• Paggini
    10.8k
    Doći će ti top talent izvana za 400 eura mjesečno...Captain America

    Pa meni je smijesno da ti vjerujes jebenoj tvornici laži koja se zove Andy Bara prije nego upravi svoga kluba koja je po svim svojim dosadašnjim istupima i djelovanjima bila transparentna i radila na korist klubu.

    Siguran sam da se malom ponudilo više od 400 eura, spominje se i financiranje stana, šta je klub trebao više napraviti? Potpisati dijete od 15 godina koje nije napravilo NISTA na 10 000 eura mjesečno, plus 30 posto od transfera Bari?

    Pa daj se uozbilji čovječe, neće se Dinamo guzit Andyu Bari i njegovom zalizanom kurcu.
  • austrijanac
    3k
    Ako mu se nudi stan od 1700 eura i 400 eura dzeparca, onda sori.

    Dobra ponuda, kaj su trebali i auto i elektricni romobil još ponudit.
  • Noel
    4.4k
    Sad bi im ponudio sa osmijehom 200e. Čisto da se zna da s Dinamom nema zajebancije. Pa kaj ste vi ludi. Mi razgovaramo o balavcu od 14 godina. Najbolje da mu Dinamo zaposli mamu i tatu i braću i sestre. Mama može na blagajnu u fan shopu. Brat će sa Sakomanom kosit travu. A tata bu redar i po potrebi glavni skaut.. Naravno Bara zahtjeva da se i Marijan Vlak vrati u klub.
  • Šteco
    596
    Ljudi jako brzo zaboravljaju.

    "Jak je i brz, podsjeća na Drogbu ili Lukakua. Sigurno će biti zvijer od igrača - kazao nam je u uvodu Bara."

    Eto ga, opet se vratio u Without Club.

    Jebo vas ucjenjivač i lažov.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Uspoređivat Belog s bilokojim igracem je nemoguce kad njegov agent tvrdi da ce mali kroz koju godinu vrijedit 100M €. Pa mozes vjerovat svevisnjem agentu ili klubu koji tretira Belinha kao i druge talentirane klince iz akademije.

    Ako cemo o brojkama i omalovazavanju nogometa u dolini Neretve... sjeti se koliko je ta ista dolina Neretve dala Hrv. nogometu a s obzirom na broj stanovnika cak je i statisticki sansa veca da tamo neki Tadic na kraju bude veci ulov od malog Brazilca.

    Mislim da si popusio Barinu pricu od pocetka do kraja. Mali je samo jedan od talentiranih klinaca u akademiji.
  • Daliban
    274
    Ako nije sve Barin performans i ako bi Belinho potpisao za 2k, onda potpisivanjem tog ugovora dobivamo 3 godine fore da vidimo što dalje i da izgradimo dobar odnos sa malim i njegovim starim.

    Ako ne potpišemo, mali odlazi najkasnije do sljedećeg ljeta i više se ne vraća nikad.
  • Jurki
    9.7k
    Opce je nebitno ak i ode mali iz Dinama, ako to znaci da smo se toga zalizanog govnara rijesili za sva vremena.
    Ljudi pa kaj vam je?.. bar managera s kojima se moze raditi i surađivati ima kaj mravlji.
    Jebes jednog talenta ako smo se smrada rijesili.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    To stvarno ne vidis nista ili ne zelis to. Malom fali jos dosta razvoja koji u Kustosiji nikad nece dobiti. To sto je odveo tamo par igraca vidim kako nas je ostetilo da smo u svim selekcijama prvaci osim u ovoj gdje igra Belinho. Bara hoce da mu Dinamo pruzi ono sto mu samo Dinamo i moze pruziti a onda da ga on pokupi i uzme pare na transferu
  • Daliban
    274
    Ljudi jako brzo zaboravljaju.Šteco

    Hvalio je i Fayea pa sada za njega u Barcinoj drugoj ekipi ozbiljni klubovi nude desetke milijuna. Šteta što i tog malog nismo uzeli, po novinama je pisalo da je trenirao u par navrata s nama.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Na čelu mu piše lažov i seronja


    IMG-2247.jpg
  • Mihaljević
    8.7k
    Da je meni neko dao 400€/mj sa 13 godina, di bi mi kraj bio :lol:
  • BluePhone67
    3.5k
    Bara odjebi od Dinama, povedi sve svoje igrače ali i fanove sa sobom...

    #slobodadinamu
  • Zagi
    5.8k
    Ako Bara stvarno želi rat sa dinamom, klub taj rat mora dobiti. Koja god cijena bila.

    Termin "projekt kluba" izbaciti iz riječnika. Projekt je jači dinamo iz sezone u sezonu.
    Ta sintagma je ostavština bivših vremena koja je označavala projekt punjenja đepova. Raznih đepova, ponajmanje klupskih.

    Ovakve ucjene su razlog za trenutni prekid suradnje.
  • Captain America
    15.2k
    Siguran sam da se malom ponudilo više od 400 eura, spominje se i financiranje stana, šta je klub trebao više napraviti? Potpisati dijete od 15 godina koje nije napravilo NISTA na 10 000 eura mjesečno, plus 30 posto od transfera Bari?Paggini

    Olmo je dobio 250K godišnje. Baturini se duguje trećina transfera. Haza je spominjao i ozbiljan postotak kod Gvardiolovog transfera. Tako se zadržavaju, dovode i plaćaju generacijski talenti. Ove priče o nuđenju razvoja su zabava za mase kao i priče da samo par ljudi zna s kojim igračima se pregovara, a insideri sa Zone su tu podijelili sve informacije.

    Mislim da si popusio Barinu pricu od pocetka do kraja. Mali je samo jedan od talentiranih klinaca u akademiji.DiddyGuela

    Da Bara dovodi najtalentiranijeg pionira Hajduka bi ovdje bilo opće narodno veselje. Vidjeti će se kroz 2 godine ko je u pravu. Moglo bi biti pjene na ustima kod mnogih.


    Bara hoce da mu Dinamo pruzi ono sto mu samo Dinamo i moze pruziti a onda da ga on pokupi i uzme pare na transferuBBB Mataa998

    Svaki manager koji ima tako kvalitetnu robu to može napraviti. Na sportskom sektoru je da se znaju nositi s takvim likovima ili prepuste taj posao onima koji to znaju.
  • Šteco
    596
    Hvalio je i...Daliban

    Ti kao da navijaš za FC Niagara Sports ili si to ti Andy? Ili Danny?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions