• Paggini
    19.5k
    Tko je danas na repertoaru, šta ne valja i koga smo propustili dovest?don

    A klasika, jebačka šestica, treći napadač, obrambeni isto, poslije gorice će biti lijevi bek, drugi napadač, desno krilo uz ova tri gore navedena i rok će biti ocjenjen negativno sve skupa.
  • Daliban
    1.6k
    Nikad se ne zapitaš gdje leži problem? Kako je moguće da se uvijek na tebe nakače ljudi, stvarno misliš da je u drugima problem?Jos-Optimus

    Da. Pokazalo se na sto primjera do sada, pokazat će se na još sto. Ivanović već udara, Rukavina će imati bolju sezonu od Hoxhe, nama će trebati stoper te će se od stopera koje imamo kao najbolji par pokazati Max i Maje.

    Iskreno dok slusam i gledam tvoju logiku promišljanja imam osjecaj da iza tipkovnice stoji Ante Čačić i da bi većina tvojih utakmica bila da mi "dominiramo" protivnika posjedom i šansama ali lopta jednostavno neće u gol. Pa se desi da takvom svemirskom igrom ispadnemo od Sibenika iz kupa recimo.E46

    Pa jedan sam od rijetkih koji baš dosta rejtaju Čačića kao trenera.
  • Brusa
    1.5k
    mislim da većina ne gleda tako, nego "glasna manjina" , koja ih secira do najmanje pogreške i onda jaše po tome i piše u smislu: imali smo sreće, bolja ekipa/igrač bi to kaznili i sl... a ja si svaki put mislim , da uzmeš bilo koju momčad na svijetu, bilo kojeg obrambenog, nećeš naći da je odigrao utakmicu bez greške...jbt pa i igrači reala, citya i ostalih rade greške. I te momčadi primaju golove...
  • E46
    632
    Vidis kako sam znao da ti je Cacic "trenerski uzor". Vidis recimo meni je Cacic kriminalan trener, ne zbog cinjenice da nije dobar takticar nego jednostavno nije dobar u odnosu sa igracima, previse je tvrdoglav cak i pod cijenu rezultata, on bi izgubio ono prvenstvo da ga nisu smijenili. I kako ti onda takav trener recimo moze biti dosta rejtan
  • Paggini
    19.5k
    Ivanović već udara, Rukavina će imati bolju sezonu od Hoxhe,Daliban

    Po čemu to misliš, nekim objektivnim statističkim podacima ili svome osobnom misljenju? Jer čini mi se da Rukavina utrpa 2 gola cijelu sezonu, a Hoxha 15 ćeš ti opet ovdje govoriti da je Rukavina imao bolju sezonu.

    A standard za "udaranje" je očito pao jako nisko ako Ivanović udara....
  • scooniepenn
    3.2k

    Možda je samo moj dojam o brojnosti, ali ponekad se stvarno zapitam pogledaju li ti ljudi išta izvan Dinamovih utakmica.
    Inače, barem smo spoznali kako kolega Nogometni Taliban nema nikakav ingeniozni prijedlog za seksualno progresivnog stopera bez bipolarnog poremećaja, koji savršeno odrađuje brzinske nogometne ispite, brani naš gol držeći falangaški organiziranu obrambenu liniju te uz to financijskom dostupnošću ne koincidira s našim proračunskim ekspresijama.
  • Daliban
    1.6k
    Po čemu to misliš, nekim objektivnim statističkim podacima ili svome osobnom misljenju? Jer čini mi se da Rukavina utrpa 2 gola cijelu sezonu, a Hoxha 15 ćeš ti opet ovdje govoriti da je Rukavina imao bolju sezonu.

    A standard za "udaranje" je očito pao jako nisko ako Ivanović udara....
    Paggini

    DIjeli mjesto prvog strijelca, trenutno je najbolji igrač Rijeke i za njega se već interesira solidan belgijski klub. Rukavina, po generalnoj kvaliteti igrara. Vjerojatno na koncu i statistički, ali ne nužno.
  • DiddyGuela
    2k


    Bipolarni Franjo udara jedino onu zastitnu mrezu iza gola jer se muci pogoditi sami okvir. Fajer skuzi da je Mmaee bipolaran nakon 4 tekme...ali zato Francek udara na jako.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Jedan igra u klubu koji će, po svemu sudeći, igrati ligu prvaka, a drugi se nije sastao s loptom protiv Elfsborga, zabio jedan gol Istri i sad ima brutalnu sezonu. Ivanović se već više puta "iskazao" u jakim utakmicama.
    Ponavljam svoj upit, ali ovaj put je izjava - kada netko s različitim i novim profilima iznova upada u probleme s ljudima - problem nije u drugima.
  • Jaro
    7.3k
    Pišeš li ti išta smisleno ovdje ili samo trolaš i podjebavaš?Daliban

    Svi mi na forumu imamo takvih dana, al ti si jedan od rijetkih koji s gotovo svakim postom ulazis u ovu definiciju. Kao da pises neki blog ili postavljas postove na fejsu/twiteru - prezentiras svoje teze, a na konkretno pitanje izbjegavas odgovor. Zakljucujem da imas velikih problema s osnovama koristenja foruma opcenito kao platforme pa te stoga ne mogu shvatiti niti poluzbiljno kao kolegu forumasa...
  • BBB Mataa998
    1.7k
    @Daliban Talibane kreces jako od rane zore…
    Kazes RPG bio kriminalan? :lol: :lol:
    Pogledaj samo kad krece sezone baleta ili klizanja na ledu pa se prebaci na drugi sport
  • nemapredaje
    3.2k
    Pišeš li ti išta smisleno ovdje ili samo trolaš i podjebavaš?Daliban

    Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bolje ga ignorirati, lik lupa bezveze samo da bi izazvao reakciju.
  • tp1997
    261
    Lesički piše da je Roko Šimić otputovao u Sunderland na liječnički i da potpisuje bude li sve okej.

    Spominjao se ovdje kao mogući napadač koji će doći ako uđemo u LP - ta opcija, izgleda, više ne postoji
  • Doktor Kunić
    3.4k
    kako si ovo mogao napisat a ne spomenuti miru vugrinca pa on je prvi to objavio! :scream:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions