• Nogo
    1.8k
    Bazel navodno nudi Šotičeku 30k mjesečno, ali bez europe, izloga i završio je 9.-ti u prvenstvu.

    Ako su mu novci na prvom mjestu, dugačka mu cesta!
  • Jaro
    6.1k
    je, al loksi je dobiJo veci stipendijski. Skrti dinamo max 400€...
  • NBC
    23

    Da i Koščević je zabijao više kao kadet. Ipak je on sada junior i pa zato mislim.
    Čutuk je 2007.g, pratim to godište jer mi sin igra istu tu ligu. Dobar je , ali po meni su i ovog trebali uzeti. Svakako ja sam za guranje vlastitih potencijala.
  • Jaro
    6.1k
    Bazel navodno nudi Šotičeku 30k mjesečno,Nogo

    https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Switzerland&city1=Basel&country2=Croatia&city2=Zagreb&amount=30000&displayCurrency=EUR

    You would need around 12,844.2€ in Zagreb to maintain the same standard of life that you can have with 30,000.0€ (29,098.3Fr.) in Basel (assuming you rent in both cities). This calculation uses our Cost of Living Plus Rent Index to compare the cost of living and assume net earnings (after income tax).

    U dinamu bi dobio 16250€ mjesecno (s bonusom za EL), dakle bolja je dinamova ponuda vec sad u startu, sa svakih 5 utakmica u kojima nastupi bi se razlika u odnosu na Basel jos povecavala... I kaj sad?
    Molim upravu da se ne razbacuje novcem vise!
  • Mihaljević
    8.7k
    lovro-zvonarek.png
    Ako je Zvonarek taj po kojeg se krenulo nakon Šotičeka to je doktorski potez, Zvonarek je puno bolji igrač i veći potencijal.
  • Patak
    2.6k
    Kad dovedeš dijete dok je zagić još ti roditelji plaćaju članarinu, stipendija idu kasnije za najtalentiranije.
  • rioda
    3.5k
    To je istina, ali mislim da Bayern s njim ozbiljno računa i ne možemo s njim ništa više od jednogodišnje posudbe.
  • Zg123
    1
    Mene zivcira sto smo mi orijentirani previse na HNL ili igrace koji su otisli nedavno iz nase lige i izgubili se u inozemstvu. Zato mislim da trebamo puno jace uloziti u skauting ili dovesti nekog jakog SD-a kao u slucaju Osijeka, ali ok vidjet cemo mozda nas SD iznenadi sa pojacanjima
  • Ludovic IX
    6.1k
    Za godinu dana ćemo vidjet tko se zajebo.. soticek, basel ili dinamo što ne matcha baselovu ponudu.

    Najiskrenije, čak i da smo se zajebali, volio bi da postane reprezentativno krilo za godinu,dve
  • plavi72
    753
    Mierez dokazano dobar u plavom dresu bi uvjerljivo bio najbolji strijelac lige,igra napad vraća se u obranu baš napadač za ovaj nogomet koji se igra danas.Igra glavom,pritisak na obranu pravi sliči mi na Manđžu.
  • Captain America
    15.3k
    Ako je Zvonarek taj po kojeg se krenulo nakon Šotičeka to je doktorski potez,Mihaljević

    Kolko se sjećam, Zvonarek nikad nije igrao krilo. Nama opet ostaje rupa na desnom krilu...
  • Patak
    2.6k
    Marco Pašalić, da vrijedi 5 milijuna eura koliko traži Rijeka? Dobro, možda ne vrijedi toliko ali kaj njega nitko u Njemačkoj nije primijetio da je odličan igrač?
  • Kruno
    253
    Ma nas domet ce biti neki japanac i to je plafon.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions