• Miro Vugrinec
    4.7k
    Nije nesto zaduzio klub da mu se MORA izici u susret.Georg Koch

    Mislim da je Martin i vise nego zadužio ovaj klub. Daleki najbolji ihrac u derbijima s Hajdukom i bitnim utakmicama. Golovi i rješavanje finala kupa, superkupa, fantastična prva utakmica protiv Qarabaga uz asistenciju za 2:0 koja je prelomila. Prošle sezone protiv Betisa i Paoka fantastične utakmice uz asistencije, pretprošle sezone najučinkovitijih G/A igrač, prošle drugi sveukupno kad se pogledaju sva natjecanja. Samim tim sto je došao iz Hajduka, davao sve od sebe svaku utakmicu, dolazio na pripreme bez slobodnog dana momak je zadužio ovaj klub. I to sve tako mlad. Kazem nadam se da će ostati, ali ukoliko ode potpuno ga razumijem jer prerastao je ovu ligu u kojoj igra, to se vidi svaku tekmu i to je svima jasno. Sta god odlučio voljet ću ga kao igrača i moje se mišljenje neće promjeniti o njemu. Al kazem nadam se da ce ostati i biti nas glavni igrač kao i do sada, ali sada u uspješnom pohodu na prolazak u eliminacijski dio lige prvaka
  • Crni86
    3.5k
    Na kraju ako do toga uopce dode, cijelu tu odluku mora potvrditi IO, a vjerujem da u njemu sjede ljudi kojima je cilj jaki dinamo i da probamo proci dalje u LP i da ce ta ponuda biti jednoglasno odbijena jer to je jedino ispravno u ovom trenutku za dinamo.

    Moze Bati zeljet ic, ali on ima ugovor. Nismo karitas. Puno toga je i njemu dinamo dao, afirmaciju, jake utakmice, europski izlog, reprezentaciju i sl. Prica se ponekad ko da nogometasi igraju za bombone pa oni su puno dali klubu i zaduzili ga pa eto budemo ga pustili….
  • hardek
    2.8k
    Sve ja to kužim ali prodati najboljeg igrača nakon osiguravanja LP je jako loše. Financijski bi trebali biti osigurani a bome i 15+ bonusi nije iznos od kojeg se pada na guzicu.

    Martina čekaju utakmice za reprezentaciju i barem 6 utakmica LP (prije siječnja), poznavajući njegove kvalitete ta cijena može ići samo gore.

    Odbiti to sada, pa na zimu ga prodati ukoliko već želi ići (što je i razumno jer za njegov osobni razvoj potreban mu je veći podražaj). Na taj način odmah bi zatvorili dio proračuna za sljedeću godinu a Martin bi nam pomogao da do zime stvorimo dovoljnu bodovnu prednost nad konkurencijom u ligi. A do tada bi ako bog da i Stojković konačno trebao biti spreman.

    Uz sve to igramo ligu prvaka, uz svo duzno poštovanje Fiorentini, ljudi su jedva izborili Konferencijsku ligu protiv no name Mađara i to na penale. Blještavilo lige prvaka mislim da će dovoljno sijat da se Martina može do zime ostaviti tu. Ukoliko je plaća problem nek mu dignu plaću za ta 3-4 mjeseca.
  • don
    5.5k
    ako se pusti uz tu smiješnu cifru, samo će bacit veliku ljagu na cijeli prijelazni rok do sad.
  • DrawTube
    4.7k
    Klasični Talijani koji prevrću zadnji euro do zadnje sekunde. Bit će ovo dugih nekoliko dana na temi transferi

    Nadam se da će Marić biti pametan kao i dosad, ovo bi baš bilo nepotrebno. Uz ovakve pare od UEFE, ovu prodaju bih podržao jedino kada bi ti novci išli u stadion
  • Nogo
    3.6k
    Mene u cijeloj priči ako se i desi prodaja zanima tko će tu ulogu dobiti na terenu i hoće li se ići po pojačanja ovako na brzinu?!
    Ako se uzdamo u Vrbančića ili Stojkovića jadna nam majka u ligi prvaka.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ljudi morate znati da je dotični Lorenzo veliki navijač Fiorentine i da bi on jako želio da Baturina vapi za Fiorentinom. Ne treba se obazirati na njega.

    Ako uprava stvarno u ovom trenutku proda Baturinu za išta manje od 30 milijuna onda trebamo drastično smanjiti očekivanja od lige prvaka i trebamo svaki bod slaviti kao pobjedu te kao veliki pothvat.
  • Nogo
    3.6k


    Pogledao sam ih malo i jedva su se kvalificirali na penale u konferencijsku ligu. Držao ih je Puskas na koljenima.
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamo nema potrebu vise prodavat, pogotovo ne nekog kapitalca. Prodaja iduce godine vec ima smisla.

    Prodaja Baturine nije u interesu kluba i tocka. Naprosto nema logike ni sa financijske ni sa sportake strane.
  • Daliban
    1.6k
    Baturina nije prerasao HNL, muči se protiv postavljenog bloka i igra li-la od utakmice do utakmice. S tim rečenim, za nas je svejedno ekstra klasa i ako ga sad prodamo kad imamo riješene financije onda se popišam i na LP i na sve. Najbolje da mu neću zamjerit, zamjerio bih i njemu i klubu da sad ode na samom kraju prijelaznog roka kada smo financijski riješeni i apsolutno nikud nam se ne žuri. To bi bio baš teški manjak sportske ambicije. Te priče o nezamjeranju prodajite nekome drugome, zamjeriti ću svima do čistačice.
  • NitkoBitan
    17k
    U klubu trebaju bit dovoljno jaki ljudi koji ce rec ne i tocka. Kakvo izlazenje u susret...

    Klasicno pokazivanje misica financijsko jakog kluba prema Dinamu. Ponudi igracu brutalan ugovor a klubu ponudi cijenu dosta nizu od realne otkupne, pa nek se ovi medusobno svadaju...

    Idemo sa Martinom po proljece u Europi, tocka. Zacrtano i tocka. Pricat ce se na zimu.
  • Daliban
    1.6k
    U klubu trebaju bit dovoljno jaki ljudi koji ce rec ne i tocka. Kakvo izlazenje u susret...NitkoBitan

    Ovo. Meni nije jasno koji k mi uopće pregovaramo s klubovima oko Baturine i zašto je njima dopušteno da ga mame nekim glupim ugovorima. Ušli smo u LP, gotovo.
  • don
    5.5k
    ne želim i ne vjerujem da je upravi nebitna više LP ("bitan je hnl") i da idu u prodaju Martina za tu smiješnu cifru tako da sam siguran da Baturina ostaje.
  • NitkoBitan
    17k
    Stvarno me uznemirilo ovo, bez obzira na sve pozitivne vijesti. Da uopce razmatras prodaju vjerojatno najboljeg i najkorisnijeg igraca za kojeg nemas zamjenu, i to ispod realne cijene nakon sto si usao u LP i osigurao budzet.

    Martin moze samo dignut cijenu odlicnim igrama u Ligi prvaka, a da ne govorim koliko je on nama znacajan.

    Znaci em si pucas u nogu zbog prodavanja ispod cijene, em riskiriras losije rezultate u grupi te manji prihod na osnovu toga. Tko ce Martina zamjenit kao ofenzivni vezni? Slomljeni Stojkovic ili? Ne rezumijem...

    Poklopit slusalicu Fiorentini, mailove ignorirat... cujemo se na zimu draga Violo, ako ne ustanemo na lijevu nogu.
  • Lynx17
    4.1k
    Martine....



    0afc5d1b-044c-4f18-9b9b-10773352929e_text.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions