• Jurki
    9.7k
    Ljudi cemu sekiracija?
    Bara treba vise Dinamo, nego Dinamo treba Baru.
    Samo Dinamo moze u Hrvatskoj raditi top transfere.. pa i na podrucju kompletne jugoistocne Europe.
    Da je to tak jednostavno otisel bi on v Bosnu i tam prek neke Tuzle okretal milijune v onoj poluamaterskoj ligi.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Znači, Belinho je Barina ROBA? Ok, sve jasno.
  • Daliban
    275
    Ti kao da navijaš za FC Niagara Sports ili si to ti Andy? Ili Danny?Šteco

    Navijam za Dinamo i ne želim da nam najbolji talenti odlaze jer šparamo na ugovorima za klince.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Ne moze zato sto imas normalne agente koji znaju da mogu privuci dobre igrace i isto tako znaju da je u Dinamu kvaliteta najveca. Tu gdje vlada uzajamno postovanje obje strane su na dobitku. Ovo sto radi Bara je samo za njegov dzep. Jel ti stvarno mislis da ne postoji nijedan talentiran igrac osim Belinha? Ako postoji zasto njihovi agenti nisu svaki dan u novinama i ne pljuju po klubu?
  • DiddyGuela
    1.3k


    Kako ti ne mozes shvatit neke stvari? Pa ti stvarno mislis da Baturina ne bi dosao u Dinamo i bez trecine transfera ili Gvardiol na slicnu semu?

    Pa upravo zato sto je Bara djelovao kao protocni bojler ljudima u bivsoj upravi su takvi poslovi i sklapani. Kuzis... napusi,preuvelicaj,preplati pa kasnije djelimo rikverce. Ti,ja i moj brat.

    Pa onda kada nemamo prebijene kinte u kasi nakon rekordnih transfera se svi cudimo ko luda na muda.
  • Šteco
    596
    Navijam za Dinamo i ne želim da nam najbolji talenti odlaze jer se šparamo na ugovorima za klince.Daliban

    Želiš li da tvoj klub bude žrtva ucjene i lihvarenja? Od osobe koja u zadnjih godinu dana samo čeka priliku da udari na tvoj klub u medijima? Pregovara uvjete preko medija? Meni takvi ne trebaju blizu kluba i nek se nose u tpm skup sa svojim talentima gdje god hoće. Eto toliko.
  • Paggini
    10.8k
    Olmo je dobio 250K godišnje. Baturini se duguje trećina transfera. Haza je spominjao i ozbiljan postotak kod Gvardiolovog transfera.Captain America

    Olmo je došao u transferu, gdje je bila dogovorena ta plaća. Beli je ovdje već godinama i prolazi školu kao i svi klinci.

    Baturina je lihvarenje, koje Dinamo ne bi trebao prihvacati u buducnosti.

    Dodatno pitanje, kad vec pricas "to se tako radi u ozbiljnim klubovima" - jel mislis da RB Salzburg/Leipzig ili Ajax kao slični razvojni klubovi imaju ugovore s igračima gdje dobivaju 30 posto od transfera?

    Plaće kadeta možda jesu više, ali su više u odnosu na sve plaće, sumnjam da oni kadetima daju 10000 eura mjesečno, a drugima 400. Karikiram, ali sumnjam da je tolika razlika u ugovorima.

    Dodatno cu napisati - isti ljudi, čini mi se, su bili za dolazak onog zvezdaša Drkušića i sad apeliraju da se udovolji Bari.

    To spominjem jer su oba narativa slična - vrijedi se naguziti, prodati dostojanstvo, vrijednosti i sve što naš klub čini Gradjanskim, samo da bi se dobilo nekog MOŽDA dobrog slovenca i da bi se dobilo MOŽDA dobrog igrača za tri, cetiri godine?

    Ljudi dragi, Dinamo je veći od Bare i to Bara treba shvatiti. Naša akademija, naš klub, naši stručnjaci nisu njegova privatna igračka koju će on iskoristiti da maksimizira svoj profit na tim klincima.

    On može nama donositi igrače, mi ih možemo razvijati u KOMPROMISU koji odgovara i Bari i nama.

    Taj kompromis nije da mu dajemo 30 posto, place klincima koje on želi. Taj kompromis je da mi razvijamo i brinemo o njegovim igračima, ovisno o talentu ulazemo i vise vremena u njih i da mu damo maksimalno 10 posto na transfer plus place i ugovore više kako se budu kretali po godištima

    Sve ostalo je lihvarenje. Neka ga nosi dolje, neka ga oni divljaci odgajaju i razvijaju, pa će dobiti klinca koji banči po Kauriju, tarupira kutije cigareta i jedini reflektor koji vidi je kad naruči boce svojim kurvicama.

    Pa nek se onda javi Dinamu.
  • Daliban
    275
    Ako Bara stvarno želi rat sa dinamom, klub taj rat mora dobiti. Koja god cijena bila.Zagi

    Ratovi se ne dobivaju principima nego mišićima.
  • sebenico
    56
    U neslužbenoj reakciji kluba na Barin intervju je navedeno ''Prije nekoliko dana je i Marko Marić bio u kontaktu s Andyjem Barom po drugom pitanju''. Znači da sportski direktor i dotični menadžer i dalje surađuju. Koji je komentar onda na to?
  • Daliban
    275
    Želiš li da tvoj klub bude žrtva ucjene i lihvarenja? Od osobe koja u zadnjih godinu dana samo čeka priliku da udari na tvoj klub u medijima? Pregovara uvjete preko medija? Meni takvi ne trebaju blizu kluba i nek se nose u tpm skup sa svojim talentima gdje god hoće. Eto toliko.Šteco

    Ma svi ti posrednici su ista stvar. Used car salesmen. Upoznao si jednog, upoznao si sve.

    U ovom konkretnom slučaju, ako bi stari od malog potpisao 2k mjesečno, meni je to okej cifra.
  • Daliban
    275
    U neslužbenoj reakciji kluba na Barin intervju je navedeno ''Prije nekoliko dana je i Marko Marić bio u kontaktu s Andyjem Barom po drugom pitanju''. Znači da sportski direktor i dotični menadžer i dalje surađuju. Koji je komentar onda na to?sebenico

    Ratno primirje dok rade na drugom poslu.
  • dumitrumitu
    953
    Jedino bitno je što je dobro za klub. Jel klubu u interesu da talent kao Baturina igra za nas i dajemo 30% menadžerima ili nam je bolje prepustiti ga Hajduku.
  • Nino Bule
    12.1k
    Zasto bi se itko zamarao da li igraci idu u hajduk nakon sto mi odlucimo nesto, to mi je potpuno nebitna informacija koja je tu da proizvede emocionalnu reakciju jer su argumenti tanki
  • BluePhone67
    3.5k
    Jedno drugo pitanje jel klub treba zaklati cijelu kravu zbog jedne šnicle ili će provoditi svoju politiku kluba za sve isto i u korist kluba.
  • Paggini
    10.8k
    Znači da sportski direktor i dotični menadžer i dalje surađuju. Koji je komentar onda na to?sebenico

    Pa s obzirom koliko igrača ima u ergeli, neminovno je pregovarati s njim. Mi navijači smo vođeni emocijama, ali uprava je vođena racionalnošću i tako i treba biti.

    Ne želim ja da mu Marić jebe mater, to je na nama. Želim da Marić kaže "Bara, ne može 30 posto na Belinhov ugovor. Ajmo sad pričati o Marcu Pašaliću".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions