• Dubbbrava
    446
    Nemoj tako, možda je stadion isto pred rušenje pa pokazuje solidarnost
  • Patak
    2.9k
    Sad tužba ili ne, jel Šotiček igrač za Dinamo ili nije? Hoće li mu cijena rasti ili ne u Baselu? Onda ćemo vidjeti je li Dinamo pogriješio ili nije.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja se zbog hrvatske nadam da smo pogriješili i da će bit krilo za top klubove. Bilo bi mi krivo ali jebiga, ni prvi ni zadnji kojeg ćemo propustiti. Bitno ds rezultat ne pati.
  • E46
    621
    Mislim da Soticek trenutno nije igrac za Dinamo, dal ce bit nisam siguran vjerujem da nitko od nas nije milan tarot. Ja ne vidim tu neki potencijak kod njega
  • CastAway1986
    1.4k
    Žan Celar koji se barem po medijima spominjao kao potencijalna meta Dinama potpisao za QPR za 2M !
    Sasvim pristojna cijena za igrača koji je zabio dvoznamenkast broj golova u Švicarskoj lani i nastupio na Euru..Kad vidim ovakve transfere ovo pumpanje cijena igrača iz HNL-A djeluje još smijesnije
  • Patak
    2.9k
    Šotiček je otišao za 3M Eura, to je max cijena koju je Dinamo spreman platiti ove sezone za nekog igrača, koliko smo čuli. Kaj ja znam po tome možda je za Dinamo.
  • hardek
    2.8k
    Meni on jednostavno ne prolazi eye-test kao neki potencijal za veće stvari. Da je Rukavina odigrao 2 sezone u Lokomotivi sa 18 god u HNLu danas bi bio bolji igrač od Šotičeka.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Inače Kevin Carlos koji se spominjao u kontekstu dolaska u Dinamo u prvom kolu švicarske lige sjedi na klupi protiv Zuricha.
  • Crni86
    3.4k
    da nije neki tranafer u najavi. Ne znam zasto bi inace svog najboljeg igraca stavili na klupu prvo kolo.
  • Päddy1
    78
    Uskoro nam kasa zvoni - Olmic se prodaje ... Ocekujem bombu
  • don
    5.5k
    kakvu crnu bombu... Nećemo sigurno zbog možebitne prodaje Olma dovoditi nekakve "bombe"..
  • GOAT
    1.2k
    Inače Kevin Carlos koji se spominjao u kontekstu dolaska u Dinamo u prvom kolu švicarske lige sjedi na klupi protiv Zuricha.marcio amoroso

    Odmara za Istru
  • Päddy1
    78
    Nazalost necemo da, ali zivi bili pa vidjeli
  • Omake
    2.5k
    Desno Krilo Anderson Plata sutra potpisuje za Cali! Nadam se da to znači da imamo Cordobu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions