• Olmic
    3.1k
    i to je razlog da ne dode?
  • Papastrumf
    10.7k

    Naravno da je to razlog da ne dođe. Ako naš SD ne moze dovesti postenog stopera u momcad koju pretkolo dijeli od LP, a ima osiguranu EL, e jbg onda. Netko tko javno prica o tome kako je zvezdas sasvim sigurno nije dobrodosao u dinamo niti ce ikada biti.
  • bbb medimurje
    3k
    to je razlog da ne dode?Olmic

    Za mene dovoljan
  • emilperska
    4.4k
    Nekog reda mora bit..
  • vjeko1701
    6.1k
    Nitko ništa ne piše zlonamjerno,svima je isti interes,jak DinamoPeškaman

    Na javno otvorenom forumu to nitko ne može tvrditi sa 100% sigurnosti.
  • emilperska
    4.4k

    Slazem se,

    Ali klub je tu ga demantira da su neistine odnosno da ako je taj transfer dio veceg plana kao sto se nada Deda, da to pokaze i na trzistu..
  • Olmic
    3.1k
    to je problem ljudi koji su ga postavili i dali mu da se uci na Dinamu
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ako je to istina.Orc123

    Ključan dio tvoje objave.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Papastrumf to je problem ljudi koji su ga postavili i dali mu da se uci na DinamuOlmic

    Tko se uči? Marić?
    Zato što 27. lipnja još uvijek nije doveo nikog?
    I sad je odjednom sve propalo, sve je u ku.cu, gasi sve, pali sve.
  • Olmic
    3.1k

    Nije to problem nego je problem kaj Haza pise neodlucnost, ne zna se jel bi piskio ili kakio. To je problem. Rusi renome kluba..a i ako napise covjek iz skupstine da je problem sd da ne moze dovest postenog stopera i to nesto govori

    Igraci da dodu 1.8 za europu ce bit dovoljno, ali to onda moraju bit pojacanja a ne prinove
  • Rex Ramae
    2.7k
    Nije trebalo dugo da Blažičkova poslanica naleti na plodno tlo pa se vidim brzo primila fraza među plavim pukom "Uči se na Dinamu..." :clap:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nije to problem nego je problem kaj Haza pise neodlucnost, ne zna se jel bi piskio ili kakio. To je problem. Rusi renome kluba..a i ako napise covjek iz skupstine da je problem sd da ne moze dovest postenog stopera i to nesto govoriOlmic

    Ček, to kaj veli Haza je zakon, pisano u kamenu? Haza zna 100 posto je li Marić neodlučan.

    A što se tiče čovjeka iz skupštine mislim da ga nisi baš shvatio. Nije on rekao da je problem da ne može dovesti, nego ako ne može dovesti.

    Neki od vas se hvataju za bilo što negativno pa i pod cijenu da nečiji post potpuno krivo isčitate.
  • Olmic
    3.1k
    pa ima konkretne info, zna covjek stavke ugovora, sigurno ne izmislja

    Uglavnom malo me oprala negativa, ali evo neka nam je svima sa srecom..hocemo svi jaci,bolji Dinamo.
  • BluePhone67
    3.4k
    Peta kolona radi punom parom.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Uglavnom malo me oprala negativa, ali evo neka nam je svima sa srecom..hocemo svi jaci,bolji Dinamo.Olmic

    Fascinira me koliko nekima treba malo da ih opere negativa. Ne mislim konkretno samo na tebe nego općenito.

    Haza ne izmišlja? To nitko ne može sa sigurnošću znati. Tj. ako i ne izmišlja sigurno napiše neke stvari na način da se evo digne totalna panika ovdje.

    Evo ja sam čuo da je Marić jako odlučan čovjek. E sad, kome vjerovati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions