• E46
    235
    Nevjerojatno mi je da smo mi to zaobisli, po meni totalna nezainteresiranost da lik ode prije u Legiu nego u Dinamo, to je apsolutno nedopustivo za klub.
  • Nogo
    1.8k
    Raul Torrente je jučer stigao i danas bi trebao biti na liječničkom.
    Čekamo jedan pravi potpis nakon Filipovića kao odbjeglo sunce :blush:
  • Ludovic IX
    6.2k
    da je vrhunski, ne bi išao u poljsku ligu koja je ispod naše dva koplja.. ili su svi glupi pa ne vide da je on vrhunski
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Po meni je dosta dobra vijest što Majić, Gurlica i Čaić idu u Goricu. Mislim da će se tamo svakako izboriti za minute i da će Čaić i Gurlica biti i u prvoj postavi, a za Majića vjerujem da će svejedno isto dobiti puno minuta. Zasad se čini da će Gorica biti dosta slabašna iduće sezone, ali bitno je da naši dobiju što više minuta u što vjerujem. Opet smatram da će ipak bit napeta borba tu između Gorice, Slavena i Šibenika po ovome kako sada stvari stoje.
  • E46
    235
    Opet takva opravdanja za ono sto se ne moze opravdat, Martin Frese je bek za ligu bolju od Turske, ja bi ipak rekao da su ovi u poljskoj glupi kad dovode njega a ne Dinamo, po tvom.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Nadam se da će Majić u špicu, on s krilom veze nema.
  • Ludovic IX
    6.2k
    ma da, svi su glupi kad to nisu vidjeli. inače poljaci plačaju suhim zlatom pa je zato otišao. očito oni koji trebaju znati, vide da ima feler u igri
  • Jos-Optimus
    873
    Čuj "ne može se opravdat"...kome, tebi? Meritkorat nam je poranio s nervozom
  • cico
    10
    Je itko našo nešto više detalja / videa o Torrenteu? Na ovim highlithsima s utakmica na kojima je igrao ne ulijeva baš povjerenje, ali se ni ne vidi baš puno...
  • E46
    235
    Stvarno si naporan s tim Meritokratom, i opet si pasivno agresivan, molio bih te da ignoriras a ako imas nekakav problem da se obratis u inbox. I da naravno da se ne moze opravdat, mozda moze tebi koji si ocito zaslijepljen i mislis kako je sada sve divno i krasno u Dinamu.
  • NKDZ86
    628
    Tko jop kupuje na temelju snimki, mislim da nam je anderson costa dobra lekcija bio
  • MarK
    335
    Čini mi se da naši ne razmatraju dovođenje LB. Tu je Ogi, Mauro može odigrati, RPG isto pogotovo što će i Rile imati minutažu desno. Nekako mi je ta pozicija najmanje kritična. Torente dolazi, defenzivniji veznjak i desno krilo treba, napad ovisi o Petku.
  • dumitrumitu
    966
    Jakir je izjavio na nekom podcastu da hoće dovesti LB ali nisu još odlučili hoće li tražiti pojačanje ili nekog mlađeg igrača.
  • Jos-Optimus
    873
    Po čemu se ne može opravdati? Koje ti reference imaš da možeš tvrditi da je baš to igrač kojeg smo mi morali uzeti? Imam problem jer ti je obrazac ponašanja isti, naporan
  • emilperska
    4.4k
    Ja se nadam da će netko doći na ideju da Špikić može biti RB WB. On je meni više to nego ofenzivno krilo. Nadam se će ga se probati.

    A nadam se i minutaži Mikiću, bar na razini Vrbančića prošle godine..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions