• Daliban
    1.6k
    Jasno je u kojem kontesktu Petković dobro igra. Mnogo kretanja oko njega, kombinatoran nogomet. Utakmica protiv Šibenika nam je bila najbolja utakmica ove sezone i tamo je sve vezao. Što manje treba filozofirati na terenu, to će bolje igrati. Treba mu omogućiti takav kontekst.

    Kapitalca u napadu mi ne možemo priuštiti. Zapravo bi vjerojatno i mogli, ali ne mislimo ikad trošiti toliki novac na jednog igrača. Ako netko dođe, doći će kao treći napadač i rotacija. Nema smisla ni gurati Kulenovića u drugi plan jer ako nastavi s ovakvom formom na njemu se može doro zaraditi dogodine pa ćemo barem morati manje brinuti o budžetu.
  • Praskaton
    2.3k

    Mislim da u ideji da uzmemo Perisica i proslijedimo Rijeci nitko ne moze shvatit nista drugacije nego šalu al evo može :grin:

    Naravno da se ne treba opterecivat njima nego gurat svoju priču,imamo mi još puno posla za napravit.
    Doduše nakon svih njihovih sranja prema nama nemoguce je ostat imun i ne uzivat u ovome što im se događa.
  • OsamŠest
    3.3k
    Što manje treba filozofirati na terenu, to će bolje igrati.Daliban

    Što manje filozofirati, da on može filozofirati :grin:

    Šalu na stranu, Petković je nedodirljiv još uvijek. S njim i bez njega Dinamo nije ista momčad. On svoje odradi u 90% utakmica, a posebno one oku nevidljive stvari koje ostale čine boljima.
  • jp23
    2.6k
    Ako trebamo trećeg napadača, "starog lisca", golgetera, znam jednog bez kluba trenutno... Još čak spada i u puno puta spomenute "crna zvijer" kategorije.

    Tu i tamo možda bude juniore gađao pirotehnikom mirnovec, ali šta je tu je. :grimace:

    Ontopic: Zanimljivo zvuči ovaj Mbuku, no nekako mislim da Lepore samo nagađa
  • Daliban
    1.6k
    Ma mislim na Petkovića, on treba što manje filozofirati. Da bi igrao instinktivno potreban mu je kontekst sa mnogo kretanja oko njega. Onda on može slati one svoje lopte iza ugla, u dubinu i slično. Čim nema (njemu) jasnog puta naprijed, on krene filozofirati na svoju ruku i to onda izgleda traljavo.
  • Jos-Optimus
    2.1k

    Dosta dečki, nadrobili ste gluposti za cijeli mjesec. Uspoređujem vrijednost navedenih igrača za svoje momčadi sa Petkovićevom za našu, ne treba biti genijalac da se to shvati. Prestanite trolati
  • Tongo Doumbia
    4k
    To što se nogomet gleda kroz naočale opipljivog, problem je kod Hrvata i ljudi općenito, a ne samo foruma.

    Preko Petkovića je pao prvi gol kući, njegova genijalnost je i sinoć sudjelovala u akciji za prvi gol.

    To njegovo isto "pimplanje" i famozna bolikurčina omogućavaju Kulenoviću da bude igrač kakav je, jer ovaj navuče dva igrača na sebe, i ostavlja ostatak obrane s Kulenovićem na brisanom prostoru, gdje je Sandro genijalan.

    Njegov doprinos je puno veći od nekog "tap in-a" ili gola u šesnaestercu. Ekipa ima odličnu realizaciju kad je u terenu što znači da on neki kurac dobro i radi.

    Dovesti neku devetku jer negdje zabija golove, a suradnja u igri i ostali zadaci su mu prosjek prosjeka, pri tome ga i platiti masno, može vrlo lako biti pucanj u nogu (Drmić). Imamo takav stil igre kakav imamo i Petko tu radi dobar posao. Bio u igri sam ili s Kuleom.
  • Dani Olmić
    222
    progovorio znalac .. trebao bi ti bit u strucnom stozeru jakirovica ili dalica
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne solim ja pamet Jakiroviću, nego ti. Evo majstore, ti si u zadnjih 2 tjedna naveo kako bi Dinamo trebao igrati bez Mišića, Sučića, KTC-a i Petkovića. Sereš po našim senatorima i najboljim igračima. Bravo Mourinho. I odlijepi od mene, samo mi nemoj opet u inbox cmizdriti
  • Crni86
    3.4k
    Treci napadac je po meni jedino sta nam je potrebno, al to nije klasican treci napadac kak se kod nas prica jer ak igras sa 2 napadaca taj napadac je 2. napadac. Volio bi da to bude neka mlada nada cija je karijera zapela i to iz francuskog podneblja.

    Zao mi je kaj ogija nismo vise vidli, jucer je djelovao jako klimavo, dok je prvu tekmu kad je usao bio odlican. I kaze jakir jucer opet ozlijeda i zbog toga su ga vadili…. Iskreno ne znam kaj mislit o njemu vise, ne uljeva mi sigurnost da bude prvih 11 u lp, a opet mislim da ima nesto u njemu. Imamo stvarno dobru ekipu i bilo bi mi zao da zato jer nismo popunili jednu poziciju kvalitetnim igracem (LB) npr ne uspijemo proc grupnu fazu. Iako mislim da cemo u LP igrat ovih asimetricnih 352 gdje ce jednog wb ciniti pjaca, a drugog rpg pa nam onda lijevi bek i nije neki prioritet.
  • Dani Olmić
    222
    Ne znam jel ti citas komentare ili ih dopunjavas sa svojim mislima? Ponavljam po stoti put da sam se to osvrnuo na tekmu protiv qarabaga u zagrebu, al pošto si ti, ponovit cu se jos deset puta

    A to sto su protiv qarabaga u zg pokazali nije bilo na nivou toga sto se od njih ocekuje.. al to se svakom moze desit tako da spusti malo loptu i prestani se bahatit stalno

    A uostalom si ti prvi komentirao moj komentar a ne obrnuto
  • Rakovica1986
    632
    Dovesti Čuju Dopa kao trećeg napadača da uleti zadnjih 10 minuta i zabije 2 gola.
  • Paggini
    19.4k
    Treba početi dijeliti banove za ovo nepoštivanje Petkovića i stvaranje ovih užasnih narativa da je lik bolikurčina i sve slično.
  • Lynx17
    4.1k
    https://gianlucadimarzio.com/it/fiorentina-mangala-baturina-calciomercato-news-29-agosto-2024

    Di Marzio pise da Fiorentina je i dalje u pregovorima s Dinamom oko Baturine. On je i dalje prvi na listu zelja. Ali postoji zestoka konkurencija.
  • Laugreano
    2.5k
    Moguce da je istina za tog Mbuku. Moze igrat sve 3 pozicije u napadu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions