• MarK
    330
    Sve i da se malog potpiše npr. na 2 tisuće mjesečno kroz 3 godine tko garantira da klinjo i Shrek neće odlepršati kad napuni 18? Bilo je x takvih slučajeva do sad. Osobno sam za to da se klub postavi kao i prema ostalima pa hoćeš nećeš.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Baturina je iz hajduka presao u Split. Vjerojatno jer mu je Split dao 10K€ mjesecno.Gluposti. Lupate neke informacije kao da vam je mozak prokuhao na ovoj vrucini.
  • Daliban
    277
    Jednom kad potpiše ipak imaš više moći nego prije.
  • rioda
    3.5k
    Znači da sportski direktor i dotični menadžer i dalje surađuju. Koji je komentar onda na to?sebenico

    Pa nije Belinho jedini "njegov" igrač u Dinamu.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ako je struka sigurna u ekstra talent onda ne bi trebalo biti problema izaći iz gabarita, ovako ili onako. Tržište ja takvo kakvo jest i neće Dinamo ispraviti krive Drine. Da li se ovdje priča o stipendijskom ugovoru ili budućem profesionalnom?
    By the way, koliko su plaćeni najbolji juniori u Kustošiji? To bi bio zanimljiv podatak.
  • Nino Bule
    12.1k
    Da li se ovdje priča o stipendijskom ugovoru ili budićem profesionalnom?The Undertaker

    Stipendijskom, dakle vrlo malo bi dobili s obzirom na odnos s barom, odgodili bi jedino odluku za 3 godine ali s navrsenih 18 mali bi mogao di hoce bez da dinamo ima neke koristi
  • Captain America
    15.2k
    Ne moze zato sto imas normalne agente koji znaju da mogu privuci dobre igrace i isto tako znaju da je u Dinamu kvaliteta najveca.BBB Mataa998

    Gvardiol je Šišićev klijent i dobio je postotak od transfera.

    Jel ti stvarno mislis da ne postoji nijedan talentiran igrac osim Belinha?BBB Mataa998

    Takav talent može završiti u Dinamu, ako nije iz Hrvatske, samo ako ga manager tu dovede.

    Pa ti stvarno mislis da Baturina ne bi dosao u Dinamo i bez trecine transfera ili Gvardiol na slicnu semu?DiddyGuela

    Okej, došli su/ostali isključivo zbog mogućnosti razvoja. Onda nek se Baturina odrekne svog djela kolača jer mu je osiguran razvoj.

    Olmo je došao u transferu, gdje je bila dogovorena ta plaća.Paggini

    Olmo je došao kao slobodan igrač, a ne u transferu.
    jel mislis da RB Salzburg/Leipzig ili Ajax kao slični razvojni klubovi imaju ugovore s igračima gdje dobivaju 30 posto od transfera?

    Plaće kadeta možda jesu više, ali su više u odnosu na sve plaće
    Paggini

    Odgovorio si sam sebi zašto ne daju 30% transfera klubu.

    To spominjem jer su oba narativa slična - vrijedi se naguziti, prodati dostojanstvo, vrijednosti i sve što naš klub čini GradjanskimPaggini

    Ja sam navijač Dinama, a ne kluba koji je ugašen :wink:
  • Daliban
    277
    Ali bi vrlo malo i izgubili. To je 72k preko 3 godine za jednog od najboljih talenata u klubu. Kroz te tri godine se stigne razviti odnos sa Belinhom i njegovim ocem, ipak Bara ne donosi finalnu odluku. Ujedno bi obitelj bila u stanju slobodnije donijeti odluku u budućnosti jer ne bi doslovno financijski ovisila o Bari.
  • keppi
    133
    Nažalost, mišljenja sam da je bolje da Belinho sada i ode.
    Zašto....pa ovdje se, koliko ja kužim govori o stipendijskom ugovoru. Šta će biti kada se bude razgovaralo o onom profesionalnom...šta mislite koliko će Bara tražiti za sebe i obitelj.
    Po meni, sigurno ne ispod 30% od budućeg transfera. Ako ikada dođe do takvih razgovora, predviđam da će biti dosta mučni kako za Zajeca i Marića tako i za čitav navijački puk Dinama.
  • nemapredaje
    2.3k
    Meni je nevjerojatno da ljudi brane Baru i priču da se klincima treba davati masna lova i s time ih privući.

    Pa oni bi skoro trebali plaćati da dobiju priliku u Dinamu, a ne obratno. Treba se raditi na tome da im bude jasno da im je Dinamo najbolja prilika za napraviti ozbiljnu karijeru. Na prste ruke se mogu nabrojati reprezentativci koji su do iste došli kroz hrvatski nogomet, a nisu bili u Dinamu.

    Ljudi shvatite više da je Dinamo bitniji i od Gvardiola i Olma i Kovačića, a kamoli od Belinha i sličnih.

    Tko kog iz Dinama želi izvlačiti lovu nek odjebe. Mnoge vrhunske talente smo propustili i nismo propali
  • sebenico
    56


    Ti principi uravnilovke su već viđeni i nije funkcioniralo. Neće ni sada s ovim u Dinamu.
  • Nino Bule
    12.1k


    Nemamo pojma kolika je cifra koja bi zadovoljila baru, to je prvo, drugo razbijat hijerarhiju i platezne razrede samo da bi odgodili odluku na 3 godine di ovaj cijelu obitelj uzdrzava sto znaci da su sanse da otac i mali za 3 god odjebu baru blizu 0, il ce ga sad odjebat ili nikad, sto znaci da mu bara vodi karijeru i donosi odluke
  • Jurki
    9.7k
    ti znas da je uravnilovka? Znas kolko placamo klincima godisnje?
    Ili se drzis ko pijan plota onoga kaj Bara veli za novine?

    Edit: nas je godisnji budzet takav kakav je.. kad bumo imali godisnje 100 milja budget.. tad treba dici i takve naknade.
    Nismo Bayern ili City koji moze ulupati u omladinski pogon 15-20 milja eura godisnje i dati nekom klincu 200 tisuca godisnje.
  • Nogo
    1.8k
    https://www.24sata.hr/sport

    Krenula je mašinerija po novinama.
    Ovoj lopuži treba zatvoriti vrata Maksimira za sva vremena!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions