• BluePhone67
    3.9k
    Ključaj temu nakon ovoga upisa da je RPG bio kriminalan.. O Bože dragi, kaj sve neću pročitati od ovoga debilana, kako se već zove posto je tri puta TRAJNO baniran
  • Dinamouberalles
    218
    vjerujem da cu popit ban sad al nema veze . Imam mozda sat vremena u danu da ih mogu u miru potrosit samo na sebe , i vecinu tog vremena potrosim na zoni citajuci , ne komentiram cesto iz razloga sto s dosta ljudi imam slicno misljenje u vezi kluba i igrace .
    Al ti stvarno gadis temu , ne samo temu nego forum .
    Kao Ban si bio naporan al imao si i dobrih komentara . Kao Banana djetinjast , a kao daliban si odvratan . Samo pljujes i pametkujes .
    Mozda si dobar lik al kao forumas si uzas . Bipolaran( u komentiranju) i vecina komentara su ti za bunar. Crna rupa si ovog foruma . I mislim da nisi razina za ovaj forum , jer nije sve u trci tj u pljuvanju , vec ima nesto i u pohvalama .
  • Dzgšb
    812
    mislim da ne treba ključati temu već talibana , ili dali ban , apsolutno smo svi za ban dalibanu :sweat:
  • Crusades1986
    11.8k
    Jedina dijagnoza koju imam je previsoka tolerancija na vaše gluposti.Daliban

    Onda slobodno odskačeš odavde u skokovima i poštediš nas svojih analiza.

    Ako ti negdje smeta, onda tamo ne dolaziš sa četvrtim profilom nakon kaj si na prethodna tri pokupio ban.
  • Paggini
    19.5k
    Dinamo: *pobijedi u 4 prve utakmice, dobije jedan gol, zabije sveukupno 13 golova, uz nebrojeno puno šansi, fluidnu i brzu igru*

    Daliban poslije svake utakmice: "Sad ću ja vama reći zašto smo bili jako loši i da mi se sviđa možda jedan od igrača, a trebali bi dovesti ovog i ovog i onog. Uz to, Ivanović i Rukavina su izvrsni igrači"

    Ali svaki jebeni put.
  • Orc123
    7.8k
    njemu bi u prvoj igrali Mikic i Pavic, a sve ostale dovesti nove....normalno pokupiti Ivanovica ako je moguce...
  • Jurki
    11.6k
    Uz to, Ivanović i Rukavina su izvrsni igrači"Paggini

    Ima covjek fetiš na igrace Rijeke.
    A kak god da obrnes nema u ovoj Rijeci niti jednog igraca koji bi bil pojacanje za Dinamo.
  • Krizy
    43.1k
    Ivanović u 19 utakmica protiv Dinama, Hajduka, Osijeka + europske utakmice bez amatera ima 0 golova i 1 asistenciju.
  • Laugreano
    2.5k
    Sve je to istina. Ali mi si nesmijemo dopustit da nas qarabag 30min onako dominira. Moglo je to otici i na drugu stranu. Svi govore da nam veznjak ne treba, ali nisu bezveze gledali Čerina. Kad gledam Sucica mislim da defenzivno previse kasni protiv ozbiljnijih i brzih ekipa. Rog u takvim utakmicama mora igrat.
  • Paggini
    19.5k
    Ali mi si nesmijemo dopustit da nas qarabag 30min onako dominira.Laugreano

    Mi nismo Man City pa da Dinamovim al pari ekipama kao što je Qarabag udaramo nemili presing 90 minuta. Dogodilo se neko povlačenje u glavi igrača, iz ne znam kojeg razloga i oni su udarili presing. To je normalno kad igramo protiv takvih ekipa, nije to Gorica ili Varaždin.

    Volio bih i ja da smo igrali ko stroj za mljevenje 90 minuta, ali realno je bilo ovo očekivati. Ako će oni dominirati 30 minuta, a mi jednako dominirati 60 minuta, uz skoro duplo veći broj velikih šansi, prihvatit ću to za svaku utakmicu s nekim Qarabagzima.
  • Neki tip
    21.3k
    Jel može netko u kratkim crtama objasniti kako smo od "ni za živu glavu ne prodajite Sučića za 8+1 milijuna eura" prije par tjedana (dakle cca 500 stranica) došli do "Sučića van iz prve, premekan je, treba nam 6ica"?

    I kako smo od "sramota što zalizana linolada ne zove Mišića u repku" došli do "Mišića van iz prve, premekan je, treba nam prava 6ica" u nešto manje od 2 dana, dakle 50ak stranica?
  • Omake
    2.5k
    Plot twist Daliban je Miško
  • Paggini
    19.5k


    To se zove "potreba za kritičkim mišljenjem", odnosno ideja da kritičkim razmišljanjem osoba automatski postaje inteligentnija, a ljudi ne razumiju da kritičko mišljenje nije isto kao konstantno i neutemeljno kritiziranje.
  • Zagi
    7.6k
    A kak Tip, jer nismo Borg i nemamo svi isto mišljenje, zaboga.
  • jp23
    2.6k
    Dala bi se tu psihološka i sociološka studija napraviti.

    Evo probat ću ukratko: Sučića se pozvalo u repku, nije briljirao protiv Qarabaga, pa je odmah promjenjen narativ.
    Za Mišića je slična situacija (samo što nije pozvan)

    Kako su oba vezni igrači, iako centralni vezni, od njih raja očekuje asistencije, dominaciju veznim redom i da budu brozović u primeu u kombinaciji sa prime gerrardom.
    Kako nisu to isporučili, kreće se drvljem i kamenjem na njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions