• Chempers
    112
    Rezime nečega što smo otprilike mogli čuti na temi za vrijeme ovog prijelaznog roka.

    - zločesti Šoticek
    - zlocesti tata Šoticek
    - zlocesti SN
    - zlocesti Germanijak
    - zlocesti Miško
    - zlocesti Boto
    - zlocesti Bara
    - zlocesti Belinho
    - zlocesti tata Belinho

    Isprike ako sam nekoga zaboravio.
    Svi zlocesti samo mi sveti, ispravni i nepogrešivi. Na koji klub me ovo podsjeća?

    Ajde da razjasnimo neke stvari. U redu je ako klub ne želi dovesti Šoticeka jer ne misli da vrijedi te pare. U redu je ne davati odmah brda i doline juniorima čim zaigraju za prvu momčad. U redu je odjebati Miška ako traži 5 mil za Pasalica (nije u redu pokloniti mu jos jednog igraca nakon sto se ponovo posrao po tebi). U redu je ne pristajati na svaki Barin zahtjev i dati mu da radi što hoće. U redu je ne preplaćivati i ne dovoditi Juriće i Štefulje. U redu je rješavati se viškova poput Šutala, Emrelija itd pa taman da besplatno odu.

    Ali zar netko stvarno misli pod

    a) da se Dinamo za LP može složiti od free agenta i igrača od milju, milju i pol
    b) da priče poput Šoticeka i Belinha koriste Dinamu i da će takvi trendovi dugoročno dovesti do poboljšanja u odgajanju odnosno dovođenju mladih igrača koji su nužni za Dinamov rezultat i financijski opstanak.
  • GOAT
    1.2k
    Bravo za coverage :clap:
  • dinamo vitez
    293
    Oršić, Petković, Dilaver, KTC, Livaković, Ademi, pa Soudani, Cufre, Tonel, Etto, nitko ti od njih nije bio više od milijun-milijun i pol druže. Nije bitna cifra, bitan je skauting.
  • Dzoni
    609
    a) da se Dinamo za LP može složiti od free agenta i igrača od milju, milju i polChempers

    Nije soticek jedini igrac na svijetu koji za slicne pare moze napraviti i vise, dosta je tog marijan vlak mindseta
    da priče poput Šoticeka i Belinha koriste Dinamu i da će takvi trendovi dugoročno dovesti do poboljšanja u odgajanju odnosno dovođenju mladih igrača koji su nužni za Dinamov rezultat i financijski opstanak.Chempers

    Sto god da je Dinamo napravio, bilo bi srackanja po medijima.

    Takodjer, mislis li da je dobro neizgradjenim licnostima i igracima davati bezobrazno velike ugovore, da bi na kraju isli zauvijek posudbama i pridonosili apsolutno nista?
  • BBB Mataa998
    1.7k
    ne vidim po cemu neki zakljucuju vidit cemo kroz neko vrijeme jel Dinamo pogrijesio ili ne. Ponuda je poslana,svi uvjeti postavljeni,Dinamo je svoje odradio.
  • NitkoBitan
    16.9k
    Ja sam zaboravio da smo mi ove godine prodali Ljubicica. Znaci 3-4 mil od njega, bonus od Olma, ulazak u LP, marketing i pokriven budzet.

    U tom slucaju bi bilo glupo prodat Sucica.
  • Omake
    2.4k
    Spavate li mirno, Jurišiću Roko, Melnjače Dario?????

    75aqdSx.png

    Kaže mi Petiso direktno u inbox da je sasvim izgledno da Cordoba dolazi u Dinamo, da je to najbolje i za klub Atl. Cali i za samog igrača.
  • Päddy1
    78
    Kaj bu nam on..
  • Lynx17
    4.1k
    Spavate li mirno, Jurišiću Roko, Melnjače Dario?????

    75aqdSx.png

    Kaže mi Petiso direktno u inbox da je sasvim izgledno da Cordoba dolazi u Dinamo, da je to najbolje i za klub Atl. Cali i za samog igrača.
    Omake


    cordoba1.jpg


    Mozda nismo tada uspjeli sa Hugo Rodallega, ali zato cemo sada sa Juan Cordoba!
  • E46
    617
    On ce pojest sve lijeve bekove u hnl i sve bekove klubova u playoffu osim Galate. Kaj bu nam Pasalic kojeg ja nakon 5 piva strpam u dzep.
  • Päddy1
    78
    haha ok, vidit cemo - kao sto je sve pojeo u velikoj kolumbijskoj ligi :-) Javit cu ti se :-)
  • E46
    617
    Moze javi, cekat cu te. A Pasalic nakon ove sezone ako se ne proda ce ti vrijedit iduce pola milje eura. Sad vrijedi 2 max a ovaj rijecki pohlepnik trazi 5 milja eura.
  • Nino Bule
    13.3k
    Ide latino raketa, jos kevin carlos ko toliko zeljena crna zvjer i pohaeat cemo europu
  • Paggini
    19.3k
    Svi zlocesti samo mi sveti, ispravni i nepogrešivi. Na koji klub me ovo podsjeća?Chempers

    Šta je klub točno sjebao da nas usporedujes s Hajdukom i latentno relativiziras soticeka, baru, soticekovog starog i ostali talog?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions