• Common Sense
    796
    Zar se ne smije ukazati na nelogičnosti? Kakva je logika na posudbu od 12 mjeseci dovoditi ozlijeđenog igrača za kojeg znaš da mu je potrebna reoperacija i rehabilitacija od godine dana?
  • modri-kibic
    74

    + voli igre na sreću kao Broz.
  • Mmaee
    1
    Ali iskreno rećeno bi nam napad s Petkovićem i Mierezom bio bome jako moćan (ako bi se igralo 3-5-2)
  • Jurki
    11.4k
    Šimic je definitivno preskup. Imam osjecaj da bi dobili jos jednog Denija Jurica u ekipu.

    Prodat Brodu za milju i pol koji je ok napadac.. i kupiti skupljeg Šimica ko trecu spicu.. mislim da nam to nebi napravil ni Kalinic da nam je sportski direktor.
  • Zagi
    7.4k
    Normalno da može i treba.
    Misim da me nisi dobro razumio. Ja to isto kritiziram.
  • Klenx
    5.5k
    U globalu ovaj potez mi se sviđa. Dovest neku jaču špicu umjesto Brodića znači da bi možda ove slabije HNL tekme mogli igrati u nekoj formaciji kao jučer s Vardarom.

    Petko, nova špica, Pjaca i Hoxha. Uz Baturinu koji nije igrao i Kuleta s klupe to je solidna napadačka artiljerija za HNL.
  • Peškaman
    4.1k
    Do kada Carlos uopće ima ugovor sa Švicarcima.
    Na TMu ne piše ništa.
  • San Lorenzo
    15k
    Nadam se nekom Kolumbijcu, osvrti kolege Omakea su živopisni da imam osjećaj da sam odrastao sa Jamarillom i ostatkom družine koja zastupa mladog Juan Josea.
  • Orc123
    7.7k
    Ja mislim da Cordoba dolazi....vec bi se znalo da je propalo....
  • NitkoBitan
    16.7k
    Ako se dovodi bilo koji "ozbiljniji" napadac poput Miereza ili Carlosa budite svjesni da Kulenovic pada pod 3. opciju, to uostalom i je neka realnost.
  • San Lorenzo
    15k

    Kaneko je prošle sezone putovao mjesec dana, da smo ga preko AliExpressa naručili brže bi stigao.
  • E46
    591
    Samo da ne dovedu tu olupinu Simica, nek samo kupe tog Carlosa i vjerujem da ce vecina bit zadovoljna
  • Common Sense
    796
    Ne, shvatio sam što želiš reći. Neka poglavlja su sada zatvorena, prošlo je doboljno vremena i s vremenskim odmakom sada treba reevaluirati koje odluke su bile dobre, a koje loše. Žao mi je što je Šimić završio u onakvoj upravi i onakvoj konstelaciji snaga.
  • Haza
    4k
    Mislim da produljenje ugovora Kačavende može značiti i da smo dogovorili posudbu s njim. Obzirom mu ugovor istječe za godinu dana, Lokosi ga nisu mogli posuditi, bez da su prethodno potpisali novi ugovor s njim.
    Priče da bi Kačavenda bio na tribini da nije potpisao ugovor s Lokomotivom, mi djeluje kao dobar vic. Lokomotiva je Kalaicu do zadnjeg forsirala pa im je otišao po isteku ugovora.
    Prodaja Brodića mi ima smisla, prvo, on je lošija verzija Petkovića, dakle nema smisla da imaš dva igrača istog stila, nama treba u ekipi brza jaka špica kao što je Carlos, a te priče ne bi on došao kao treći napadač ili ne bi Kule bio treći napadač. Gospodo, Kule je bio i peti napadač u Dinamu. Uvijek postoje i ozljede, i za sve bi bilo dovoljno minuta. Imat ćemo pretrpanu jesen, i svaki od tri napadača bio imao priliku za dokazati se.
    Roko Šimić nije top, ali nije ni bezveznjak. Imam prijatelja koji je bio osobni trener Šimiću i Kačavendi, pričao mi je da je mali Šimić odgojen, pristojan, da je super karakter, da je fizički brutalan, da po cijele dane trenira, a za Kačavendu je rekao da je bahat, prepotentan, da ne želi trenirati...
    Šimić ima 20 godina, 2 sezone u jakim ligama i iskustvo lige prvaka, on će imati ok karijeru (ne kažem da ga želim, nego nije za ruganje).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions