• modri7
    245
    fino smo se riješili i Rrahmanija koji nam je, eto, krpao poziciju lijevog bočnog pa na kraju ode momak u Napoli gdje standardno igra. Pogrančića se pljuvalo ovdje, na kraju ispada da ode on za 10-15 milki. Ne znam zašto se neke naše igrače potcjenjuje.
  • GOAT
    4.2k
    Kolika ponuda bi po vama bila korektna da Maric kaze RPG evo idi?Slush

    Ocekivanje 7-8 mil ako ovako nastavi igrati

    Realnost 2 + postotak + 500k ako bude dovoljno kisnih dana
  • Paggini
    74.5k
    Ne znam zašto se neke naše igrače potcjenjuje.modri7

    I argument "čudno kako kod nijednog trenera ne igra..." bi bio validan da su nas trenirali Kek, Guardiola, Xabi Alonso, ali Maura je trenirao Čačić koji i nije baš bio vizionar s mladim igračima u svom mandatu, Bišćan koji je sučića zakucao za klupu a gurao Topića kao da je Batistuta, te Jakir koji je Sučića uveo igrom slučaja jer nitko mu nije mogao igrati i onda silom prilika se ustalio. Kao i Bernauer, kao i Mauro na kraju krajeva na lijevom beku...

    I kao, ne igra kod nijednog od tih doktora nogometa, trebalo bi ga prodat jer ne vrijedi...
  • scooniepenn
    6k

    Po meni trenutno nema tih novaca jer niti imamo i blizu spremnu alternativu niti ju možemo samo tako naći. RPG je bez ikakve dvojbe za mene najbolji Dinamov desni bek u zadnjih 20 godina i trenutno jedan od 5 naših najboljih igrača. Da recimo u ovom trenutku igramo s AEK-om kombinacija njega, Tea i Mmaeea bi prema mom skromnom mišljenju defanzivno donijela prolaz.
  • Dzoni
    3.2k

    Trenutno nikakva, iduce sezone ne ispod 6-7 milijuna. On je tek na pocetku svog puta u Dinamu i siguran sam da moze jos jako puno pruziti, a osim toga Mikic jos nije spreman biti ravnopravna rotacija u Dinamu
  • dinamo vitez
    708
    Ja mislim da u klubu gdje imaju sve dostupne podatke i gdje ga gledaju svaki dan ipak imaju malo bolju predstavu od nas. Ovih 5 milijuna što se provlači mi nikad nije djelovalo logično i ne znam otkud ta cifra uopće.

    Da me se ne shvati krivo, nitko sretniji od mene ako on ostane u Dinamu i postane vrhunski, ali činjenica da se za njega zanima tamo neki Nijmegen a ne tipa Frankfurt ili Atalanta mislim da dovoljno govori.

    Bio je neki dan članak u svim novinama o fizički najmoćnijim igračima Dinama - u prvom redu Sučić, Baturina, Theophile, Bernauer, pa Rog i Pjaca, Ogiwara kao najbrži. Ako sa 21 godinom nije tu, a ne izdvaje se nešto posebno ni visinom, snagom ili bilo čim drugim, pitanje je je li on stvarno potencijal da danas-sutra vrijedi 7, 8 ili 10 milijun eura.
  • BBB Mataa998
    2.8k
    Decki uopce nema nikakvih naznaka cak ni u debilnom medijima i vi ste uspjeli napisati komentare za koliko bi prodali RPG-a. :rofl: :lol:
  • scooniepenn
    6k

    To bismo eventualno mogli znati ako ove sezone odigra 20-ak utakmica kao stoper. Do tada možemo samo lamentirati jer ne znamo. Ono što sigurno znamo je da ovakve i slične ponude bi trebalo baciti u smeće ili ostaviti za potpalu roštilja za teambuilding.
  • modri7
    245
    Zašto Torrente ili Bernauer nisu završili u Atalanti ili Frankfurtu a ne u Dinamu? Da je toliko Torrente dobar valjda bi ga Sevilla i Valencia zapazili jel? Je li Perković dobio 20 utakmica u kontinuitetu na svojoj poziciji da može netko reći da momak ne valja? Momak je potencijal. Nisam rekao da je novi Mascherano, ali zašto ga se tako lako otpisuje? Igrao sam nogomet i podrška trenera i kvalitetan rad puno znače mladom igraču.

    Jesu li u klubu gledali Rrahmanija svaki dan i znali sve o njemu? Pa zašto je otišao za siću a danas igra u Napoliju standardno?
  • Jurki
    20.9k
    Zakaj se NEC-u ne posalje protuponuda?
    Moze iznos 1+1 mil eura + 20 posto od transfera.. i za taj iznos dobijete Peru Bockaja.
  • GOAT
    4.2k
    Kako bi nam sad dobro dosao klub partner da posaljemo Maura na posudbu neka odigra sezonu na svojoj poziciji. Zadnje sto bi napravio je prodao ga za 1+1 mil
  • dinamo vitez
    708
    Perković je po meni dobio godinu i pol dana da se dokaže. Uprava je dovela očigledno po njihovom mišljenju boljeg igrača na istu poziciju - sami kažete da Perković nije lijevi bek nego stoper.

    Taj isti igrač koji je doveden, Torrente, je samo godinu dana stariji od ovoga i Dinamo ga je pratio bar pola godine. Obojica igrati ne mogu. Ja bih najviše volio kad bi svaki naš izlazni transfer za šesnaestog igrača u rotaciji bio kao Šunjićev/Šimunovićev/Franjićev/Ćorićev, ali za takvo nešto ti treba klub koji je to spreman platiti. I svaki od tih klubova je to požalio. Ne možeš za svakog igrača reći sa 22 godine kakav će biti, takve ostaviš još malo, ali za neke si siguran i sa 18 da od njih nema ništa.
  • Jurki
    20.9k
    ako ne racunamo Perica koji je tak i tak non stop u toplicama na terapijama.. imamo 5 stopera. KTCa, Mmaeea, Maxa, Torrentea i Maura.. moras imati 5 stopera.. bit ce tu kartona i utakmica koje budu morali pauzirati..
    raspored bu tak i tak brutalno gust kroz cijelu jesen i moralo se bu rotirati konstantno.

    Edit: zaboravili smo brzo.. kak smo lani od popunjenog rostera dosli do toga da kestenje iz vatre moraju vaditi Peric i strgani Šutalo.
    Kaj nam to treba opet?
  • modri7
    245
    pa vidiš ja dok sam ovog momka u Istri gledao, iako sam laik odmah sam ga zapazio i nisam se iznenadio kad ga je Dinamo kupio. Momak je godinu i pol dana u klubu u kojem su se promijenile 3 uprave i 3 trenera. I ne pričamo o trenerima genijalcima nego o trenerima za koje je pitanje pripadaju li ovom klubu po kvaliteti. Svima njima je bilo bitno da ulove rezultat, a razvijanje igrača je u drugom planu. Osim toga, momak je dobio priliku na neprirodnoj poziciji. Ne kažem da će od njega biti nešto više ali je pitanje zašto ga se tako lako otpisuje?
  • cibona
    7.2k
    Perković je po meni dobio godinu i pol dana da se dokaže.dinamo vitez

    Pa dokazao se.

    Zahvalan igrač koji je na neprirodnoj poziciji isporučio željeni rezultat. Ponuda od 2 mil. eura nije samo smiješna, već je i sramotna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.