• hardek
    2.8k
    Kod Petka je problem što on od početka sezone ne igra dobro. Imao je jedno dobro poluvrijeme protiv Šibenika i tjt. Izgleda jako tromo i sporo donosi odluke. Njemu treba serija od 2-3 utakmice u kontinuitetu pa će se ako bog da dignuti.
  • Dani Olmić
    222
    Za Misica i Sucica je to samo bio dojam nakon prve tekme u ZG protiv Qarabaga… Jucer se pokazalo da nisam bio u pravu..
    Al Petko vec duze vrijeme igra na ovaj nacin… Fale mi njegovi golovi, njegove asistencije i ta ozbiljnost kada su u pitanju tako vazne europske utakmice
  • Bosskovitz
    11.6k


    Daj nemojte biti toliko opeterećeni tovarima. Razmišljate na isti način na koji su oni razmišljali na zimu kad su uzmali Brekala, jer su vidjeli da smo u padu pa su nam htjeli zabiti čavao u lijes s tim jer im nije bilo dovoljno da nas (tada izvjesno) pobijede, nego su nas htjeli i posramiti. Ne smijemo padati na tu razinu.

    Nit nam Perišić treba, nit Dinamo ikada smije postati toliko smiješan klub da daje takve ponude ili se sprda na takav način.
  • Omake
    2.4k
    Ako ima sjeme istine u twitu o Mbuku, onda se vjerojatno gleda na napadača koji ima iskustva igranja lažne devetke, ili napadača koji zna igrati između linija, a da je dovoljno eksplozivan da može napasti prostor i s loptom i bez nje. Ugl napadač koji je jak u tranziciji i koji je zadovoljan da kreće u sezonu s Dinamom kao 3. napadač u hijerarhiji.
  • Dani Olmić
    222
    I ja isto mislim da njemu jednostavno ne smiju prismrdit i nist rec… i naravno onda mislis da si sve smijes dozvolit - Dinamo njemu daje osjecaj da je nezamjeniv, bez obzira na njegovu igru… a to ne bi trebalo biti tako…. Nema nezamjenivih igraca, jedino ako si genije igrac i rijetko vidjen poput Modrica, Ronalda, itd…
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pričali smo već o tome i to ne da nije istina, nego je apsolutna laž. Molim te mi navedi u u prošloj sezoni period kad je bio takav izuzev prvog derbija s Hajdukom? Gledaš li ti govor tijela prema suigračima, ohrabrivanje, učenje mlađih? Vidiš li da čovjek igra obranu, da je altruističan? Nekad ne možeš zabiti 3 gola, jednostavno ne ide. Zanimljivo kako primjetiš neistinu da se ne trudi, a ne primjetiš kako je trčao na desnog beka pokriti rupu kad se Rile ozlijedio. OVaj Petko je najbolja verzija samo sebe, ali nije u top formi i tko će ga čekati ako mi nećemo?
    Svog kapetana da stavimo na klupu jer, zamisli, nije zabio gol? Daj se saberi
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Navedi mi to duže vrijeme, početak ove sezone? Jer, koliko se sjećam, neki lik koji se zove Bruno nam je donio naslov na kraju prošle. I, da se me pita, počeo bih banirati ove insinuacije da se Bruni ne smije ništa reći, vas par ponavlja te debilane zato jer čovjek nije na klupi, a ako netko to nije zaslužio - nije Bruno. Ostao je, većina prije njega nije, on je još tu, a nije trebao biti.
  • Maki85
    50
    Plus što Marić pazi na karakter kod dovođenja igrača i tu Perišić otpada pa da je i 5 godina mlađi. Hajduk je već treći klub u kojem ima problema s trenerom, više nije slučajno.
  • tp1997
    214
    Vidim i da je jučer zakuhao dvije situacije iz kojih je Qarabag mogao dati gol, izgubio nebrojeno lopti i usporavao igru. Vidim svakako i da ove godine, osim eventualno Šibenika doma, nije odigrao dobru utakmicu.

    Ne kažem da ga treba zabetonirati na klupu, ali jednako tako nitko ne smije biti pretplaćen na mjesto u prvih 11 neovisno o tome što pokazuje na terenu i kako igra. Ispada da mi praktički ne smijemo dovesti klasnog napadača kako se ne bi slučajno taknulo Petkovića.
  • Dani Olmić
    222
    pa naravno pocetak ove, pa zivimo u danas i sutra a ne u proslosti, ili?

    Ako sam ja prije godinu dana rasturao a danas nemogu napravit razliku ni u jednoj tekmi onda to ne znaci da te se mora gurat na silu ako nisi u formi… sasvim logicno… donjeo nam je prvenstvo, al nije on sam donjeo, nego ekipa, trener itd….

    Skroz krivo razmisljanje da se njega ne smije stavit na klupu! U dinamu nitko ne bi smio bit nezamjenjiv!

    Jucer je u par navrata cak uspio da ugrozi situaciju koje se mogla pretvorit u pogodak qarabaga
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dovodi li City nekog ekstra napadača pa da malo Haalanda odmore? Je li Bayern dovodio nekog da malo Lewu primire? Koliko godina imaš ti? Pa naravno da imamo igrače koji su nedodirljivi, svi ih imaju
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Je, baš je ekipa puno napravila na Rujevici i prvom dijelu sezone. Laprdate bezveze i trujete temu.
  • Dani Olmić
    222
    I kaj bi se sad na osnovu tog dijela sezone ga trebalo gurat njega u prvih 11 iako mu ne ide i koci ekipu? Uopce nema nikakvog smisla… ponavljam, u par situacija on je uspio da ugrozi dinamov gol… i to kao ofenzivac…

    Jednostavno pre sporo djeluje u pokretima ali i u odlukama

    By the way … I ja isto volim Petkovica ali treba malo ponekad skinut naocale i bit objektivan…

    Hahaha nije valjda da usporedujes Petkovica sa Haalandom i Lewom?
  • tp1997
    214
    Uspoređivati Haalanda i Lewandowskog s Petkovićem je poprilično deplasirano.

    Haaland i Lewandowski nisu "nedodirljivi" po definiciji, nego imaju učinak koji ih drži u prvoj postavi. Ne tražim od Petkovića da zabije gol svaku utakmicu, ali tražim da isprati napad i uđe u 16 metara, da nekad pokuša uloviti centaršut, da ne igra mali nogomet i izvodi kojekakve kerefeke itd. itd.

    Svaka mu čast na svemu što je napravio, ali to ne znači da je zauvijek prvotimac. Inače ćemo se dugoročno dovesti u senator situaciju kakvu Dalić perpetuira u reprezentaciji.
  • Dani Olmić
    222
    ti tocno to podrzavas sto Dalic radi s repkom, samo sto je jos veci nivo ludosti u repki… igraci koji su prije godinu ili dvije ili vise rasturali igraju i dalje, bez obzira na to kakvi su DANAS….pricamo o DANAS…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions