooniepenn

    Ma sve okej, ali mi - barem koliko znamo - nismo dobili ponudu od "najmanje 20 milijuna" za njega u ovom roku. Dobili smo od 15. Utoliko je pogrešan zaključak da ga sigurno možemo za pola godine ili godinu prodati za 20.

    Ne znam jesam li jasan, imam dojam da ispada kao da opravdavam njegovu možebitnu prodaju što mi nikako nije namjera, ali želim naglasiti da to što mi mislimo da on ne smije ići ispod 25 milijuna ne znači ništa ako nitko ne nudi ni približno toliki novac. I @Neki tip je tu u pravu, mi nemamo financijsku potrebu prodavati ga danas, ali evidentno ćemo ga u jednom trenutku morati prodati da ne bismo ušli u bizarnu situaciju u kojoj ratujemo s njim, kažnjavamo ga, a shodno tome mu cijena rapidno pada. Sve se svodi na kvalitetnu procjenu situacije - za koju mi nemamo dovoljno inputa, a velika većina ni znanja ni iskustva.
  • MarK
    621
    Ako je istina o tolikoj razlici u plaći nije čudo da mu je lova udarila u glavu i oduzela pamet. Treba procijeniti hoće li igrač biti i dalje prevaga ako ga se prisili na ostanak, a malo je vremena.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja se nadam da će odgovorna osoba u klubu stopirati ovaj pokušaj Fiorentine, nema nikakve logike prodavat Baturinu danas, čovjek će imati svjetsku pozornicu i vrijediti puno više. Ovo bi bio samo udar na klupske ambicije u LP jer zamjenu za Baturinu nemamo, a time se možemo pozdraviti nekakvim rezultatom u LP.
  • hardek
    2.8k
    Najgore od svega je što je Liga prvaka idealna pozornica za Martina. Gdje se Bati najbolje snalazi? U tranziciji. 90% vremena u LP nama će se igra svoditi na tranziciju.
  • Maki2
    610
    Miro Vugrinec aktiviraj se
  • Crni86
    3.5k
    nemora ni odgovorna osoba, ionako mora proc kroz IO ta odluka, a uvjeren sam da tamo sjede ljudi koji razmisljaju kao i vecina ovdje te da prodaje nece biti.
  • Lynx17
    4.1k
    Nisam volio cim je nas @Miro Vugrinec odma poceo opravdati eventualnu prodaju i taj "realan" 12+m eura koja se spominjalo. Kao tesko dobiti vise, usporedba sa drugi transfere, itd.

    Iako mozda ima malo istina u tome, ne volim taj nacin razmisljanje/defetizam.

    Ne moze mi nitko uvjeriti da uz dobru igru LP-a i (uskoro) igranje za Hrvtasku reprezentaciju da mu cijena nebi mogla/trebalo skociti. A i da ne dodam koliko bi on mogao pomoci Dinamo na terenu meduvremeno. (Znam da ima puno koji imaju isto misljenje.)

    Boli me kurac sto je "realno" ili sto trenutni market kaze. Mi moramo razmisljati dalje od toga.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ponuda Leedsa je po mojim informacijama postojala, ali čak i da nije igrač se prodaje ako su obje strane suglasne. Molim te da mi objasniš što bi za Dinamo ova ponuda i u ovom trenutku trebala značiti osim ekspresne zahvale jer njom značajno slabimo ekipu, a istovremeno ne samo da ne dobimo adekvatan novac, već si i rušimo prodajni rejting. Nadam se da ovo zadnje nije potrebno objašnjavati nakon što smo to ionako dovoljno narušili iznosima transfera Livakovića i Ivanušeca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions