• emilperska
    4.4k

    Tim gore, jos ce ispast da im placu budemo placali mi kao jamac platac maltene..

    Sto vise informacija tu netko objavi, to se deal cini vise sulud..
  • Ivanmtk
    828
    Moje mišljenje je da je ovo situacija koja se ne smije propustiti. Krećeš iz Play offa za LP i to kao nositelj. Imaš dva mjeseca mirnih priprema za taj dvomeč. Dvomeč koji ti nosi ulazak u LP, koja nikad u povijesti nije donosila više novaca. Rizik se mora preuzeti, nama u svakoj liniji treba pojačanje za koja se nitko neće pitati jesu li za Dinamo nego kako su došla u Dinamo. Bit ću razočaran ako ne napravimo sve da uđemo u ligu prvaka jer nam se ovakva prilika, da imamo toliko vremena do prve europske utakmice, neće možda više nikad pružiti.
  • rioda
    3.5k
    Fascinantno, sad smo mi koji smo kritički nastrojeni na besplatnu posudbu Bulata, Mamićevci iz Međugorja...Haza

    Ne znam zašto su svi "insajderi" uvredljivi kao mladenke. Majstore, nisam mislio na tebe, ti si prvi koji je napisao da je Marić Lekin bivši pomoćni trener, ali nakon toga vidim poplavu novih profila, postova i komentara po internetu u stilu "daje svom frendu kojem je bio pomoćni trener igrača besplatno na posudbu" i sl., ali ne u kritičkom tonu iz kojeg se može iščitati da je osobi stalo do kluba, nego se osjeti nepogrešivi međugorski ton.
  • vjeko1701
    6.1k
    Dobro je Haza, daj malcice smiri doživljaj. Ako imaš informacije i želiš ih pisati ok, ali ti daš neku informaciju i odmah insunuacija.

    Klasična taktika s kojom neku činjenicu uparuješ sa mišljenjem (što je najblaži naziv za ovo tvoje) i onda naravno ako činjenica ispadne istinita, automatski validiraš svoje mišljenje kao istinito. Jednostavna taktika, jako učinkovita.

    Nisam netko tko radi zlatne idole ili zagriženo brani ličnosti ili imena ali ovako sagledavajući tvoje upise definitivno mirišu na više od čiste dobronamjenosti.

    Ne kažem da si mamićevac, ne kažem da si tu da bi gurao svoje ili tuđe interese...ali kao netko tko u javnost izlazi sa određenim infromacijama, valjda bi ti trebalo biti jasno da imaš veću odgovornost na sebi od prosječnog forumaša i da ovu metodu činjenica+mišljenje drugi zlonamjerni ljudi mogu iskoristiti protiv kluba.

    PS: Ti kaj znači pojam "stodra"?
  • Nogo
    1.7k
    Meni je najviše suludo kod Bulata to da je pred malo produžio ugovor do 2028.da bi par mjeseci poslije išao na posudbu u Standard koji ima mogući otkup za 3m.
    Nelogičnost do nelogičnosti.
  • Mihaljević
    8.7k
    250089688.png
    Vanja Drkušić
    Drkušić top igralec, igrač koji je odma za prvih 11 Dinama, mislim da bi nastavio niz boraca na toj poziciji desnog stopera Dilaver, Rasmus...

    GettyImages-1800201856-1140x760.jpg
    Stephano Carrillo
    Dečko za mlađe kategorije trpa kao na traci, i ovo bi bio top transfer, a uostalom kako ćeš dobit nove Eduarde, Sammire, Olme ako ne kupuješ ovakve igrače, a ovaj je još besplatan.

    GQ8vJa3WUAE6JnS.jpg:large
    Adam Gnezda Čerin
    Odlična igračina, ako se neka normalna odšteta dogovori top posao. On i Sučić bi bili top duo, a pogotovo jer Mišketu dosta stagnira forma.

    Puštanje Bulata zbog nekog kumskog odnosa je teža debilana, 3-4M€ je realna cijena prodaj i šuti. A ovi igrači poput Torrentea, Milanovića, Galešića, Pjace, Mitrovića odbijam pomisliti da ćemo sa tim igračima napadat ligu prvaka.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Zanimljivo je kako smo svi zazivali konstruktivne forumaše. Onda se pojavio @Haza, koji ima očito dobro informacije (ne ulazim u forumska pravila i dokle se smije ići s tim), načitan je i ne podilazi narativima. Nakon toga se cijeli forum uzjebe.

    Htjeli bi demokraciju, ali samo ako nama paše? Htjeli bi savjet i kritiku? Ali samo ako nam ona prija i ako ide uz dlaku sa "službenim istinama".

    Do prije koji dan je smjer bio "ajmo se ne obraćati osobno na javnom forumu", a sada je, nakon pet šest proteklih upisa spomenutog gospodina, kolosjek došao na "zapalio se internet u Međugorju".

    Nemojmo biti licemjerni. Ovdje je prošle godine bio popriličan kaos, kada je uprava kluba, predvođena V. Peras, kasnila sa pojačanjima. Kreirao se narativ da su Šimiću ruke svezane, da mu netko nešto brani, da bi vidjeli pravu njegovu snagu da iza sebe ima čestitu i sposobnu upravu.

    Godina je prošla, ljudi opet zazivaju iste stvari i detektiraju iste probleme (osobno se ne opterećujem s tim toliko), pa sad ispada da se takve kritike ne smiju upućivati i da je to zločesto.

    Ako radimo za dobrobit našeg Dinama, valjda je dobronamjerna kritika "priki lik"?

    Kako je netko maloprije napisao, ništa me ne zanima, moja jedina struja je Dinamo!
  • Peškaman
    2.9k
    Sve je ovo u sferi nagađanja,zašto su svi kritični?
    Zato što smo još uvijek pod utiskom prošlog prijelaznog roka,jako jednostavno.
    Nitko ništa ne piše zlonamjerno,svima je isti interes,jak Dinamo koji napada ligu prvaka.
    Vidim da dosta ljudi misli da je netko protiv prodaje/posudbe Bulata,nije,ali ako ćeš ga već prodavat/posuđivat očekuješ da ćeš u startu naplatiti tu posudbu kao što smo mi platili posudbu Kaneka,400k E u startu uz fiksnu cijenu za otkup te ćeš te novce proslijedit nekom pojačanju, kao što bi bio Gnezda Čerin.
  • Chempers
    22

    Svakom realnom je jasno da uz ovakav način poslovanja kluba možemo samo sa sjetom gledati utakmice od prije 5 godina i da je naša nova realnost borba s hnl boranijom.

    Ostaje nada da će nakon završetka analiza financija netko smoci hrabrosti i odgovornosti i napraviti nešto a ne se skrivati iza standardnih floskula i famoznog smanjenja proračuna.

    Najbolje da imamo hnl momčad od 10 mil eura i tad nećemo ništa riskirati i sve 5. Ako prođemo neko pretkolo svake prijestupne ala Maribor super.
  • GOAT
    152
    Najbolje da Bulatu preuzmemo i plaću, jel i to predlažeš?Haza

    Po ovome oni preuzimaju placu, dakle decko ide na sasvim normalnu posudbu, ali ne dobijamo zalog od 100k eura i oko toga je nastala tolika drama? (primjer Joselu kojeg je puno bogatiji klub poput Reala platio samo 500k za godinu dana posudbe.. koliko mi onda ocekujemo iz Belgije?) Ili "ne znamo kakav ce se vratiti" znaci sto? Ukinuti posudbe i ostaviti ih na klupi jer tu nema rizika truba igrac ce takav i ostat.

    Pregledavao sam par puta po temi i nisam naisao na informacije o financijama posudbe, ali mozda i grijesim.. samo necemo se vrijedati ako netko od kolega krivo shvati bas taj dio i na kraju svako ima svoje misljenje i demokraciju smo htjeli ali mi nema smisla pljuvati po covjeku punih 24 sata dok se ne sagleda sira slika a to cemo vidjeti na kraju transfer roka.
  • CastAway1986
    987
    Sviđao se drugima ili ne Haza je u kratko vrijeme postao najpouzdaniji insajder ovdje
  • sport
    2.5k
    Zašto lažeš da Bulat ide besplatno kad znaš da to nije istina.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    imaš li ti druge insajderske informacije? Posudba s opcijom otkupa u Standard Liege je što drugo nego poklon? Iznijeli su kolege neke informacije koje jasno pokazuju u kakvoj su oni "gabuli". Doći će tamo, pitanje je koliko će stvarno igrati, pitanje je koliko će Leko izdržati i na kraju sezone ga neće moći otkupiti i vraća se natrag kod nas s manjom vrijednosti ako neće nešto posebno odigrati. Nama bi u ovom trenutku itekako dobro došlo tih 3.5 - 4 mil. Isto je kolega naveo, nekakav dojam je bio da se budžet napuni prodajom Bulata, možda Perkovića i viškova, ali ovakvim raspletom događaja jasno je da ćemo transferom Baturine morati pokrivati proračun te da je njegov transfer neminovnost, pogotovo u slučaju da se ne plasiramo u Ligu prvaka.
  • emilperska
    4.4k

    Mozda imate razlicite definicije "besplatnog" :rofl:
    Ako preuzmu njegovu placu, meni je to i dalje besplatno.

    Posudba s naknadom je meni ovo sto mi s Kanekom i Ogiwarom imamo. 400k odmah, preuzimanje ugovora i opcija otkupa..
  • Papastrumf
    10.7k
    Vanja Drkušić
    Drkušić top igralec, igrač koji je odma za prvih 11 Dinama, mislim da bi nastavio niz boraca na toj poziciji desnog stopera Dilaver, Rasmus...
    Mihaljević

    Dodao je i da je navijač Crvene zvezde.

    “Od malih nogu navijam za crveno-bele. U Srbiji hoću da igram samo u Zvezdi. Pratio sam malo više proteklu sezonu, čak sam uživo na Marakani gledao duel sa Mančester sitijem u Ligi šampiona.”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions