• rioda
    4.8k
    Imam mozda sat vremena u danu da ih mogu u miru potrosit samo na sebe , i vecinu tog vremena potrosim na zoni citajuci , ne komentiram cesto iz razloga sto s dosta ljudi imam slicno misljenje u vezi kluba i igrace .
    Al ti stvarno gadis temu , ne samo temu nego forum .
    Dinamouberalles

    Postoji jedno dobro rješenje za to. Ja jednostavno preskačem takve postove, uopće ih ne pročitam
  • Neki tip
    21.3k


    Govorim o dominantnom narativu, a ne pojedinačnim iskazima i razlikama. Pa naravno da ne misle svi isto i naravno da su nekad glasniji jedni, a nekad drugi, ovisno o aktualnom trenutku, zabava je u tome što su nekad glasni jedni te isti, ali sa suprotnim porukama. ;)

    Nema veze, ne želim potencirati nikakve rasprave ni daljnja zgražavanja, ima ova tema dovoljno toga i bez moje zloće. :)
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ti si Antolić :lol:
  • Laugreano
    2.5k
    Jesam. Sutra potpisujem za Lokomotivu. :wink:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Krešimir Antolić, imaš dosje svakog Zonaša :lol: Ovo s Bananom je brutala, a vjerovatno i je to on
  • Zagi
    7.6k
    Ali koji je narativ dominantan ovisi isključivo o tome koji su posteri u tom trenutku glasniji.

    Slučaj Mišić:
    Slušamo godinama u tromom i sporom Mišketu kojeg treba zamjeniti prava radilica. Gattuso, Mascherano ili Kante , jelte.

    To je jedno vrijeme bio dominantni narativ.
    U isto vrijeme su bili glasovi, tiši, koji su govorili "čekajte malo, ok Miško nije klasični destruktivac ali mi bez njega ne možemo spojiti tri dodavanja da nam lopta ne ode u aut".
    S vremenom je više ljudi prihvatilo činjenicu da bez Miška nema kreativnosti u vezi i to je postao dominantni narativ.
    Inicijalni protivnici Miška i glavni zagovaratelji teze da nam treba Mascherano večinom nisu promijenili mišljenje već prešli u opoziciju, nepopularna mišljenja.

    Sada, konačnim odrastanjem Baturine, problem kreativnosti vezne linije u odsustvu našeg metronoma je ipak objektivno mnogo manji pa ta razmišljanja o radilici imaju više podloge , pa ti glasovi postaju jači i više "nesvrstanih" im se priključuje. Narativ postaje jači i polako se mijenja.
  • Jurki
    11.6k
    Mislim da u Misicu ima jos petroleja za vrhunske partije.
    Covjeka treba prestati raubati cijelu utakmicu.
    Po izjavama koje su se odaslale iz kluba da ce se davati šansa klikcima + kaj je mali Brankec potpisal novi ugovor.. jasno je ko bi trebal Miska zamijeniti.
    Maric je sam rekel da smo krcati veznjacima i da se pozicije koje mozemo popuniti juniorima nece gledati.
    I 99,9 posto sam siguran da se nebu bar ovaj prijelazni rok dopeljal niti jedan veznjak.
    Nakrcavanje svlacionice nema apsolutno nikakvog smisla jer bi bilo previse nezadovoljnih.
    Misko, Sucko, Pavic, Ademi, Kaca i Rog.. do zime cisto dovoljno..
    Azeri su nas pojeli u nekim dijelovima utakmice.. da jesu.. isto tak je Dortmund pojel Reala.. pa sumnjam da su njihovi navijaci nakon osvajanja LP.. govorili da treba pola momcadi rastjerati.
    Imamo dobru ekipu.. mozemo se potuci sa svakim.. pa kaj bu dragi Bog i sreca junacka dala.
  • deda
    32.5k
    Reala su svi pojeli i svi izgubili od njih.
  • Maximo
    490
    Ne znam...Sučić mi je bitno lošiji u novoj sezoni...koda su mu priče o transferu utjecale...
    Imo je par reakcija i kašnjenja prekjučer od kojih mi je najčudnija ova...

    https://www.youtube.com/watch?v=2InLDyTbnuI&t=50s

    Opće ne pokriva igrača u dolasku i onda kad ovaj primi loptu ne gleda ga opće pritisnut da mu oteža, a kamoli požrtvovno skočit pred loptu... pušta ga da puca...
  • Jurki
    11.6k
    upravo to. Nogomet se ne igra za šanse i dojam, vec za golove.
    Kome je do dojma, neg ide gledat balet.
    Ali jbg mi pobijedimo 3:0.. i opet ne valja puno toga.
    Azeri tak igraju i svakome budu puknuli 20 puta na gol.
    Protiv Leverkusena su imali 35 posto posjeda.. i 11 šuteva .. nestvarno.
  • Branko Brankovic
    1
    Sucicu bi bolje bilo da se vrati premijer ligu BiH samo tamo mu njegova fuš igra može proci obavezno po novog veznjaka
  • Nino Bule
    13.3k
    Dugo ces trajat na forumu
  • skener
    873
    evo nam još jednog
  • Ivdzo11
    4.1k
    i u Comu mozda :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions