• Blueshadow86
    1.2k
    Nek ide Bulat, nema on šta tražiti kod nas. Postonjski je bolji od njega. Čak i u prekidima.
  • Omake
    51
    Rangers je u prvom mjesecu, deset dana nakon što je izašla vijest o Bulatu, posudi Diomandea iz Nordsjellanda i otkupio ga za pet milijuna par mjeseci kasnije.
  • sebenico
    34


    Prvi dan je prijelaznog roka. I ove fore da je imao bolju ponudu išao bi tamo. Ni Pao nema bolju ponudu od naše trenutno za Čerina pa nam ga ne želi prodati. Zato jer gledaju svoj interes i čekaju priliku da ga bolje prodaju. Ne kužim tko može opravdati ovakav potez, ako je istina. Pa Soldu smo prodali za 400 tisuća, a mislim da se svi slažemo da postoji razlika Bulata i Solde. Leko će letiti iz Standarda nakon dva-tri mejseca i što onda.
  • sport
    2.5k
    Moram se odjaviti zbog mentalnog zdravlja jer je teško pratiti histeriju koja ovdje vlada na temelju informacija koje nisu istinite.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Nemojte biti smiješni i naivni. Da je došla ponuda od 5 ili 6 milijuna za Bulata on bi davno bio prodan. To što se hvatate za novinski članak je vaš problem.
  • Pesca90
    35
    Sto se tice Bulata,za mene malo ishitreno uz dodatak ako nije obavezan otkup,da ipak nešto dobijemo za uzvrat i osiguranje ,karikiram tipa 500 000 do 1 000 000e.
  • San Lorenzo
    12.5k
    U tri godine sam Bulatov potencijal vidio jedino u utakmici sa Sevillom na Maksimiru...nakon toga sam vidio lika koji živi od i za slobodne udarce.
    Jel Marić nekome frend pa poklanja igrače, možda je, možda nije, možda želi treneru dati što čišću sliku za pripreme i početak sezone.
  • ShanKu
    440
    Transferfeed.. jel to vodi netko sa Zone?
  • GOAT
    124
    Zanima me koji ce klub dati 3-5 milijuna za decka koji je bio pod ozljedama i cak kad je zdrav trener izabere veterana Ademija ispred njega. Ocito da se zeli igrati brz nogomet a on takav tip igraca nije a nije ni tolko bitan kao Petko da cemo ga zadrzati i forsirati pod svaku cijenu.
  • Nogo
    1.6k
    Moguće da Bulat želi igrati a 5,6 opcija je u vezi i rečeno mu je da ako ne želi trpjeti da ide na posudbu.
    Bolje da ga ne gledam, nego da imamo nezadovoljnog igrača.
    Ako se oslobodi plaća Drmića, Emrelija, Mohe...mogu se dovesti 2-3 top igrača za naše prilike i nadam se da će tako i biti + 3,4 prinove koje se najavljuju.
  • Droljo
    6.2k
    Im spat. Očekujem minimum 5-6 stranica do jutra da imam šta čitati uz kavu rakiju.
    Živeli
  • cibona
    1.8k
    Problem je u tome što mi nemamo nikakavu garanciju da smo se konačno "riješili" Bulata. Uostalom, sjetite se slučaja Marina. Otišao je na posudbu, a na kraju je opet došao kod nas i jedva smo ga se riješili.

    Dakle, bulat odlazi na posudbu u klub koji je u financijskom kolapsu i mi bi ozbiljno trebali očekivati da će ga oni otkupiti? Zašto se nije stavila opcija uz obvezan otkup ili da preuzmu cijelu plaću i dodatno plate posudbu? Također, prijateljske veze leka i marića samo pogoršavaju situaciju.

    Nitko ne govori o tome da se bulata proda za 5 mil. eura, ali da smo mogli dobiti najmanje 2 mil. za njega, mogli smo. Nije on takav bauk od igrača.

    cak kad je zdrav trener izabere veterana Ademija ispred njegaGOAT

    Ovo nije problem bulata već problem našeg trenera koji nepotrebno gura u igru poluveterana na zalasku karijere koji igra sve osim svoje pozicije, umjesto da minutažu dobivaju mladi, potentniji igrači.
  • rioda
    3.4k
    Vjerojatno je cilj odlaskom Bulata osloboditi mjesto za Vrbančića
  • IstokKa96
    611
    @Droljo do ponoci ide 15-16 stranica, a do jutra 25-26, uzmi slobodan dan sutra za citanje :wink: tocnije, bolovanje...
  • Droljo
    6.2k

    Ma može frende. Na godišnjem odmoru sam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions