• Peškaman
    4.1k
    Znači ušao u zadnju godinu ugovora, nadam se Kevinu.
    Prošlu utakmicu nije započeo već je ušao početkom 2. poluvremena.
  • Mmaee
    1
    apsolutno… ako bi mierez ili carlos dosli, kule bi bio 3.napadac, i on bi s tom ulogom bio sasvim zadovoljan… kako Haza kaze, on je vec i bio 5.napadac…
  • Maximo
    463

    Hah...sad bi svašta mogo reć na neke naše skore transfere u povijesti, ali nadajmo se...
  • Paggini
    18.9k


    A brzo si pohvatao jezik, svaka cast
  • Noel
    5.8k

    Kako vas sve Omake ili ti ga Ban ,Daliban trola svaka mu čast. Lik je prešo igricu. Kolko hvalospjeva na račun kolege Omakea a do neki dan bio najomraženiji čovjek na forumu.
  • emilperska
    5.2k

    Ja volim kvalitetan post, nevezano od kog dolazi.
    Makar nisam danas pratio kolumbijsku sapunicu odnosno Ojeda 2 sagu. Niti znam tko su ti novi profili. Znam da su Ban, Plavac i Mikulenas nestali i da je bio onaj "terorist" s 20 profila kaj je uspio Dedu podemonit..

    Digao sam ruke od tog malog Kolunbijca, nema sanse da dode. To par fanatika ovdje bas voli te sado mazo scene u post glava Dinamu..
  • Haza
    4k

    Ban i Daliban imaju istu spiku, ali Omake je druga priča.
    Apsolutno je heroj ulice na temi Juan Cordoba...
  • Common Sense
    796
    Je li moguće na ovom forumu pristupati i otvarati nove profile s iste ip adrese i nakon crvenog kartona/bana?
  • deda
    32.4k
    Ne
  • Infinity
    16.3k
    Nekad, ako smo dobro raspolozeni, a vise nismo :lol:

    Druga stvar, Omake i Ban nisu ista osoba. Ban je ovdje zavrsio za sva vremena. Isto tako su i stari forumasi zavrsili s konstantnim prozivanjem novih, pa eto, prije nego nekome zalijepite etiketu znajte da automatski imate upozorenje pred ban, pogotovo kada radite posao administracije i povezujete tko je koji racun. Svaki novi forumas se provjeri i nitko nece potrajati duze od 24 sata ako ovdje nije dobrodosao. Vi mozete uzivati, jer se zbog gluposti vec dogodilo dovoljno problema, tj. dovoljno je novih forumasa nakon prvog dana postalo 'nadrkano' zbog negativnog stava prema njima.
  • Facke
    3.5k
    Ja se slazem stim da je Brodic dober igrac ali em nebi bil los posel da se taj transfer ostvari em je dobra cifra u pitanju i on bi tam sigurne bil prvi napadac. Jos ,ak je istina kaj se pise , imel bi veca primanja. V Dinamu bi bil treci napadac i pitanje je el bi on dalje stim bil zadovoljen?! Ali njega prodati same ak se ima spremna zamjena.
  • Ivdzo11
    4k
    Ma jednostavno tamo ce dobit vise minuta i bolji ugovor i ide čovjek...
  • rioda
    4.7k
    Brodiću je vjerojatno glavni motiv bolji ugovor i to je skroz normalno. Ovaj Carlos izgleda kao top pojačanje, jedino mi je čudno da se ne spominje baš u kontekstu drugih klubova, ili sam nešto preskočio?
  • Sibirski plavac
    1.6k
    čudno da se ne spominje baš u kontekstu drugih klubova, ili sam nešto preskočio?rioda
    Negdje sam pročitao da je za njega osim Dinama zainteresiran i Bešiktaš
  • blue heart 72
    1.7k
    YB ga isto ima na radaru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions