• Ludovic IX
    6.1k
    Koliko pasalic ono nije utakmica zaredom nit zabio niti asistirao u drugom dijelu sezone. Dq se to kid nas desi, već bi bio slan u toplo i vlazno mjesto..

    Jedino ako bi rijeka pristala na milju odmah i 100k po njegovom golu i 100k po asistu ove sezone plus 300k ako da gol ili asistira u pobjedi u LP. Može zaradit i više od 5 milja ako ovaj nam donese 2-3 pobjeda u lp i jedno 20 golova i 20 asista u hnlu..

    Dat i 10% od sljedeće prodaje.

    Pa ako vjeruje u njega....
  • ShanKu
    454
    Ima kaj pozitive danas oko Dinama i transfera, neki rezime..? Do sad samo odlasci i odbijanci. Osim trečeg golmana Ivan Filipović :grimace:
  • Lynx17
    3k
    Ja jos nemogu vjerovati da nismo TADA doveli Pasalica. Po meni je to bas bilo taj "low risk, high reward" transfer. Ili cak "no risk" kada sve uzmes u obzir (bezplatan i sve to).

    I nije to nikakav "general poslije bitke", jer sam (i znam da nisam jedini) o tome puna puta spomenuo PRIJE nego sto je potpisao za Rijeku.
  • Krulek
    252
    U čemu je problem da jedan Dinamo sa sigurnom EL i vrlo mogućom LP odbijaju jedan za drugim mladi, neafirmirani igrači iz HNL-a, a sasvim dobri igrači poput Bulata pa i Jelenića se prodaju u bescjenje da o neuvjetovanoj posudbi Čavline i ne govorim. Da li SD ne radi dobro ili je ograničen upravom i mogućim nedostatkom novca, ništa mi nije jasno, ali još traje dogovor o Pjaci, nema nikakve veće akvizicije u jednom prvaku pred vratima LP. Nestvarno, ali nadam se što bržim i većim pojačanjima.
  • Paggini
    10.9k


    Svaka čast, napokon prava pitanja!!! Zašto svi šute, a prijelazni rok traje vec 3 jebena dana???
  • Nogo
    1.8k
    Čini se da Vrbančić ostaje i da su odbijene sve posudbe.
  • dzg717
    962
    Rekao je Sergej, radi se u tišini. Pustite da rade svoje pa cemo suditi kroz koji dan,tjedan..
  • Svi na Sjever
    2k
    Da mi Dinamo kao talentu ponudi u startu sigurnih 200k , vrlo moguć bonus 160k i mogućnost igranja za Dinamo,poljubio bih Mariću noge.
  • Crni86
    1.6k
    Vidim da se pise da rijeka ne razmislja o prodaji pasalica nama, sta nije bila neka info da su malo u problemima po pitanju novca? Nisu li zato natezali pasalica prije koji dan radi one ponude?

    Jedino za pasalica ce i moc dobit neki iznos, a ako ce igrac inzistirat na nama ne vidim druge opcije nego da nam ga onda i prodaju.
  • Haza
    1.5k
    Menadžer Šotičeka je na papiru Vuksan, a zapravo su iza njega kriminalci s Knežije. Neću o imenima, prepoznat će se.
    Po meni je ponuda i za Lokomotivu i za Šotičeka korektna.
    Mali mora biti lud da to odbije, ili jednostavno nije karakter za Dinamo.
    Nemojmo plakati za takvima.
    Ljudi oko njega žele instant zaradu, a problem igrača je ako se ne zna izboriti za sebe, odnosno razvoj.
    Neka mu primjer bude Pašalić koji je odbio Katar i želi u Dinamo za manju lovu.
  • vjeko1701
    6.3k
    Na stranu određen sarkazam. Po onom kaj sam ja čuo, Rijeci trebaju novci, keš. Nešto od korone ali puno više radi poslovanja Palikuće, kod njih je situacija s parama loša kaj je uostalom i razlog zašto Mišković sve više priča o prodaji. Trenutno mu više znači neka sigurna 3M, nego deal sa nama koji uključuje startno manju lovu ali uz igrače, buduće postotke..itd Dok god on vjeruje da uza njega može dobit barem 3,5 - 4M čisto, mi ga nećemo dobiti za manje od toga. (A di je još tu Bara...itd) Ako sam u krivu ili netko zna nešto više nek me ispravi/nadopuni.
  • Maximo
    333
    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/dinamo-zainteresiran-za-pasalica-evo-koliko-rijeka-trazi/

    Kaj je je? Ovih 5 milja je smiješno, a prošle godine smo ga mogli dobiti za 0
  • Crni86
    1.6k
    Neka mu primjer bude Pašalić koji je odbio Katar i želi u Dinamo za manju lovu.Haza

    Marco cekamo te!

    Dobro te citati opet kolega Haza
  • Nogo
    1.8k
    Ja ne znam šta se oteže s Pjacom?

    Najbolje dati Rukavinu besplatno kao free transfer uz neku buduću prodaju.
    Dati 2m i onih od Pjace 750k te se odreći postoka od Jankovića.

    Sutra novi dres Castore i Marko/Marco kombinacija krila!
  • Crni86
    1.6k
    za to smo si sami kriv radi neiskoristene prilike.

    Reprezentativac trece repke svijeta, 23 godine, po tm vrijedi 4 milijuna eura. Imamo asova u rukavu kako spustiti iznos (ponudit neke igrace, odrec se 50% jankvica) na nekih 2,3 milijuna eura casha. Nadam se da cemo u tome i uspijet. U Marcu vidim nesto orsicevski.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions