• Dinaminjo
    612


    Ako dovedemo Milanovica i hoce
  • Patak
    2.6k
    Vrbančić je najbolji izdanak akademije u svojem godištu, igrao je već prošle godine, dokazao se. I sad se razmatra posudba? Dok njegov malo stariji kolega iz mlade reprezentacije Šotiček već ima ozbiljnu sezonu iza sebe i spominje se prodaja za ozbiljne novce.

    Vrbančić mora dobiti priliku ove sezone u Dinamu.
  • Orc123
    6k
    Ako fakat dovodimo Milanovica , za isti novac koliko smo trebali dati za Takura onda totalna glupost! Nit Milanovic, nit Takuro, a posebice Spika nisu za prvih 11! Kakva glupost dovoditi igraca za kojeg ne znas jel uopce moze participirati u hnl a kamoli u europi, a mogao si otkupiti dokazano dobrog rotacijskog igraca.

    Mi i tako trebamo startno lijevo i desno krilo! Umjesto da se sjelo za stol sa Spikom i reklo mu da potrazi drugu sredinu i pustilo ga se za cca 2mil eura, rijesili bi se igraca koji se u 3-4 godine nije nametnuo u Dinamu, koji ima duplo veci ugovor od Kaneka, ali ne....na kraju ce zavrsiti ko Menalo! Svaki puta zajebemo sa takvim igracima.

    Na Menalu smo mogli zaraditi na zimu 1,5mil eura ali ne kao treba Cacicu, da bi na kraju prosjedio na klupi jer, vidi vraga, dokazano nije kvaliteta i na kraju smo popusili i tih 1,5mil i na kraju ga se jedva rijesili za đabe! Cemu tako skupim igracima davati 10 puta sansu, a znamo gdje su im limiti!

    Opet cemo se dovest u situaciju da necemo imat krilo!
  • dumitrumitu
    937
    Ne znam jel istina za Milanovića ali očekivao bih da takav tip igrača dovode klubovi ranga Gorice i Varaždina.
  • Juznjak
    3.3k
    Umjesto da se sjelo za stol sa Spikom i reklo mu da potrazi drugu sredinu i pustilo ga se za cca 2mil euraOrc123

    A što bi mu rekao za stolom? “Ajde negdje gdje nećeš imat ni blizu plaću kao u nas jer smo mi shvatili da su ti debili dali ugovor kakav ne bi imao u 10 života, a uz to uopće nisi ni igrač za Dinamo.”
    Problem je što takvi igrači ne žele nigdje jer imaju vrhunske plaće, briga Špikića i da odsjedi na tribinama do kraja ugovora.
  • Daliban
    273
    Sviđa mi se i jedan mali Argentinac, ali pitaj samo dragog Boga koliko bi za njega tražili. Cijena mu je nominalno 3,5 milijuna na Transfermarktu, ali to gotovo sigurno znači da je van našeg budžeta.Daliban

    Sad se malo zapitah kada sam ovo napisao pa sam prevrtio najveće izlazne transfere tog argentinskog kluba i najveći izlazni transfer im je 7,3 milijuna eura. Recentne prodaje su im relativno skromne, a znaju prodavati i ispod nominalne Transfermarkt cijene. Možda ne bi bilo loše poslati upit pa vidjeti na čemu smo. Inače, u najvećim izlaznim transferima imaju i dva argentinska Hrvata.

    Momak u pitanju je Geronimo Rivera. Jako sirovo i jako divlje krilo. Sigurno bi mu trebalo vremena da se adaptira na europski nogomet pa je isto upitno koliko bi se moglo govoriti o pojačanju, ali meni se ta divljina sviđa. Ne samo zato što je mali nepredvidljiv i ide glavom kroz zid nego i zato što to znači da ima još mnogo prostora za napredak čak i kroz puke taktikalije. To je transfer koji bi tražio predan rad i bio bi projekt. Vjerojatno prerizičan transfer za nas, ali nešto što bi od mene dobilo palac gore.

  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Sve ovo sta se spominje od milanovica do malog bosanca su gomilanje prosjecnosti i kao sto je neko napisao igraca za varazdin i goricu. I ako je istina ovo za Kaneka onda smo jos slabiji i to daleko nego prosle sezone . Valjda nebudes puno price ko proslo ljeto. Pa na kraju panika . A najbolja stvar nam se desila ostankom Petka. Sad smo se doveli u situaciju gdje cekamo petkov potez pa ce biti stani pani. Obicno sam pozitivac Ali ova imena koja se spominju me tjeraju na pesimizam. Imamo ogromnu priliku osigurat ozbiljne novce sa ulogom u momcad. A jos niko ne odlazi od viskova ,sporo jako sporo se radi.
  • Orc123
    6k
    i Kaneko i Vidovic....nezz nadam se nitko pojma nema i da sve su ovo novinarske izmisljotine i da cemo se iznenaditi pozitvivnob ali....uvijek ima taj ali koji me kopka...svaki prijelazni rok ocekujemo da cemo ga dignut na jednu visu razinu, dostojnu renomea kluba kakav je Dinamo i svaki se prijelazni rok vise ili manje razocaramo! Nikad da onak mozemo rec, e sad smo stvarno napravili jebacki posao, a sad bi ga stvarno mogli napraviti jer imamo sve preduvjete. Ako sad ne napravimo taj iskorak to ce biti jos jedna pljuska i vracanje u prosjecnost!
  • Facke
    2.7k


    Istina je za Kaneka. Mi smo zasad v ovem modusu:
    Sparaj, sparaj, drukaj i cenkaj se za saku lipu.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    upravo tako, takva je financijska situacija pa je iluzirno očekivati da ćemo za 3-4 igrača iskrcati 3 mil. odštete.
  • Laugreano
    1.7k
    Prijelazni rok pocinje za 10 dana, a vi pisete o nekoj razocaranosti prijelaznim rokom.
  • scooniepenn
    2.3k
    Mi bez 7 do 8 milja ulozenih nemamo sto traziti. Da ces uspjeti naci 4 od 6 igraca slobodnih i dostupnih za posudbu je u teoriji moguce, ali objektivno dosta nerealno. Nadam se da cemo se pozitivno iznenaditi, ali se nekako bojim da ce to biti prijelazni rok za prolaznu do dobru ocjenu, ne vise od toga. Pritom uopce ne sumnjam u Marica, dapace, vec vise novac koji ce mu biti osiguran na raspolaganje.
  • GOAT
    172
    Necemo puno predviđati za Milanovica da mali ne postane Marco Pasalic 2.0 pa da onda opet pljujemo upravu kako ga nisu ranije doveli.
  • Captain America
    15.2k
    Necemo puno predviđati za Milanovica da mali ne postane Marco Pasalic 2.0 pa da onda opet pljujemo upravu kako ga nisu ranije doveli.GOAT

    To su 2 neusporedive stvari. Pašalić je godinu dana stariji od Milanovića, dolazi iz pogona jednog od najvećih njemačkih klubova i bivši je mladi reprezentativac. Milanović igra u prosječnom klubu u ligi iz koje je došao Anthony Kalik.
  • Orc123
    6k
    Kakav ebeni Milanovic, s klokanima je do jucer igrao! Ako nam to pojacanje za Europu bolje Menala vratiti ili ostaviti juniore. Normalno sarkastican sam....

    Ajde, ako fakat ima nesto u ovome da smo zainteresirani za Bajraktarevica to je vec druga prica! SAD na sve nacine ga zeli zadrzati zato su ga i pozvali u seniorsku repku ali malo sam istrazivao i on mi se cini da vise naginje ka Bosni. Veliki je talent u pitanju i to bi definitivno pozdravio jer dolazi iz puno puno jace lige, igra za puno jacu momcad i ne bi SAD se toliko borio za njega da nije vrhunski potencijal. Jos k tome je 4 godine mlađi od Milanovica a iza sebe vec 2 seniorske sezone. Mali nas poceo pratiti na Instagramu, mozda ima kakva poveznica. To bi bio pravi ulov, a ovakvih ko Milanovic ima i u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions