• Paggini
    19k
    Ne trebaju nam panjevi. Štefulja smo se tek rijesili. Sigur je panj samo takvi.Jurki

    Uh ne bih se složio, Sigur je jako jako fin igrač, usudio bih se reći jedini uz Livaju koji zna igrati nogomet dolje kod njih, uz sve ove ostale tarabe. Plus, hibridni je igrač koji može s beka ulaziti u vezu ako je potrebno.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Slažem se...ali isto tako mislim da je Perija sposoban oporaviti se na barem 80% starog sebe što bi ga činilo izvrsnim lijevim bekom/lwb. Nama ne treba, naravno, ali da bi bilo fora - bilo bi brutalno
  • Jurki
    11.5k
    vidjet cemo kam bu otisel.. ali nije mi on igrac zbog kojega bi se isplatilo otvarati novcanik.
    Mozda i eksplodira u novoj sredini.. ovi su nesposobni na ntu potenciju.

    Ne treba nam penzic... a i smatram da je on gotov sa ozbiljnim nogometom.
    U proljetnom dijelu sezone su svi igrali sklanjalice kontra njega pa nist nije pokazal.. jbg godine su ga stisle.
    Ali za nasoliti ranu bi bio odlican.

    Generalno o dolascima/odlascima.
    Dovesti trecu spicu.. i to je to.
    Prica se o šestici.. to bi onda morala biti šestica za udarnih 11.. sve ispod toga je bezveze.
    Odlasci: probati jos nekog od prekobrojnih rijesiti ak se uspije super.. ak ne cekat sljedeci prijelazni rok.. i mogu reci da sam turbo zadovoljan.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma apsolutno se slažem, samo velim da mislim da on nije gotov sa ozbiljnim nogometom, uporan je on i vrhunski sportaš
  • Olmic
    3.6k
    Kaj mislite koje pozicije ciljaju ovih 2 dana?

    Rekao bi trecu spicu ( e sad hoce trazit pojacanje ili prinovu )

    A veznjaka nisam bas siguran

    Sigurno sad Maric dobiva na stotine poruka od menadzera kaj nude igrace jer smo sad pravi mamac
  • Dani Olmić
    222
    Mislim da se sad ne bi trebalo razmisljat dal ce bit prinova ili pojacanje
  • Olmic
    3.6k
    a napad ako dolazi zna sigurno da ce bit treci…
  • mali M
    5k
    Sada su na redu izlazni transferi/posudbe:
    Spikic, Moharami, mozda Perković i jos pocistiti ove sa raznih posudbi Bočkaj, Jurić, Brkljača...
    Ali

    svakako bi mi Perković mogao otići jedino ako ode prvo Perić. Perković nam je baš iskoristiv i na LB i u stoperu. Ja još uvijek mislim da se s Perkovićem treba strpiti i koristiti ga u HNL-u i za rotaciju. mislim da je za to jako iskoristiv.
  • IstinaZaDinamo
    1.9k
    S obzirom da su i perkovic i peric ozlijedjeni, nema sanse da odu do kraja prijelaznog roka. Mozda Peric na neku posudbu ako se vratio punom treningu iako ga nisam vidio na slikama.
  • Laugreano
    2.5k
    Ja ovo stvarno ne kuzim.Di pise da ako dovodimo treceg napadaca, on mora bit slabiji od Kuleta i Petka. Pa valjda ce dovest najboljeg koji je dostupan.
  • Dani Olmić
    222
    iskreno je to po meni netocno razsmisljanje … zasto bi se doveo napadac i automacki rekao da je 3. ako smo si sad donjeli LP?

    Gledajuci zadnjih par tekmi a pogotovo recimo jucer se vidilo da je petkovic naprijed igrac manje… igrao je jucer kao da mu se ne igra … normalno bi ga se trebalo par puta stavit na klupu pa da se mozda malo trzne… svi znamo kakav je on igrac i kako on MOZE odigrat, ako on to zeli, al nazalost trenutno ne zeli ili ga jednostavno ne ide …

    Kupit nekog napadaca i bez razmisljanja ga stavit iza petkovica i kulenovica po mom razmisljanju nema smisla … kulenovic mozda trenutno i je al petko sigurno nije u izdanju da bi se reklo „zasluzio si nedodirljivost“

    A po zadnjeg veznog treba svakako ici po meni

    Nije sve u staroj slavi i u imenima
  • Olmic
    3.6k
    petka ne smije dirnut ode ti sva kemija u ekipi, a i on igra kako igra zadnjih 4 sezone, nis se nije promijenilo…kulen je u formi zivota, a i igra odlicno… i sad npr dopeljas top ime, koga ces na klupu… da ima puno tekmi, ali svi zele igrat lp
  • Dani Olmić
    222
    Zasto ga ne bi smijo na klupu stavit? Ja sam uvijeren da se moze.

    Da je on puno donjeo Dinamu, je.
    Da je on klasa igraca, je.

    Al trenutno ga jednostavno ne ide i stvarno mi ga tesko gledat…Ponekad djeluje na rangu zupanijskog nogometa, pogotovo jucer
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne smiješ ga staviti na klupu jer nam je najbolji igrač koji veže 2 protivnička stopera i koji će ti izmisliti gol i asistenciju kad nas neće biti nigdje. Ti si pisao da KTC, Mišić i Sučić nisu igrači za Dinamo za LP, sad bi i Petka na klupu. Kad bi vrhunski klubovi najbolje igrače šikanirali nakon par utakmica - ne bi nitko u rosteru ostao.
  • tp1997
    214
    Problem je da se Petkoviću previše dopušta. Imam osjećaj kao da mu nitko ništa ne smije niti se usudi prigovoriti, i onda on nema par loših utakmica nego kroz polusezonu većinu odigra loše, a u jednoj ili dvije izmisli neki genijalan potez, što opet da štofa priči da je poseban i da ga se treba trpiti i čekati, pa ga onda opet čekaš stoljećima.

    Imam dojam da je jedino Bjelica znao s Petkovićem i znao ga dobiti da se podredi ekipi i trudi kako spada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions