• Kristijan992
    219
    Brinu se novinari da temu drže na radnoj temperaturi, gol hr piše da se okrećemo "jednom od najvećih talenata hrv nogometa", a index spominje da Marco Pašalić želi u Dinamo (očito se čita zona) hahahhaahh
  • Zagi
    5.9k
    Frigan od odlaske iz rijeke jako lose izgledaCrni86

    Može biti, ne pratim belgijsku ligu. Ali u Rijeci je bio prije godinu dana, nije zaboravio niti trčati niti pritiskati obranu.
    Kontekst igre Westerlooa je tu jako bitan. Ako se od njega traži skupljanje dugih lopti jer su kao loša momčad konstantno u niskom bloku, normalno da će izgledati loše.

    A koliko košta , nemam pojma niti mi se ulazi u cjenkanje.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Samo da nije Frigan, to je malo bolja razina Ivanovića koja nam ne treba. Je li on prva opcija za špicu? Nije i ne smije biti. Je li on opcija za desno krilo. Ne daj Bože.
  • Crni86
    1.6k
    gledao sam ga u mladoj repki i izgleda bas kao da je potonuo. Na kraju krajeva i on je bio one season wonder ko i soticek… U rijeci je ugl briljirao u na poziciji spice. Nisam siguran da bi nam to bio dobar pik za desno krilo. Frigan mi jedino ima smisla ako petko odlazi
  • don
    2.6k
    jesmo završili konacno sa temom Šotiček ili još raspravljamo jel realna ponuda ili ne
  • Daliban
    306
    Ne znam odakle Frigan kada se već danima piše o Šimiću. Vjerojatno je on.
  • Noel
    4.4k
    Napad Petković uz krila Pjaca Pašalić i uz vezu Baturina Mišić Sučić je vjerojatno napadački uz bok onoj postavi Petković Olmo Oršić Ademi Moro..
  • Zagi
    5.9k
    Par golova ga podigne, nikakav problem.
    Slažem se da je bolji kao napadač makar je i desno bolji od Špike.
    Niska ljestvica zasigurno ali ona koju trenutno imamo.
  • Orc123
    6.1k
    Full mi drago da Soticek i Beljo su propali ali mi full nije drago da je 2.7. a mi trosimo vrijeme u vecini slucajeva na HNL igrace i jos k tome na igrace koji cak nisu ni realni a vapimo za pojacanjima.

    Zivo me zanima dal uopce ne pratimo nikoga vani i dal smo se stvarno okrenuli samo hnl rjesenjima i propalim povratnicim.

    Iskreno, stvarno ne zelim siriti negativu i stvarno nisam nestrpljiv u zadnje vrijeme ali ja sam ocekivao do odlaska u Austriju, na najbitniji dio priprema, da cemo imati definiranu veliku vecinu kadra....da ce biti 3/4 posla obavljeno a da cemo kasnije ovisno o plasmanu zaavrsitinposao za ovaj peijelazni rok. Sad cemo opet izgubiti tjedan ili dva na puka pregovaranja oko Pasalica a svi smo svijesni da od toga nece biti nista i Pasalica se tu najmanje pita.

    U ovom trenu cak jos ni Pjaca, ni Torento nisu skroz rijeseni tako da ne bi zelio da opet se ponovi proslo ljeto kad smo cekali, pregovarali i onda panicno kupovali na kraju. Velika vecina igraca em je dosla prekasno, em nije prosla pripreme. I sad se opet podcjenjuju te pripreme a one su temelj uspjesne sezone!

    Ljudi mi smo bili kvalitativno jako losi prosle sezone, a ove smo se do sad samo oslabili odlascima Vidovica, Kaneka, Bulata....opet me malo zivcira da trosimo vrijeme na puste potencijale a toga imamo i na izvoz. Treba nam kvaliteta koju nismo imali prosle godine, i sirina da ne bi se opet ponovila prosla sezona gdje smo realno vise sretno nego zasluzeno odnjeli naslov.
  • Laugreano
    1.8k
    Ja bi krenuo all in na Pasalica. Mislim da nam bas treba takav tip krila. Uz to je i nas. Mogao bi biti i standardni u repki jer nema neku konkurenciju, pa mu je potencijalni rast cijene veliki. Osim ako zalizani ne izmisli nekog zadnjeg veznog ili stopera na krilu.
  • Bosskovitz
    8.7k


    Kužim, al bit će i drugih igrača, nije mali nezamjenjivi talent. onaj četiri godine mlađi Španjolac dominira na Euru, ovaj nije toliko dominantan ni u HNL-u.

    Ne kažem da od njega ništa, ali dugoročno je za hrvatski nogomet bolje da takvi igrači ostaju u Hrvatskoj i razvijaju se te donose strane milijune u Hrvatsku umjesto u Švicarsku.
  • Dudu9
    597
    sve što si napisao je istina današnjim danom kad su već počele pripreme, slabiji smo za 3 igrača, a pojačali se nismo ni sa 1 igračem, Španjolac ako i dođe nisam siguran da je i pojačanje i prvi stoper, svi znamo kako smo prošle sezone izgledali i ne želimo gledati to i ove sezone a imamo priliku i ulazak u LP a slabo se pripremamo za to
  • Omake
    145
    Lokomotiva je sigurno u kurcu i Šotiček je možda i zadnji više milijunski transfer koji će napraviti. Maric i Bubanja besplatno otišli iz kluba. Kao i Bartolec i Kalaica
  • austrijanac
    3k
    Ne znam odakle Frigan kada se već danima piše o Šimiću. Vjerojatno je on.Daliban

    Mierez, Frigan i Šimić su teme šaputanja.

    Još od nabrojanog, Frigan nije tako loše.

    No sve uzet s dozom rezerve.
  • Patak
    2.6k
    Priča sa Šotičekom je trebala završiti prije 10 godina kad je neki skaut Dinama trebao otići u Jastrebarsko pogledati neku ligu zagića i potražiti njegovog tatu na tribinama prije nego to napravi skaut Lokomotive. Pa svaki roditelj tam na tribinama sanja ovaj razgovor, samo treba doći na vrijeme.

    Skaut Dinama: "Dijete Vam je talentirano, pozvali bi ga u Dinamo, igrat će za natjecatelje i imat najbolje uvjete za razvoj". Tata:"Kad je trening?".

    A Lokomotiva će izbacivati svake godine dvojicu trojicu igrača kvalitete Stojkovića/Kačavende/Krivaka/Šotičeka, tek su krenuli a ne da su u krizi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions