• Orc123
    7.8k
    Meni se taj Jouninho iz Qarabaha npr. Uopce nije previse dojmio....nije los igrac ali ga ne bi zelio u Dinamu. Jedino sto sam vidio je da zna fulati ciste prilike. Nit je jak, nit je brz pretjerano, nit visok.....nezz, nis posebno igrac....jos k tome nije ni mlad pa nema smisla na trenutni kadar ....Romao mi je pak s druge strane izgledao top..,..
  • Daliban
    1.6k
    Nije ti dobro od jutra. Analiza ti je bipolarna. Popij malo, izađi van, nemoj sjediti pred ekranom cijeli dan, nije dobro za mozak.DiddyGuela

    Pišeš li ti išta smisleno ovdje ili samo trolaš i podjebavaš? Lijepo me zaobiđi i gotovo, naporan si i ideš mi na onu stvar.
  • Daliban
    1.6k
    To što ti nekad radiš graniči s ozbiljnom dijagnozomJos-Optimus

    Jedina dijagnoza koju imam je previsoka tolerancija na vaše gluposti.
  • scooniepenn
    3.2k

    Tu su se o Galati pisale ode, a zapravo se radi o momčadi s vrhunskim napadačkim potencijalom i kriminalno lošom obranom. Ono što je primio Muslera u prvom poluvremenu ne želim ni pomisliti da se dogodilo Nevistiću kako bi reagirala internet bojna i Dinamu "skloni" novinari. O reakcijama obrambene četvorke bolje da i ne pričam. Galatasaray je s 2:3 favorit kod kuće, ali bit će čupavo. Dobri su "Mladi Dečki", ali nije to razina onih Young Boysa s kojima smo igrali play off Lige prvaka pod Bjelicom (Mbabu, Ngamaleu, Sulejmani, Hoarau, Sow, Sanogo). Ono je bila baš moćna ekipa protiv koje smo nesretno, čak i nepošteno ispali (onaj famozni penal kod 1:0 za nas u Zagrebu).
  • Brusa
    1.5k
    trebao bi najprije , prije daljnjeg pisanja odgovoriti kolegama koji su te još jučer pitali koje bi to stopere doveo u dinamo da igraju, nakon što si popljuvao naše.Preskočio si to pitanje. Čisto da imamo referncu.
  • Orc123
    7.8k
    inace Young Boysi imaju mozda jednu od najboljih skautskih mreza....dovode mlade potentne igrace za jako malo novaca a ima stvarno jako dobrih igraca .....ne trose vise od nas na transfere, samo manje.....oni igraju bas moderan nogomet. Imaju djecjih bolesti jer su mlada ekipa ali tesko bi mi i sad peotiv njih i iako je Galata prepuna vrhunskih igraca, ja tipujem na YB.....uzasno bez nogomet igraju i bas dobra ekipa.
  • don
    5.5k
    počeli ste udarat jako od ranog jutra. Tko je danas na repertoaru, šta ne valja i koga smo propustili dovest?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nikad se ne zapitaš gdje leži problem? Kako je moguće da se uvijek na tebe nakače ljudi, stvarno misliš da je u drugima problem? Iako je ovo obrazac sa svakim tvojim profilom. Neko vrijeme budeš normalan (u gabaritima u kojima je to za tebe moguće) i onda kreneš štemati jedan dan do te mjere da zatruješ cijelu temu
  • scooniepenn
    3.2k

    Mislim da je ovdje na forumu problem što se pogreške stopera gledaju potpuno izvan realnih konteksta nogometne igre. Ako si gledao jučerašnje utakmice playoffa onda si mogao vidjeti takve pogreške obrambenih linija kakve niti jedan od naših stopera u utorak nije napravio. KTC uvijek izvlači pogreške drugih i donosi neizmjerno puno našoj obrani, i to sam čuo od apsolutno svakog nogometnog stručnjaka s kojim sam u životu pričao. Kad god sam u prilici neka svoja razmišljanja testiram s ljudima koji su puno stručniji od mene laika i navijača i svi redom Teophillea ističu kao ključ Dinamovih rezultata. Drago mi je da to nije samo moj dojam.
  • E46
    631
    Iskreno dok slusam i gledam tvoju logiku promišljanja imam osjecaj da iza tipkovnice stoji Ante Čačić i da bi većina tvojih utakmica bila da mi "dominiramo" protivnika posjedom i šansama ali lopta jednostavno neće u gol. Pa se desi da takvom svemirskom igrom ispadnemo od Sibenika iz kupa recimo.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ja također nebi imao ništa protiv jednog pitbulla u srcu veznog reda , u HNL-U osim Selahija ne vidim ih mnogo , Sučić i Mišić su premekani igrači..
  • scooniepenn
    3.2k

    Imaju mladih i potentnih igrača i igraju brz i dinamičan nogomet, ali meni je Qarabag ostavio dojam puno ozbiljnije momčadi. Young Boysi upravo zbog svoje mladosti prečesto ispadaju naivni, ali dobra stvar za njih je obrana Galatasaraya koja je bez imalo pretjerivanja smiješna i da su bili precizniji mogli su i uvjerljivije slaviti. Ona momčad s kojom smo igrali 2018. imala je bolji balans mladosti i iskustva, sveukupno je to bila jača momčad, ali očito su se odlučili za drugi smjer.
  • E46
    631
    Ja mislim da mu je Gabriel spor kao blato, ajmo dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions