• Keyser Soze
    10k
    Zato kažem, mi se bez Baturine možemo pozdravit rezultatom u LP, a zašto? Zbog 15 milijuna + par milijuna bonusa koje dolaze u 48 rata?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Do 11 sati veceras je otvoren prijelazni rok u Italiji, znaci jos 10 ipo sati torture oko Baturine.
  • flexXy
    2.3k

    A u veznom redu ostajemo na Rogu koji vjerojatno odlazi na zimu i ima problema s ozljedama kroz karijeru, Ademiju koji nije sjena igraca od prije i klincima. Po meni bi ovo bilo pucanje u nogu u razini ovih ostalih pacenika iz lige.
  • DrawTube
    4.7k
    Ima koji student FERa koji bi hakirao i blokirao sve dolazno iz Italije?
  • Crni86
    3.5k
    mi prvotno moramo razmisljat o fin stabilnosti kluba, a to smo osgiurali kroz LP, nakon toga moramo razmisljati o sportskom uspjehu i rezultatu. Sada kada si financijski osiguran, prodaja bilo kojeg bitnog igraca bi negativno utjecalo na taj sada vec primarni cilj. I nema nikakvog opravdanja za prodaju bilo kojeg kljucnog igraca 3 dana prije roka za prijavu igraca za LP.

    To se radilo u neko drugo vrijeme, kada su ljudi dinamo gledali kao bankomat. Tako da vjerujem da je ovo sve patka, a ako nije jako cu dobro razmislit kome cu dat glas na iducim izborima.
  • Nogo
    3.6k

    Nadam se da će uskoro i prestati raditi na Baturini i okrenuti se drugim opcijama.
  • Keyser Soze
    10k
    Mene bi ovo podsjetilo i na vremena kad bi prodali Roga, Ćorića, Pjacu prije LP i svi bi pizdili na to s pravom kao kaj bi i s ovim.
  • Lynx17
    4.1k
    BTW, Pongracic je otisao u Fiorentinu za (navodni) 15m eura (negdje sam citao da je na kraju bio 12m+bonusi ali na TM-u pise 15m).

    A mi cemo "ma znas, market je takav, tesko je ocekivati 20m eura..." Pa pricamo o MARTIN BATURINA!
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Ne želim sad pregrubo reagirati na glasine i neprovjerene informacije, ali ako prodamo Baturinu, onda ne samo da smo totalno uništili odličan prijelazni rok, nego smo opet pokazali da nas menadžeri, pohlepni starci i igrači mogu držati za taoce.

    Također pokazuje i naše ambicije. Dan nakon ždrijeba za Ligu prvaka mi prodajemo najskuplji eksponat i jednog od najboljih igrača za kojeg nemamo zamjenu niti vremena za dovesti adekvatnu alternativu. Umjesto da još dovedemo pojačanje ili dva na pozicijama na kojima smo tanki i probamo privući neke igrače Ligom prvaka koje ne bi inače mogli dovesti u nadi za što bolji rezultat, mi prodajmo ono što imamo.

    To se sve događa u situaciji kad jednom uspješnom europskom jeseni možemo izboriti direktan ulazak u Ligu prvaka iduće godine. Između nas i Salzburga je razlika 2.000, između nas i Shaktara 1.000. Shaktar ima dosta tešku skupinu, a mi i Salzburg otprilike jednaku uz međusobni dvoboj.

    Ako zaista prodamo Baturinu, za mene će to biti baš jedan jako loš potez i negativna ocjena ne samo Mariću, nego i kompletnoj upravi, nevezano za iznos transfera.
  • Fanboy
    2.6k
    Zašto bi i jedan igrač pogotovo u ovom novom formatu odbio igrati protiv Bayerna, Milana, Arsenala na najelitnijem natjecanju da bi mu vrh sezone bilo igranje prosječne talijanske lige koja nije ni sjena iz 90-ih ?

    Inače, ovakve prodaje je radio Mamić pred skupine, ne mogu zamisliti da to ovi ljudi na vrhu naprave.

    Iz koje god perspektive gledali, ovo bi bila ludost. Više logike ima da Dinamo dovede Kalika, nego da proda u ovom trenutku Baturinu. Eto koliko je bedasto...
  • Nogo
    3.6k


    Da li uz Kalika ide i Perišić gratis?! :rofl:

    Malo šalo ne škodi...
  • Laugreano
    2.5k
    Dok mi raspravljamo o Baturini, Maric radi na dolaznom transferu. :wink:
  • din
    442
    Dokaz koliko par članaka može okrenuti upravu, igrača i sve oko kluba naopako, a nitko vjerojatno ni ne zna pravu istinu, samo čista nagađanja
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    na vremena kad bi prodali Roga, Ćorića, Pjacu prije LPKeyser Soze

    Ili onaj transfer kapetana Badelja, nakon što je lik izbacio Maribor i uveo nas u Ligu prvaka. Samo ga je tad Mamić prodao prije Maribora i ostavio da igra još te utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions