• Olmic
    3.1k
    @Hazadaj nam nesto :)
  • San Lorenzo
    12.7k
    Udavili ste ga dečki i sa Barom i Belinhom i 400 eura.
  • Orc123
    6k
    Zar nije dovoljno vise o Belinhu i Bari...ebe mi se za njih. Jedino i bitno je samo nas Dinamo.

    Ps. Gnezda Cerin je strasan, strasan igrac i daj Boze da ga potpisemo, kako? Nezz ali to bi nam bilo jedno od najvecih pojacanja zadnjih godina. Igracina!
  • CastAway1986
    997
    Spamali ste temu s balavcem!!
    Belinho je novi Neymar , vrijediti će 100 milijuna bla bla činjenica da nije rasturao ni u svojoj dobnoj skupini niti donio titulu ! Isto tako je činjenica da je presitan i da se skroz slabo razvija tako da možda na kraju izraste u dobrog nogometaša možda u 20 -toj bude Wolt dostavljač..Bilo kakve ucjene menadžera treba odjebat u startu!!
    Ako se pregovara s kosonjom možda je u pitanju Pašalic možda slovenac Elšnik..
    Dalje Gnezda bi bio kapitalac tko tvrdi suprotno nek mjenja dioptrtiju!
  • Jaro
    6.1k
    Problem u dotičnom slučaju je ta da, ako traju neki pregovori, onda se za vrijeme istih ne izlazi u medije i vrijeđa po klubu. Pogotovo kad si se nekidan čuo sa sportskim direktorom kluba i nisi mu o tome ništa rekao. U Dinamu se pregovori ne vode na ovaj način i to nije partnerski način suradnje.

    To je neiskreno, kalkulantski i jasno ukazuje da si ti odluku donio još odavno. Pogotovo ako u siječnju 2024. godine izjaviš:

    "Belinho će biti u Dinamu dok ljudi iz kluba neće uvjetovati potpisivanje ugovora! Dakle, ako Belinho ode iz Maksimira, oni će biti ti koji će ga potjerati"

    I u ovom slučaju nema nikakve veze jel ponuda 40, 400 ili 4000 eura.
    Pop corn

    @Daliban @Captain America i ostali koji ne znaju/ne zele citati i argumentirano raspravljati...
  • Box
    28
    Ako sam dobro shvatio. Stipendiski ugovor se može potpisati od 10-24k € godišnje koji može trajati do 24.g. ali sa 16g. već može potpisati profi ugovor. mali za pola godina puni 16. Možda zalizani radi pritisak unaprijed.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Još uvijek se ocu mogu prezentirati planovi za malog i reci da mu dinamo pruža daleko najbolju priliku za uspjeh i eventualne velike novce ali da je sve na malom. A ako mu je lova najbitnija sad dok mu sin ima 14 ili 15 godina , onda mu i ne želi najbolje.vec ono što je njemu , ocu najbitnije sada.

    Uvijek mogu otkantati baru
  • CastAway1986
    997
    ja danas čitam neke komentare za Drkušić gdje se javlja neki Slovenac koji kao poznaje njegovu obitelj i viče da su navijači Dinama..Ali da on je izjavio da u Srbiji može samo igrati za zvezdu
  • Nino Bule
    12.1k
    "Andy Bara za 24sata: Belinha nikad ne bih vodio u Hajduk. Ne bi bilo korektno prema Dinamu"

    Dakle mali je 100% odjebo tu opciju, ovaj zalizani cigan bi ga odveo dole ko i judu brekala milijun posto
  • Blueshadow86
    1.3k
    Al ga šiljite s Barom, klincem od 14 godina...ne pamtim kad sam na ovoj temi preskočio čitati toliko komentara.
  • Paggini
    10.8k
    Hahahah ovaj narativ o "dosta o belinhu smorili ste", a sutra cemo natuci 15 stranica o dolasku nekog rumunja iz boaviste hahaha
  • Ludovic IX
    6.1k
    I ovo što mu stari nij3 zaposlen, protiv fifinih pravila je ako dobro razumijem. Stari mora imati posao da njegov boravak kao maloljetniku u hrvatskoj bude legalan.
  • rioda
    3.5k
    Prvo je u medije pustio "glasinu" da mali ide u Hajduk, da bi je sad mogao demantirati :lol: Fascinira me kako komentira uživo transfere svojih igrača po medijima, to je van svake poslovne prakse, ali očito je to svima normalno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions