• Jaki991
    119
    Ak je pasalic i dalje u hnl-u a nama bi po misljenju mnogih bio spektakularno pojacanje, zbog cega je cudno sto mi uzimamo igraca par godina mladeg iz kolumbijske lige ?

    Par milijuna jeftinijeg…

    I jedan i drugi su rizik, jer da nisu vec bi bili u jacim ligama. Tako da ajmo prvo vidjet cordobu i ajmo vidjet kakav ce pasalic biti u iducoj sezoni u rijeci pa onda mozemo reci tko je bio u pravu
  • Päddy1
    78
    ili kakav ce bit u dinamu:)
  • Jaki991
    119
    ili to, da… daj boze da su oba kod nas i da jebeno igraju, al nema smisla hejtat kolumbijca koji makar na kompilacijama izgleda dosta zajebano ( znam da to nis ne znaci ) , i kojeg vec tjednima pokusavamo dovest, znaci ocito se nesto prepoznalo u njemu
  • Mathiasovi Chageri
    2.4k
    da priče poput Šoticeka i Belinha koriste Dinamu i da će takvi trendovi dugoročno dovesti do poboljšanja u odgajanju odnosno dovođenju mladih igračaChempers

    Te iste priče su rezultat polukriminalnog orgijanja bjegunca od hrvatskog pravosuđa i ostalih koji su došli nakon njega zajedno s agentima igrača. Davali su se bolesni novci nekakvim polutalentima koji su se tko zna gdje završili. Sad je zlatna koka presušila, a ovi drugi su ostali bez jako jako dobrih novaca. Ti se zapitaj zašto su priče koje se plasiraju u javnost baš od strane Bare, Vuksana i ekipe?
  • Izet Hajrović
    1.9k
    Mislim da nitko ne hejta Kolumbijca osobno, jednostavno postoji razina sumnjičavosti koja korelira s dokazanom kvalitetom igrača. Kolumbijska liga je nama relativno nepoznata i normalno je da će više ljudi sumnjati u takvog igrača i propitkivati odluku sportskog sektora nego da nam dođe neki dokazan igrač tipa Skov Olsen. Uostalom, imamo svježe primjere Torrentea i Mmaeea. Više je ljudi negodovalo oko Torrentea, nego u slučaju Mmaeea što je i normalno jer je Torrente nama veća nepoznanica. Na kraju će uvijek netko ispasti u pravu pa će predstave i rezultati tih igrača dokazati sposobnost sportskog sektora, a hvala Bogu sad postoje ljudi koji snose odgovornost za svoje poteze. Normalno je da će biti više različitih mišljenja oko nedokazanih igrača, nego što je slučaj kod dokazanih pa ne treba svaku kritiku shvaćati kao napad na SD ili hejt na igrača.
  • Jaki991
    119
    ma sve 5, imas pravo, ali po cemu onda Pasalica smatramo dokazanim igracem ?

    Imao je statistiku al pari Kaneku prosle sezone, ok, zavrsio je u reprezentaciji, al pogledajmo mu konkurenciju na desnom krilu pa cemo i vidjeti zasto je dobio sansu u repki.

    U njemu takoder kupujemo potencijal, ne gotovog igraca… 2 i pol milje max po meni
  • Muka
    357
    Nitko nikada ne može jamčiti za bilo kojega igrača da će odgovarati ekipi i uspjeti. To je rizik za svakog igrača kojeg se dovodi bio on free ili 10 milijuna. Puno je tu faktora koji se moraju posložiti. Nama trebaju karakterni i gladni igrači. Gladni uspjeha i dokazivanja prije nego novaca. Skauting je bitan kako bi se analizirao igrač, kakva mu je obitelj, prijatelji, karakter, kako će se uklopiti u ekipu, grad,drugu državu, jel socijaliziran ili nije te još dosta drugih bitnih stvari o kojima prosječan navijač ne razmišlja jer većina misli kako je nogometni klub FM igrica. U poslovnom svijetu nevezanom za nogomet,već za sve branše, je već dugi niz godine bitnije da imaju novog radnika koji je timski igrač i kao čovjek bolje odgovara trenutnom kolektivu nego da im dođe vrhunski strucnjak u tom polju koji nikako nije timski igrači, ne odgovara karakterom i ponašanjem ostatku tvrtke. Pozdravljam svaku odluku klubu koja se vodi ovakvim mišljenjem. Ponavljam, nama ne trebaju istrošena imena, zastarjele zvijezdice već igrači koji su na putu za svoj nogometni vrhunac. Pametni, gladni i motivirani igrači koji će gristi i svoje ime stvoriti u ovom kolektivu uz pomoć ostatka ekipe, gdje će jedni druge gurati naprijed. Samo naprijed!
  • Zagi
    7.4k
    Dobar lokalni primjer kako igrač s nekakvim pedigreom, pojačanje na papiru može mega-flopati je Kiki Lovrić. Stvarno mi nije jasno kaj je Bjelici bilo u glavi da u posloženu strukturu ubaci tako disruptivni element.
  • CrouchTomislavgrad
    322
    Ja mislim da je Bjelica tim transferom slao neku vrstu poruke Dinamu. Koliko se sjećam tada je Lovrić jedan dan bio u Maksimiru, drugi dan na Gradskom Vrtu i tako iz dana u dan.
  • Mr Anderson
    7.8k
    Prve mi kvalitetu njihove lige nemreme preceniti. Osim ak imame tu na forumu nekakvuga scouta koji prati tu ligu.Facke

    Kak nebi imali. Imamo stručnjake za svaku ligu. Spomene se igrač iz bilo koje lige na svijetu, odmah se jave forumski skauti koji ga prate godinama.
  • Zagi
    7.4k
    Ne sjećam se baš da se Lovrić ikada ozbiljno povezivao s nama.
    Dobra mu je poruka, ekipa mu se raspala kroz 2 mjeseca.
  • don
    5.1k
    nadam se da će se realizirat.

    IMG-1655.jpg
  • Captain America
    17.5k
    Carlos će doći ako Petko ode. Ovakav igrač sigurno ne dolazi biti zamjena Petku ili Kuleu.
  • badjibadara
    3k
    0000046409_800_0.jpg

    Dobro da imaju brojeve i prezimena, jer da dodje u Dinamo, ne znam po cemu bih ga razlikovao od Brune

    Carlos će doći ako Petko ode. Ovakav igrač sigurno ne dolazi biti zamjena Petku ili Kuleu.Captain America

    Danas je bio zamjena Mahiousu. Petku bi i dosta razvikaniji napadaci bili zamjena.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Veliki broj ovdje na forumu to ne razumije :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions