• Paggini
    10.9k
    Asano iz BochumaOrc123

    Jel prerano za reci da je Asano za 2024. ono sto je nesretni Despodov bio za 2023.?
  • Haza
    1.5k
    Neću više, stvarno sam i previše, ali sramotan je način na koji Miško komunicira preko medija na temu Dinamo. Znamo Miško da viriš iz dupeta Mamića, da ti je Mamić susjed, da iz nekog, Mamić, razloga mrziš Dinamo. Znam na kojem katu imaš ti stan, a na kojem Mario.
    Nećeš dugo, bahat si bez pokrića, isto vrijedi i za sve one koji misle da su veći od Dinama.
    Na kraju dana, ne mora Pašalić završiti u Dinamu, inati se, ali živo me zanima kako ćeš završiti i ti i Bara na solo jahanju.
  • Lynx17
    3k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/damir-miskovic-za-germanijak-pasalic-dinamo-i-rijeka-nisu-uopce-tema/131884

    Kaže Miško da smo Alkari. Dobro da je rekao i da Pjaca ne dolazi u Dinamo, pa gle čuda, ipak će doći.
    Haza

    Ovo je kao kada Engleski klubovi daju trenere taj "vote of confidence." Znaci da su uskoro bivsi.
  • Paggini
    10.9k


    Ljuti Haza je najbolji Haza, kad drukanje spojimo s tim pravedničkim bijesom
  • Daliban
    306
    Dobre fizikalije, ali ne rejtam ga osobno previše. Mislim da je jedan od tih meme pikova sa ovog foruma koji se stalno recikliraju. Volio bih prije svega ljevaka za desno krilo, ali lijeva noga ipak košta.
  • Plava stijena
    89
    Inače B-deda se hvali kak mu je prijatel Vuksan prenjel sve sa sastanka. Navodno je Mara nastupil pod egidom uzmi ili ostavi što ih je u startu odbilo i navodno je ponuda bila 10k mjesečno bez ovih bonusa kaj su prenjeli portali.
  • Lynx17
    3k
    Belinho prije sat vremena (na Instagram):

    20240702-163414.jpg

    :chin:
  • Orc123
    6.1k
    ne znam kolega jel prerano alimznam da doslovno svako krilo kojeg sam zagovarao ovdje od Ojede, Despodova, Grulla, sad npr. Asana igraju odlicno u svojim klubovima, rade razliku, standardni su, s druge strane neki Fruk od 6 mil eura grije klupu ili igra nikako u Belgijskom davljeniku, Beljo vise na klupi nego u igri itd itd....samo mi zao da se toliko damo nekome vuc za nos po hnl i da svi rade budale od nas i ucjenjuju nas pocevsi od Sikica, Osijekovih vedeta, onih cirkusanata u Istri pa do velikog gazde Miskovica. Da nema Dinama pola njih ne bi imalo za biber!
  • Daliban
    306
    Izbacilo je i meni na YT, ali vjerujem neformalnom demantiju kluba. Ne bi izašli u javnost sa detaljima i bonusima da nije istina. Skrivali bi se iza lawyerspeaka, općeg govora i tehnikalija kao što je slučaj bio sa Belinhom, ali ovdje je obrnuto.
  • Plava stijena
    89
    Slažem se i ja sam skloniji tome prije vjerovati, sam sem prenjel kaj ovaj hvlisavac futra okolo.
  • Omake
    145
    Ako Pasalic ne uletio, volio bih vidjeti Largie Ramazania u dresu Dinama.
  • Crni86
    1.6k
    Ak se maric cuo sa barom oko pasalica, nije li za to dinamo trebao dobiti odobrenje miska i rijeke? :chin:
  • Haza
    1.5k
    Mišković je lažov, besramni lažov. Jasno mi je da kad si digao pretplate 100 posto da ti nije baš idealno reći da bi Pašalić mogao u Dinamo, ali mislim Miško da ti navijače Rijeke više od Pašalića u Dinamu žulja činjenica da imaju najskuplje pretplate u RH.
  • nemapredaje
    2.3k


    Vidit ćemo sutra hoće li biti i dalje najskuplje u Hrvatskoj :wink:
  • austrijanac
    3k
    Haza trpa, ne vadi. Miško na tapeti.

    Samo udri Haza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions