• VE86
    48
    Prijatelj koji je trener u dinamovom omladinskom pogonu i u doticaju je s igračima, kaze da je pjaca rijesen da je bio na stadionu, ali i da Petko 90 posto ide
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Ako Pasalic zeli u Dinamo kakvi su onda ono spinovi sa Sociedadom i Villarealom?
  • mlinchica
    1.4k
    Kaj ne ide priča da ga je profesor doveo, da je on sve slagao i stvorio u Rijeci. Kak je sad u toj priči M.M. i njegove veze u Rijeci?
  • Debelko
    223
    Ja neznam sta je nekima ovdje. Zamislite ovu situaciju prosle godine: Znaci decko od 22 godina koji je do sad igrao u trecoj njemackoj ligi bi trebao bit pojacanje Dinamu koji cilja LP. Svasta se moze procitat ovdje.

    I sad sam pogledao statistiku za HNL: Kaneko 2g+5a , Pasalic 6g+2a.
  • Captain America
    15.3k
    Zašto umjesto 3. Bundeslige ne potencirate da je mladi reprezentativac Hrvatske na najdeficitarnijoj poziciji?

    Uostalom i Vidović je bio dio B momčadi njemačkog velikana pa smo svi bili sretni kada je došao prošlo ljeto.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Zamisli da ovdje igra sa puno boljim igracima oko sebe i sa puno vecim motivom
  • Haza
    1.5k
    Frende, ajde manje statistika više nogometno znanje. Jel zbilja nekima sve što znaju napisati copy paste sa Sofascore-a.
    Kaneko je sto godina od repke Japana, Pašalić je naš reprezentativac. Bio je i u mladoj repki. Cijenim svačije mišljenje, ali dajte molim vas. Pašalić je doktor za Kaneka, to ne mislim samo ja, to misli svaki iole ozbiljan skaut.
  • KaJJe
    77
    Jedno nepopularno mišljenje: Pašalić je u repki samo zbog Miškovića. Pjaca ima kvalitetu, a da su Labrović i Pašalić trebali bit pozvani. Ne znam baš.
  • Lynx17
    3k
    Koliko god sad zvuči deplasirano priča da Pašalić ne vrijedi neku cijenu, još je deplasiranije tvrditi da smo ga trebali dovesti dok je bio nula eura.

    Zamišljam ovdje scene da Dinamo dovodi igrača iz treće njemačke lige...


    Pa evo dovodimo stopera iz Primere, pa je pola ljudi, koje ga u životu nije gledalo, prilično pesimistično.

    Ne treba biti malodušan. Pašalića bi potajno svak htio kod nas, jer zna da je igrač koji je okomit, dobre tehnike i odličnog šuta. U svakom slučaju priličan upgrade u odnosu na dvojac na desnom krilu od prošle sezone.
    Tongo Doumbia

    Obitelj ga je zastupala. Ali iskreno, lako sad biti general, 99 posto nas bi tada vjerojatno reklo da nije za Dinamo. Ali sada je, pa ajmo gospodo dajte gas.Haza


    Mozda nas postoji samo 1%, ali i to je dosta:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/329876

    Ima vise detalje u taj link ^^^, ali par primjeri:

    mp10.jpg

    mp12.jpg

    Medutim, lako za nas "obicni forumasi." Mi nismo bitni. Problem je sto oni koji su zaduzeni da takve stvari, nisu bili u stanju prepoznati.
  • Captain America
    15.3k
    Jedno nepopularno mišljenje: Pašalić je u repki samo zbog Miškovića. Pjaca ima kvalitetu, a da su Labrović i Pašalić trebali bit pozvani. Ne znam baš.KaJJe

    Koje desno krilo bi zvao?
  • Lynx17
    3k
    Jedno nepopularno mišljenje: Pašalić je u repki samo zbog Miškovića. Pjaca ima kvalitetu, a da su Labrović i Pašalić trebali bit pozvani. Ne znam baš.KaJJe


    Jel ste vi uopce gledali kako je Marco igrao za reprezentaciju kada je dobio prilike? Mislim STVARNO.
  • hardek
    1.9k
    Kaneko je one trick pony što je sve više dolazilo do izražaja kako je sezona odmicala. Hvala mu na svemu ali dobra je odluka da se nije išlo u otkup.
  • sport
    2.5k
    Sve si točno napisao,jedino mi nije jasan Bišćan koji je tog istog Pašalića zvao u reprezentaciju kad nije zadovoljavao njegove kriterije
  • Debelko
    223
    Nemojte me krivo svatit, Pasalic je bolji od Kaneka, tu se slazem, ali covik je u 30 utakmica zabio 6 gola, pa cak ostao bez gola 3 miseca. Mislim dobar je, ima potencijala ali nije neki ekstra igrac.
  • Tongo Doumbia
    3k
    svaka čast.

    Sad te imam u vidu za ove konstruktivne čije komentare tražim na "search", hehe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions