• Orc123
    6.1k
    tako je i onda se nadat da nas opet posere sreca i da opet lopta zavrsi na stativi protiv Rijeke a ne u nasem golu, btw. Ta sitnica nas je mogla kostati 15mil eura, naslova i mira u kuci! Ako se tebi gleda kako se opet natezemo do kraja sezone i kako propustamo jos jednu LP radi prinova a ne pojacanja onda ok! Nas je Rijeka igrom izdominirala i imali smo puno srece uz to da imamo to iskustvo i naviku osvajanja naslova. Ako zelimo ista napraviti sljedece godine, a ne patiti se citacu sezonu moramo dovesti pojacanja u pravom smislu te rijeci a ne prinove!
  • Jurki
    9.7k
    Mislim da bi cak bilo dovoljno dopeljati 3 top igraca (stoper, def vezni i krilo). i 3 prinove koje budu pojacanja iduce godine.
    Ostatak popuniti s juniorima i to bi bil cisto ok odrađen posao.
    Uz oporavljenike Stojkovica i Roga.. ostanak Baturine i Petka.
    Rijesiti se viska igraca.
  • Droljo
    6.5k
    Može šotiček ali za max 1 mil i 30% od sljedećeg transfera. Nek i loksa riskira malo.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Zasto se Loksi zuri sa Soticekom? Da se ne boje mozda da ce i njemu otic krizni ligamenti kao i ostalim njihovim mladim eksponentima il?

    Soticek kao Soticek nam ne moze pomoc u napadu na LP tak da ne vidim nekog smisla za njegovo dovodenje vec sad, eventualno nakon ulaska u LP kad znamo da ce nam budzet bit popunjen.

    Inace sto se tice krila nisam za sad nesto previse impresioniran imenima. Mislim da bi neki anonimni tamnoputi koji bi dosao besplatno bio bolji od svih navedenih, isti slucaj kao RPG.
  • Zagi
    5.9k
    Zasto se Loksi zuri sa Soticekom?NitkoBitan

    Jer žele osloboditi minute za Canjugu.
  • Str1nger Bell
    874
    Kakav ebeni Milanovic, s klokanima je do jucer igrao! Ako nam to pojacanje za Europu bolje Menala vratiti ili ostaviti juniore. Normalno sarkastican sam....Orc123

    I Orsic je do Dinama igrao sa kamikazama, jesi imao isti komentar kad je Oršić dolazio ?

    Za Petkovica necu ni pisat, taj nije ni igrao tamo di je bio.
  • don
    2.6k
    ja sam mislio da mi imamo love za pojacanja ove sezone (i imamo) i onda pročitaš da za sezonu u Ligu prvaka idemo po Šotičeka kojeg Šikić neće dati ispod minimalno 3 milijuna, a u klubu su ti idalje alibi igrači poput Špikića. :cool:

    Sad zamislite da odlaze Petko (što nije nemoguće) i Baturina i ofanzivni dio momčadi nam čini: Lijevo krilo Pjaca (rijetko ime iz hnla čije dovođenje pozdravljam) na klupi mu zamjena Milanović, desno Šotiček dok je Špikić spreman za ulazak u 70. i u vrhu napada (trenutno) Kulenović. Naravno da će se tu dovesti zamjena za Petka ali pišem kroz prizmu onoga što se trenutno i jedino spominje u medijima.
  • Jurki
    9.7k
    Šoticek mora jebacki popraviti svoju igru.
    Meni je Šoticek - Loksin Špikic.
    Samo kaj Loksu ne jebe njegova sterilnost vec ga moze gurati do besvjesti.
    Ne treba nam u ekipi jos jedan Špikic.
    Da nam je proracun za transfere 30 milja.. onda bi mislil ajd koga jebe ak uspije super.. ak bu flop nebu nikakva steta.
  • Captain America
    15.3k
    Koja vam je najdraža pozicija?

    - Lijevi krilo. Iako igram s obje noge, no na lijevoj strani imam više prakse nego na desnoj. To igram cijeli život.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/lokomotiva/uzor-mu-je-neymar-obozava-barcu-i-zeli-postati-vatreni-ove-sezone-navijam-i-za-dinamo-15456194

    Nije ni prirodno desno krilo.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Kasa je prazna sto znaci da su agenti nervozni i nestrpljivi.Business as usual. Nadam se da nasima ne pada na pamet ulaziti u neku utrku i nuditi vise od 1.5M€ za malog.
  • Zagi
    5.9k
    Koliko bi se muke izbjeglo samo da se na kraju one sezone sa Krznarom uzelo Traorea iz Šeriffa...
    Valjda Vlak nije gledao tu utakmicu. Jbg, ne možeš sve...
  • Marquis Manners
    17
    Dani idu, a mi ne da se pojačavamo nego se oslabljujemo.
    Za Kaneka mi nije žao, mislim da nije igrač ua Dinamo, ali ako je problem 1,1 mil eura, onda ne znam.
    Pa mi ua svakog igrača drugom klubu nudimo pola od iznosa koji klub traži, normalno da će nas svi odbiti.
    Za iznose koje mi nudimo, možemo nastaviti gledati po australskoj i indonezijskoj ligi.
    Meni ovo ne izgleda niti malo dobro, svaka čast level pro optimistima ovdje, ali slično je bilo prošlo ljeto.
  • Laugreano
    1.8k
    Dani idu, a mi ne da se pojačavamo nego se oslabljujemo.Markiz Manners

    Imas pravo. Za par dana zavrsava prijelazni rok, a mi se nismo pojacali.
  • Orc123
    6.1k
    slabo pratis onda Japansku, Korejsku i Kinesku ligu....
  • Marquis Manners
    17
    Vidjeti ćemo, za sada nitko došao, otišao Kaneko, a za desetak dana kreću pripreme.
    Vidovića, a pogotovo Pjacu neću računati, jer nema nikakvih informacija, zapravo Vidoviću je istekla posudba, nismo produžili niti smo kupili, Pjacu nismo uzeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions