• Crni86
    3.4k
    samo da nebude taj mbuku zamjena za batija na kraju…. Jer je u jednom dijelu karijere igrao desetku ja msm.

    Ali vidjet cemo. Volio bi da treci napadac bude netko poput cordobe koji ce za god, dvije biti nasa prva spica.
  • Doktor Kunić
    3.3k
    Šta mislite da probamo Pašalića? Klasa @Dani Olmić?
  • DiddyGuela
    2k
    Nadam se da smo i dalje u kontaktu sa Vidovicem. Mislim da bi nam on bio sjajna napadacka opcija kada igramo 352.

    Zapravo on je iskoristiv na vise pozicija ali najbolje se snalazi kao povuceni napadac, tu poziciju je igrao vrlo dobro na pripremama sa Bayernom.
  • Laugreano
    2.5k
    Nema sanse da je zamjena za Baturinu.
  • blubach
    224
    Šalu na stranu, Petković je nedodirljiv još uvijek. S njim i bez njega Dinamo nije ista momčad. On svoje odradi u 90% utakmica, a posebno one oku nevidljive stvari koje ostale čine boljima.OsamŠest

    To što se nogomet gleda kroz naočale opipljivog, problem je kod Hrvata i ljudi općenito, a ne samo foruma.

    Preko Petkovića je pao prvi gol kući, njegova genijalnost je i sinoć sudjelovala u akciji za prvi gol.

    To njegovo isto "pimplanje" i famozna bolikurčina omogućavaju Kulenoviću da bude igrač kakav je, jer ovaj navuče dva igrača na sebe, i ostavlja ostatak obrane s Kulenovićem na brisanom prostoru, gdje je Sandro genijalan.

    Njegov doprinos je puno veći od nekog "tap in-a" ili gola u šesnaestercu. Ekipa ima odličnu realizaciju kad je u terenu što znači da on neki kurac dobro i radi.
    Tongo Doumbia

    Mislim da su ova 2 komentara baš ubola u srž svega.

    Čovjek i kad je najlošiji na terenu, iz ničega napravi nešto.
    Svi bi mi htjeli da nam špica zabije svaku tekmu gol, dva i ima koju asistenciju, al ne samo da takvi vrijede xxx m eura, nego ni ne postoje.
    A čak i kad ne napravi ništa, nerijetko dvojica idu na njega i čuvaju ga, mislite da zbog toga krila ili drugi napadač nemaju puno više prostora i da im zbog toga nije lakše igrat? Nije to preko noći došlo, analiziraju protivnici njega i njegovu igru i zato ga dupliraju.
    Da treba bit zabetoniran u prvih 11, ne, al da bi trebao imat kredita i kod tekmi gdje puno manje napravi od normalnog (jer je očito toliko letvicu podignuo), bi.

    a napad ako dolazi zna sigurno da ce bit treci…Olmic

    Meni ovakvi komentari uopće nemaju smisla. Znači koliko smo već utakmica odigrali ovu sezonu sa 2 napadača, a u klubu ih ima 2 (poštena), s tim da je to dobro izgledalo?
    Čak i ako zanemarimo mogućnost ozljede, crvenih kartona i slično, broj utakmica je ogroman i taj "treći" bi sigurno imao ogroman broj minuta i ne bi bio zapostavljen.
    E sad, druga je priča ako Jakir misli igrat Cordobu ili Pjacu kao treću špicu, ali to mi je manja vjerojatnost.

    ili umjesto spike ako mu se sprema transfer pa ovog mrkog na desno.Kujtim Shalla

    I meni to ima smisla, ali Jakiru očito nema. Mislim da je njegov prvi pick (tj. će biti) na desnom krilu Cordoba, a Pjaca drugi. U tom slučaju čak i ima smisla dovesti drugo lijevo krilo gdje bi ostali samo na Hoxhi (ovo je zasad rekla kazala, ali izgleda da njemu odgovara da Pjaca igra desno).
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dosta dečki, nadrobili ste gluposti za cijeli mjesec. Uspoređujem vrijednost navedenih igrača za svoje momčadi sa Petkovićevom za našu, ne treba biti genijalac da se to shvati. Prestanite trolatiJos-Optimus

    Dobro si rekao tim mikimausima. Nakon velikog jučerašnjeg dana i savršenog ulaska u sezonu uvijek se nađe pokoji pametnjaković koji misli kako sve zna najbolje.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ali posebno me iritira to osporavanje i lažni narativ neke uzvišenosti, bolikurčine i kako smo bolji bez Petkovića...a kad kola krenu nizbrdo, zna se tko nas čupa
  • Dinaminjo
    926
    Dinamo je ako sam dobro brojao prijavio 23 igraca za Po.
    Nije prijavljen Perkovic.

    Za CL vrijedi 25 igraca za svih 8 utakmica.
    Nova 3 igraca se mogu prijaviti samo za ko fazu tko se plasira.

    Dakle, imamo prostora za 1-2 igraca i nitko koga evemtualno dovedemo na zimu ne moze igrati preostale 2 utakmice.

    Tricky.
  • Orc123
    7.8k
    ako bude mlađi igrac 20g na manje moze bit peijavljen bez obzira na A listu
  • Dinaminjo
    926
    mladi igraci moraju zadovoljavat dodatne kriterije, nije dovoljno da je samo mlad.
    Zato je Bati na B listi, a Stojkovic nije
  • tp1997
    253
    Ova priča oko Wdowika što se pojavila u poljskim medijima mi se sviđa...bilo mi je žao što on nije došao još prošle zime, a objektivno nam treba još jedan lijevi bek za LP.

    Ogiwara je svako malo ozlijeđen, Perković je ozlijeđen i nije niti prijavljen za playoff LP, a upitno je hoće li za grupnu fazu uopće biti spreman, i onda ostaje RPG kojemu to nije prirodna pozicija, i Oliveras koji nema niti jedan seniorski nastup
  • dinon7
    844
    Da. Slažem se kolega. Wdowik bi vjerovatno bio rjesenje kojeg toliko dugo tražimo na toj poziciji.
    Po meni uz sve simpatije koje gajim prema Ogiju zbog njegovog karaktera, nije igrač na kojeg možemo računati.
    U prosjeku na svakih 30 odigranih minuta ima jednu ozljedu. A u klubu kao sto je Dinamo, to je nažalost daleko od standarda.
  • rioda
    4.8k
    Kakav je taj Wdowik obrambeno?
  • hardek
    2.8k
    Simpatična ova Fiorentina bome. 12+2 ponuda za Batija, da sam na Marićevom mjestu zabranio bi im buduće ponude za Martina.

    Sad kad lijepo Martin odradi utakmice za repku i LP ode cijena na 25+ a Viola nek low-balla nekog drugog
  • Captain America
    17.6k
    This was one of the most interesting transfers of the summer window in the PKO BP Ekstraklasa. For one and a half million euros, left defender Bartłomiej Wdowik went to the Portuguese Sporting Braga. However, Wdowik's situation quickly changed. The player was negatively verified by the new Braga staff. According to our information, the player looked bad during training, and the intensity of the training was simply too much for him. This is reflected in the number of matches played. So far, he has only played in one match. He played 18 minutes in a match of the second round of qualifications for the Europa League.

    Najblaže rečeno, zabrinjavajuće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions