• GOAT
    124
    Vjerojatno je cilj odlaskom Bulata osloboditi mjesto za Vrbančićarioda

    Upravo tako. Bulat je godinu stariji od Baturine a nigdje ga nema. Ovo mu je prilika da se dokaze u Belgiji i ako je nas SD toliki frend sa njihovim trenerom onda ce valjda Bulat tamo i igrati i pokazati jel pravi ili nije pa imas jasniju viziju dal ga prodajes ili ostavljas u Dinamu
  • Malimis
    6
    Ovdje se pisalo o tome da Mariću treba dati vremena i da se treba pokazati. Ok. Iako mi nije jasno tko je taj koji je to tako zamislio. Zajec ili netko drugi? Prvi posao koji se spominje je kombinacija sa Lekom. Pa ljudi moji, taj Leko je priveden zbog namještanja utakmica i pranja novca u Belgiji. A Leko i Marić su skupa radili u Kini, i gle slučajnosti, predsjednik njihovog kluba uhićen radi namještanja utakmica! Sada se naša dva igrača poklanjaju tom istom Leki. Još bi Šutala i pregrmio, ali Bulata ne! Mislim da Marić nije dorastao ovom mada se jako samouvjereno drži. Ne znam na temelju čega. Jer je poliglot?! Iskustva nema, ima li barem potrebnu licencu?
  • Orc123
    5.9k
    nisu ista pozicija...na kraju ce netko trebati i igrati jer osloniti se na 34godisnjeg Ademija i nespremnog Roga bas i nije nesto normalno. Za Batija uvijek postoji mogucnost odlaska tako da.....nadam se da znaju sta rade. I po meni definitivno, nemam nista protiv odlaska Bulata jer mislim da nije ispunio ocekivanja ali se isto tako nadam da cemo barem vratiti ulozeno i bit u nekakvom plusu na kraju i da cemo nadomjestiti njega kvalitetnim igracem! To su ta cuvena HNL pojacanja o kojima pricam. Bulat je npr. Bio puno veci potencijal i vise radio razliku i izdominirao u svom klubu od jednog Soticeka koji se spominje pa sad opet ne znamo kako bi bar vratili ulozeno. Nadam se da necemo i dalje biti tako naivni jer istina i Bog nije isto igrati u takvim klubovima i Dinamu.
  • rioda
    3.4k
    Užario se internet u Međugorju, paljba po Mariću i Zajecu kamo god pogledam nešto vezano uz Dinamo
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Imam dojam da do jucer pa cak mozda i do jutros vecina ne bi imala nista protiv da odu Bulat i Sutalo na bilo koji nacin. Pa koliko je tu bilo upisa da se igracima raskidaju ugovori i slicno samo da ih se rijesimo. Sad je najveci problem odlazak Bulata na posudbu jer eto "nesposobni" Maric ne zna naci klub koji ce ga platiti barem 2 milijuna.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Naravno da odlazak Sutala pa makar i za 0€ nije sporan. Ali za Bulata se mora naci sigurnija opcija po Dinamo sto se novaca tice.
    I vidimo svi da se svako ljeto vrti milijun igraca oko Dinama,i isto tako i na polju odlazaka. To je vrlo lako rjesivo, u ovako bitnom prijelaznom roku i sezoni izaci odmah van sa tim da prodaja Baturine,Misica i ostalih nositelja igre ne dolazi u obzir ni pod koju cijenu te takodjer u prvom tjednu priprema zavrsiti posao sa Pjacom,Soticekom i jos jednim igracem. I onda nastaviti rudariti i iskopati 1-2 kapitalca i zacepiti usta svima. To se tako radi,a novinarima pustis neka i dalje pisu.
  • Malimis
    6
    A zašto da svoje dajem u bescjenje?! Radi čega naše ne vrijedi?! Pa i Soldu smo sad prodali za samo 400 tis. istom Osijeku koji je bio izričit da Mierez, a prije njega i Beljo mogu svugdje, ali ne i u Dinamo! Želimo li transparentnost ili ne želimo? Je li se išta promijenilo?
  • sanjinlego
    2.5k


    Za odlazak Bulata sam odmah. Ali za novac, koji ti već možeš koristiti ili možeš računati na isti. Najbolje da poklonimo još kojeg igrača?

    Kao što je netko napisao. Početak je, okej. Ne treba odmah negativno, ali da trebamo biti ozbiljni, trebamo. Da ću "ispljuvati" ako ne bude to - to hoću!

    Ne zanima me, da je Bog otac na vrhu kluba, a ne Zajec i Maric. Jedina struja koja me zanima jest Dinamo!
  • Haza
    1.1k
    Fascinantno, sad smo mi koji smo kritički nastrojeni na besplatnu posudbu Bulata, Mamićevci iz Međugorja...
    Igrom slučaja besplatna posudba je frendu iz Belgije...
    Neki toliko besramni da nas uvjeravaju da Bulat ništa ne vrijedi.
    Ljudi zadržite barem obraz, nemojte biti licemjerni, pokušajte zamisliti da je ovaj transfer napravila Vlatka Peras, šta bi onda pisali...
    Nećemo čekati kraj prijelaznog roka i donositi zaključke, disati ćemo vam za vratom do kraja kolovoza.
    Posebno sad kad je ovo klub svih nas, kad je ovo demokratski Dinamo.
    Laku noć, do idućeg stiskanja.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    besplatna u smislu da ne preuzimaju ni placu niti daju ikakvu lovu?
  • Haza
    1.1k
    Najbolje da Bulatu preuzmemo i plaću, jel i to predlažeš?
    Ako je cilj slijepo braniti svaki potez Marića, ok, onda me to podsjeća na jedan klub s juga...
    Kad već pitaš, besplatna posudba, termin besplatna posudba znači da si posudio nekoga bez naknade.
    Ako netko na forumu misli da bi trebali uz posudbu bez naknade preuzeti i plaću Bulata, onda gospodo, niste normalni.
    Postavljam pitanje, kad Leko dobije otkaz za dva mjeseca, kaj će biti s Bulatom, i tko točno garantira njemu minutažu ili Dinamu neki benefit.
    Jel cilj nekima ovdje, koji su bliski strukturama kluba da budemo nojevi?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    ti si bas neki tezak lik, fino pitam jer ne misli svatko isto kad napise "besplatna posudba",a sto se tice garancije, to se sve moze ugraditi u ugovor. Ne branim nikoga, ali isto tako ne vidim razlog napadanja odmah prvi dan iz svih raspolozih oruzja.
  • Krulek
    250
    Dinamo ne smije prodavati jeftino i kupovati preskupo i nekvalitetno. Ako se ova garnitura bude time vodila skidam kapu, ako ne onda rade isto kao i prethodnici. Ako je istina da novaca nema ili da transfernu politiku vode oni koji nemaju za to potrebne kvalifikacije, veze i znanja onda neka makar budu u tome iskreni i transparentni. Vrijeme prolazi, nijedan važniji igrač ne dolazi, dosta igrača ako je vjerovati novinarima je pred odlaskom, a pripreme se bliže. Mi kao navijači očekujemo kvalitetne igrače koji nas mogu odvesti u LP i dosta je čekanja i nagađanja.
  • Facke
    2.7k
    Heh mene je i jasne zake Standard ovak postupa. Oni same jos funkcioneraju zbog toga kaj je neki americki dionicar uplatil oko 4,6 mil. € u klub. A 777 grupacija ima nameru prodati Standard. Uz to moraju vrnuti oko 3 mil. € bivsem predsedniku koji je taj novac bil posudil klubu i 777 grupacije. Standard je u minusu od 34 mil. €. Pitam se, el budu nasi decki tam uopce lipe vidli.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ne branim nikoga, ali isto tako ne vidim razlog napadanja odmah prvi dan iz svih raspolozih oruzja.IstinaZaDinamo

    Pa ako ne sad, kada onda, kad bude zadnji dan roka?? :smile:

    Naravno da svi dajemo na vremenu da ce ono pokazat svoje, ali ne treba sad šutit i biti strpljen i suzdržan od dobronamjernih kritika i komentiranja koji nisu isključivo (po)hvala i slava...

    Mislim da je kolega samo uručio pravovremenu dobronamjernu kritiku, ako ekipa koja vodi klub i koji su se na demokratskim izborima doveli u klub nisu imuni na takvo šta (kritiku, a bit ce ih, sa obzirom na uloge,pozicije i sam posao), onda jebiga, sto su se hvatali toga posla? :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions