• Dudu9
    597
    Pa nismo ludi dati 5mil za Pašalića, zar u cijelom svijetu ne postoji desno krilo za 3mil mogu birat
  • Orc123
    6.1k
    Potrosit cemo nekoliko tjedana na pregovaranja i dogovaranja ali Pasalic u Dinamu zavrsiti nece. Nije tu problem igrac. Ovdje Dinamo sluzi samo za podizanje odstete da bi se on transferirao negdje dalje. Vrijeme je novac i nadam se da ga nece potrositi na dogovaranje necega sto se nece dogovoriti, u to sam siguran.
  • Lynx17
    3k
    Sve si točno napisao,jedino mi nije jasan Bišćan koji je tog istog Pašalića zvao u reprezentaciju kad nije zadovoljavao njegove kriterijesport


    Da, ako ista, mislio sam da ce to pomoci Marca da prelazi u Dinamo. A nije bas da Pasalic nije pruzio dobre partije za U21 reprezentaciju.

    Kao sto sam prije rekao, on mi je pomalo posjetio na Ivo Ilicevic.
  • Daliban
    306
    Uzmi u obzir da je i Rijeka dobar dio sezone igrala baš jalovo, ali ipak skupljala bodove. Meni Pašalić ima dobar g+a na minute koje je odigrao, a dojam je da može i više okružen boljim suigračima i poliranjem nekih sitnih detalja.
  • Haza
    1.5k

    Svaka čast na procjeni.
  • Lynx17
    3k
    svaka čast.

    Sad te imam u vidu za ove konstruktivne čije komentare tražim na "search", hehe.
    Tongo Doumbia



    raw
  • Debelko
    223
    moguce je, ali mislim da se za tu cifru koja kruzi moze uzet bolje krilo.
  • KaJJe
    77
    Ne bih zvao nijedno krilo, kada ti je u planu da na krilo stavljas vezne igrace tipa Mario Pasalic, Majer, Vlasic, Baturina, sve samo da ne stavis Marca Pasalica. Onda uzmes deficitarnu poziciju koja ti je na euru i najvise falila, a to je pozicija sestice, di nismo imali zamjenu za Brozovica, a opcija imamo u Jakicu, Mori, Misicu... Kaj se tice pozivanja Labrovica u repku sve je jasno izjavom Dalica da je Kotarski mladost, a razlika izmedu njega i Labrovica 5 mjeseci.
  • Orc123
    6.1k
    Pasalic je dobro krilo, sve to stoji ali da vrijedi vise od 3mil eura, ne vrijedi.....on se jos nigdje nije dokazao osim sezone solidne u HNL i Rijeci.....precjenjujemo jbni hnl! Vidi se iz toga kako nam igraci prolaze vani u klubovima i koliko tamo igraju. Svi koji nisu otisli iz Dinama vecinom skupljaju mrvice jedino Ljubicic uspio u Lasku a on je u Hajduku oznacen kao skart.....u Europi nađeš takvo krilo između 3 i 5 mil eura da ti pamet stane....hoces potencijal, hoces gotovog igraca.

    Mi umjesto da u hnl imamo neki popust, da se gleda za dobrobit tog igraca i repke mi platimo duplo ili bar 30% vise a za novac s kojim bi vani mogli kupiti puno vecu kvalitetu. To su cinjenice.

    Dokle god cemo mi tu biti krava muzara dotle ce nas svi vuc za nos, umjesto za rukav.

    Umjesto da se postavimo ne zelite prodati? Ok, kupit cemo vani. Kupis vani i potrosis 3, 4, 5 mil eura i pokazes da ako ne zele oni pare dobit ce je drugi. Mislim da bi de svi u hnl onda zamislili jer realno jedino Dinamo moze platiti tu...

    A jebe se njima kad znaju da je najveci Dinamov inozemni transfer vani 1,8mil eura za Lauritsena pa onda od Maxa 1,2 i to je gotovo ps sve u ove 4god. Sutala ne racunam. ..
    Tako jednostavno samo pokazujes slabost i da ti kao trebas njih a ne oni nas!
  • Zg123
    1
    Sumnjam da cemo ici po Pasalica, em mu je Bara menadzer, em je porpilicno skup i mislim da nije vrijedan tih novaca. Samo se nadam da nam se nece dogoditi situacija kao prosle sezone da nam glavni igraci odu usred borbe za Europu i onda da idemo u panicnu kupnju svega i svacega.
  • Haza
    1.5k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/damir-miskovic-za-germanijak-pasalic-dinamo-i-rijeka-nisu-uopce-tema/131884

    Kaže Miško da smo Alkari. Dobro da je rekao i da Pjaca ne dolazi u Dinamo, pa gle čuda, ipak će doći.
  • CastAway1986
    1k
    Zaboravimo Pasalica jer je to medijska patka..U protivnom do sutra još 30 stranica ovdje jeli Marco ili nije pojačanje za Dinamo
  • Daliban
    306
    Nisam baš siguran koliko dostupnih i dobrih desnih krila za 3m ima na tržištu. Dojma sam da se neke strance precjenjuje samo zato što su stranci, ako ljudi uopće imaju neko konkretno ima u planu kada se referiraju na strana tržišta.
  • Plava stijena
    89
    To je komentar ovog "BOOM novinara" Ižaka Sučića.
  • Orc123
    6.1k
    ajde kad ti sve znas ja ti jednoga iz Glave odmah dam, a da si dam truda nasao bi ti ih 10 za par dana. Onako u grubo Asano iz Bochuma je miljama iskusniji i bolji igrac od Pasalica, pokriva oba krila, reprezentativac, brz, s iskustvom velikih europskih utakmica i ono najbitnije besplatan. Da mu das i 1milju eura po sezoni bit ce ti 5 puta jeftiniji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions