• Nogo
    1.7k

    Mislim da je ipak riječ o 3,5m otkupa pa se to čak čini i relativno dobro.
    Ono za 5m je bila patka od Rangersa.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Mierez je točno tip igrača kojeg Jakir traži, on bi kod nas imao 15+ golova uvjeren sam.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Još bih nadodao posudbu Frana Topića. To je još jedan od igrača koji će biti po posudbama i nećemo ga se moći riješiti, mislim da se tu trebalo ići na raskid ugovora. Ne znam kakav ugovor ima, ali znam da ga je potpisao za vrijeme bivše garniture i siguran sam da je dosta izdašniji nego ugovori kakve danas potpisuju mladi igrači i toga se trebamo riješiti i zato mi posudba nije jasna, očekivao sam da će postati slobodan igrač. Dečko se nije nametnuo u Rudešu, što onda očekivati? Biščan ga je kod nas gurao, ne znam iz kojeg razloga, ja nisam vidio ništa posebno u njemu, možda je u meni problem.
  • criticus
    1.6k
    Mierez je točno tip igrača kojeg Jakir traži, on bi kod nas imao 15+ golova uvjeren sam.Keyser Soze

    Ako ga dovedemo nadam se da si ti u pravu, ako ga ne dovedemo sigurno sam ja :cool: .
  • blue heart 72
    1.5k
    Ima li kakvih novosti u vezi eventualnog dolaska Lovrena?
  • Blueshadow86
    1.2k
    Možeš li objasniti jel ovo samo tvoja želja, tvoj predosjećaj ili imaš informacije da se konkretno radi na dovođenju Miereza? Odnosno, budi malo konkretniji i preciziraj. :smile:
  • NORTE
    9.8k
    Ima li kakvih novosti u vezi eventualnog dolaska Lovrena?blue heart 72
    Mislim da ništa od toga i da on neće više ni zaigrat za dinamo, ali dozvoljavam da je sve moguće.
  • striko
    1.3k
    Prvo panika nema pojačanja pa kad se počme pregovarati idu nepopularna mišljenja da xy nije za dinamo. Ovaj forum je čudo. Treba ga zaštititi unesco.
  • Facke
    2.7k
    Niti jeden igrac po nekim forumasima nije za Dinamo.
    Prije nek se te veli, pa dejte neku analizu igraca napravite.
    Al ne niste ne valja...pa nek nam onda decki s nk zerjavinca igraju :strong:
  • scooniepenn
    2.2k

    Ne da mi se sada traziti, ali prilicno sam siguran da ih je netko izravno usporedio, a jos netko se referirao na razinu kvalitete krila kakve vec imamo. Da mu stanje s koljenima nije optimalno lijecnicki kod dr. Smodeka sigurno ne bi prosao. Uz bolje suigrace kakve u Dinamu ima ocekujem ga na jako visokoj razini. Mozda vise nema onu brzinu koju je imao, ali je dalekonod sporoga. Osim toga, on je i dalje tehnicki najbolje i fizicki najmocnije krilo koje je Hrvatska izbacila u zadnjih 20 godina. Neka me slobodno netko ispravi.
  • Patak
    2.6k
    Mierez ako je istina, to je loše. Imaš Kuleta isti tip igrača, a mlađi i domaći igrač.

    Za sada dolasci Pjaca, Čavlina - HNL
    Za sada odlasci: Kaneko, Vidović?, Bulat, Šutalo
  • NORTE
    9.8k
    Mierez ako je istina, to je loše. Imaš Kuleta isti tip igrača, a mlađi i domaći igrač.Patak
    Kuletu trebaju cca tri velike šanse za gol, dok je Mierez killer, govorim napamet.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Mierez je meni Lukaku za siromasne, ono na fiziku se moze izborit za hrpu toga, ali hrpu toga moze i promasit.
  • Ivanmtk
    825
    nadam se da se zajebavaš. Kuletu poštovanje do neba, ali dajte malo ozbiljnosti. U europskom Dinamu, on je prekobrojan na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions