• NKDZ86
    566
    pozdrav Bruno, jel ostajes ili kaj?
  • Crni86
    1.6k
    nogomet biznismodri7

    Nogomet je emocija, dinamo je emocija. Dinamo u ocima svojih navijaca ima mnogo vece vrijednosti i simboliku. Klub su kao biznis gledali bivsi ljudi u klubu…..
  • modri7
    8
    ovisi šta se bude nudilo :strong:
  • Daliban
    280
    Poanta je vrlo jednostavna i jasna, ne privlacis igraca novcem nego projektom, ne razumijem kako mozes uopce poricati jednostavnu cinjenicu.Nino Bule

    Pa ne poričem da Dinamo mladim igračima nudi afirmaciju. Poričem da se na konto toga možemo ciganiti oko stipendijskih ugovora kao da upravljamo mnogo umreženijom globalnom grupacijom sa direktnom linijom prema svim nogometnim razinama i neusporedivo većim pristupom elitnom talentu. Jednostavno ne nudimo cijeli taj paket i ne posjedujemo njegove privilegije pa trebamo kompenzirati na druge načine.
  • nemapredaje
    2.3k


    Imali smo Dinamo kao biznis godinama pa si vidio na kaj je to ličilo
  • modri7
    8
    svakako da je emocija. To što je nogomet emocija ne znači da treba ići glavom kroz zid nego treba prihvatiti stvarnost. Da je nogomet čista emocija, danas u Saudijskoj Arabiji nitko ne bi igrao.
    Nisam za to da se gaze principi (recimo sad Brekala nikako ne bih primio u klub nakon onog transfera u Hajduk) ali se surađivati mora u korist kluba. Je li s druge strane Bara, Mišković ili netko peti, to je manje važno.
  • nemapredaje
    2.3k


    Sipendijski ugovor je upravo to što mu ime govori - stipendijski.

    A ne ugovor kojim si riješavaš egzistenciju.
  • emilperska
    4.4k
    Od tih 1,5 milijuna eura Pjaca ima pravo na polovicu iznosa, što značilo da Rijeka ima pravo na 750 tisuća, a da bi se Dinamo mogao onda dogovoriti s Pjacom oko ostalih 750 tisuća. No, to je tako u računici 'za stolom', na papiru Dinamo mora, da bi aktivirao klauzulu, Rijeci platiti 1,5 milijuna, jer samo u tom slučaju Rijeci su vezane ruke oko Pjacine sudbine. Sad Dinamo i Rijeka, a Mišković je poslovično tvrd pregovarač, pokušava pronaći model po kojem ne bi platio svih 1,5 milijuna ili kako bi taj iznos što više vremenski razvukao. Transfer, kaže više izvora, nije upitan, Pjaca će igrati za Dinamo, ali treba riješiti te detalje, knjigovodstveno i bankovno.
    Da li netko moze pojasnit sto je novinar htio reci jer ne razumijem..
    Dakle mi nevezano sto se Pjaca "odrekao" svoje polovice, moramo Rijeci uplatit sve, a onda ce Rijeka s Pjacinom polovicom sta?

    Knjigovodstvo mi je jedan od poslova, ali ne vidim sto je htio pisac ovdje htio rec, zasto bi to "racunovodstveno" zapelo i zasto bi Misko opce mogao ista zajebavat..
  • Ali
    2k


    Nogomet je emocija,

    To vrijedi za kvartovski turnir, pa emocije biraju oces igrati za svoj haustor ili za gajbu zuje od birtije na cosku.

    Navijačima je emocija, ali upravi kluba to mora biti posao !
    Nema mjesta emocijama, osvetama, inatima ili frendovima ili cesto vidjeno e djeci od frendova...

    Ponavljam tak moze funkcionirat ekipa za mali nogomet u kvartu, ako zelis voditi klub koji treba svake godine u europu da bi ostvario rezultat i da budes konkurentan, onda samo rad, scouti, kvaliteta hladna glava. Naravn analiticnost i struka.

    Emocije su za tribinu
  • vjeko1701
    6.2k
    Jako bitno jer uspoređuješ sustav koji se uspostavlja preko 15 godina poduprijet od strane jedne od većih internacionalnih korporacija sa prvih 6 mjeseci novog sustava u Dinamu.

    Pa u 3pm, nejde sve odmah. Ponekad dobar potez može biti napravljen u loše vrijeme pa ispadne katastrofalan.

    Trebat će vremena da se sve posloži. Bit će grešaka ali pa u pi*čku materinu više. Pa tu se ljudi sprdaju s splićanima. Kao "nismo isti". Svakim postom ova tema pokazuje suprotno.

    Ako nismo isti, ako smo Dinamo, di je onda hrabrost, di je trunka strpljenja. Kažem, ja ne štujem imena niti ideje, praktična sam osoba...treba propitkivati, treba kritizirati...al kad vidim da se diže panika na svaku škrabotinu Lesinara, kad vidim da se na riječ vjeruje Andyu Bari...i ne samo vjeruje već naškraba 50 stranica nakon svakog njegovom plaćenog istupa....mah

    Jel su ovi ljudi koji su uspjeli gotovo nemoguće samim ulaskom u klub, koji imaju ipak neki je*eni CV zaslužili da se barem pričeka neka provjerena informacija prije nego se iskmeči tona go*na?
  • Captain America
    15.2k
    Raspitao sam se kako Osijek plaća klince Belinhove dobi.

    Osijek daje prosječnim klincima te dobi koji žive u Slavoniji 300€+troškove prijevoza. Sad procijenite je li 400€ malo, puno ili primjereno.
  • vjeko1701
    6.2k
    I daj ti isto smiri doživljaj oko Petkovića. Jasan je tvoj stav, dosadan si ko kuga već s njim. Koji je ovo put?
  • Daliban
    280
    Jako bitno jer uspoređuješ sustav koji se uspostavlja preko 15 godina poduprijet od strane jedne od većih internacionalnih korporacija sa prvih 6 mjeseci novog sustava u Dinamu.vjeko1701

    Pa ne uspoređujem ja, ja govorim da sa strateške strane nikakve usporedbe nema i da slijedom toga mi u pregovorima ne možemo računati na privilegije takvih grupacija.
  • vjeko1701
    6.2k
    Priloži mi jedan jedini dokaz da je priča o 400€ istinita, usput naravno ignoriraj ponudu da se obitelji preuzme plaćanje stana od 1700€...
  • Crni86
    1.6k
    Navijačima je emocija, ali upravi kluba to mora biti posao !Ali

    Svakako, ali isto moraju braniti ideale i vrijendosti kluba koje zastupaju. Uprava mora raditi u najboljem interesu kluba, ali isto tako nesmije izdati neke principe i vrijednosti koje dinamo cine dinamom. I to moraju to vrlo jasno vidjeti, a ne gledati klub kao bankomat.

    Dobro je reko kolega, ne znaci da mi moramo prestat poslovat s Barom radi ovog ( ni necemo). Mi navijaci ga mozemo i moramo hejtat ali ljudi u klubu moraju ostati na profesionalnoj razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions